Sultanbeyli Axenn Servisi

Sultanbeyli Axenn Servisi

Sultanbeyli Axenn Servisi                                                                                         

Sizlere daha yakın olmak ve daha iyi hizmeti vermek için Sultanbeyli Axenn servisi olarak yerimizdeyiz. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek tuş ile aradığınız servise kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Plazma TV, LCD TV günümüzde en çok kullanılan teknolojik aletlerdir. Teknolojik aletler bir süre sonra kendiliğinden veya kullanıcılardan kaynaklı olarak bozulmalar, hasarlar meydana gelebilir. Hasar durumlarında yenilerini almak oldukça yüksek maliyete neden olmaktadır. 

Bu yüzden sizlere daha maliyetli hizmetler vermekteyiz.  Verdiğimiz hizmetlerin düşük bütçeli olması sadece sizlerin hizmetlerden yararlanabilmesi içindir. Kullandığımız malzemelerin tamamı son derece kaliteli ve ömürlük ürünlerdir. Gerekli olan bütün testlerden ürünlerimiz geçmiştir. Bu sayede kaliteli hizmetimizi sizlere gururla sunmaktayız. Eğer hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Kaliteli Yetkili Servis

Sizlere verdiğimiz hizmetler her zaman için kalitelidir. Kaliteden ödün verdiğimiz anda sizleri mutsuz edeceğimizi bildiğimiz için bu tür uygulamalara girmemekteyiz. Kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Axenn TV güncelleme, kanal ayarlama konularında tüm sorunlarınızı gideriyoruz.

Bunların dışında LED değişimi, plazma TV, LCD TV tamir hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız ürünler tamamen orijinal olan ürünlerdir. İşlem sonrasında herhangi bir sıkıntı meydana gelmemektedir. 

Sultanbeyli Axenn Servisi
Sultanbeyli Axenn Servisi

Bu yüzden de yeni bir Plazma TV veya LCD TV almak yerine Sultanbeyli Axenn servisi yani bize gelerek daha az maliyet ile resmen yeni bir televizyona sahip olabilirsiniz. İşlemlerimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabilmek de mümkündür. Fakat bu durum her işlem için geçerli değildir. 

Örneğin telefon ile sizleri yönlendirebileceğimiz sizlerin yapabileceği çağrı merkezimizden yararlanabileceğiniz işlemleri örnekle kanal ayarlama işlemlerini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Diğer işlemler için her zaman ücretsiz hizmet almak isteniyorsa garanti kapsamından yararlanmak gereklidir. Garanti belgesi sizlere alım anında verilir, bu yüzden her zaman kaybedilmemesi gereken bir belgedir. 

Yetkili Serviste Garanti

Garanti cihaz alındığınızda sizlere verilen süredir. Örnekle bir televizyon için sizlere iki yıl garanti verilmiştir. Bu süre zarfında televizyonun basına herhangi bir hasar gelirse iki yıl içerisinde ücret olarak tamir ettirebilir veya yenisi ile değişim imkânına sahip olabilirsiniz. Özellikle kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Axenn TV güncelleme, LED değişimi gibi maliyeti olan işlemleri ücretsiz bir şekilde yaptırmak mümkündür. 

Garanti süresi dolduğunda bu işlemlerden ücretsiz bir şekilde yararlanılamaz. Bunun sebebi garanti süresinin dolmuş olmasıdır. Fakat bu gibi durumlar için kişilerin maliyetli ürünlere sahip olmaktansa az maliyetlerle onları mutlu etmek için her konuda yardımcı olmaktayız. 

Sultanbeyli Axenn Servisi
Sultanbeyli Axenn Servisi

Hızlı Yetkili Servis

Sultanbeyli Axenn servisi olarak sizlere en hızlı hizmeti vererek sektörde farklılığımızı belli ediyoruz. Hızlı hizmet verebilmek için alanında uzman sorunları çabuk ve kolay bir şekilde çözümleyebilecek kişiler ile çalışmaktayız. İşlemlerimiz arasında olan kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Axenn TV güncelleme, kanal ayarlama, LED değişimi gibi tüm işlerimizi olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hızlı olmamızın sebebi sizlerin zaman kaybına uğramasını önlemek ve eşyalarınızdan faydalanmanızı sağlamaktır. Bu aşamada firma olarak dikkat ettiğimiz unsurlardan birisi de hijyen ve sağlamlıktır. 

Kendi firmamızda ve sizlerin evinizde verdiğimiz hizmetlerin tamamı hijyen koşulları altında gerçekleşmektedir. Sağlamlık özellikle müşteriler için eşyaların merkezde tamiri yapıldığında kaygıya düşürmektedir. Bu kaygıyı dindirmek için sizlerin evinden alacağımız cihazları son derece güvenli bir şekilde taşımaktayız. Herhangi bir sıkıntı olmadan tamirini yapıp kısa bir süre içerisinde de sizlere teslim ediyoruz. Daha detaylı bilgi almak veya cihazlarınızın tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri