Sultanbeyli Beko Servisi

Sultanbeyli Beko Servisi

Sultanbeyli Beko Servisi                                                                                           

Beko halk tarafından oldukça bilinen bir markadır. Her ürününden birçok insan memnundur. Yıllar sonrasında bir arıza meydana geldiğinde Sultanbeyli Beko servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Beko ürünlerinin tamamı yıllar boyu sıkıntısız bir şekilde çalışma göstermektedir. Fakat arada her şekilde kullanım şeklinden veya üretiminden kaynaklı hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu durumlarda da sıkıntı çekmemeniz konforunuza devam etmeniz için yetkili servisler bulunmaktadır. 

Sultanbeyli Beko servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek ve memnun etmek için rakiplerimizle iletişim halinde alanında en uzman olacak şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Çalışmalarımızda önemli olan sizlerin memnun bir şekilde işlem gerçekleştirmenizdir. Bu yüzden her zaman için uzman kadro ile bakım, tamir işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Plazma TV, LCD TV sorunlarınızda küçük veya TV ekran değişimi gibi büyük işlemlerin tamamı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Yetkili Servis İle Televizyon Tamiri

Sultanbeyli Beko servisi olarak sizlere yetkili hizmet vermekteyiz. Televizyon günümüzde her evde bulunan ufak tefek hasarların bile büyük maliyetlere sebep olduğu bir üründür. Sizlere ilk geldiğinde veya firmaya göre gerekli güncellemeler ve ayarlamalar yapılmalıdır. Yetkili servisimiz tarafından sizlere Beko TV güncelleme, kanal ayarlama gibi hizmetleri vermekteyiz. 

Bu ayarlamalar olmadığında televizyon bozukmuş gibi bir durum meydana gelebilir. Bu durumlar dışında herhangi bir darbe veya televizyonun yere düşme gibi bir durumu olduğunda ekranda kırılmalar meydana gelerek TV ekran değişimi istenmektedir. 

Sultanbeyli Beko Servisi
Sultanbeyli Beko Servisi

Bu durum kırık TV ekran değişimi, LED değişimi olarak bünyemiz tarafından sizlere verilir. Ekran yapılmadığı takdirde Plazma TV veya LCD TV düzgün bir şekilde çalışması mümkün değildir. Sizlerde iyi bir hizmet almak için televizyonunuzu korumak ve eskisinden daha iyi bir hale getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultanbeyli Beko Yetkili Servis

Sultanbeyli Beko yetkili servisi olarak sizlere birçok konuda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için en iyi ekipler ile çalışmaktayız. LED değişimi, kırık TV ekran değişimi, Beko TV güncelleme konularında kaliteli hizmetler vermekteyiz. 

Kanal ayarlama, TV ekran değişimi hizmetleri içinde güvenle firmamıza gelebilirsiniz. Bu hizmetlerin birçoğunu hızlı bir şekilde evinizde veya ofisinizde halletmemiz mümkündür. Bu sayede herhangi bir şekilde cihazınızdan ayrı kalmazsınız. Özellikle kırık TV ekran değişimi, Plazma TV ve LCD TV yapılmaktadır. Bunun sebebi ekranların kolay bir şekilde hasar alabilmesidir. Hasarların önüne geçmek mümkün olmayan bir durumdur. Ancak hasar meydana geldiğinde yetkili servisimize gelerek maliyeti düşük ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sultanbeyli Beko Servisi
Sultanbeyli Beko Servisi

Hizmetler Nasıl Gerçekleştirilir?

Hizmetlerimiz her zaman için kaliteli ama hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hız konusu yapılacak işleme göre değişiklik gösterdiği için inceleme yapılmadan herhangi bir rakam vermek mümkün olmayan bir durumdur. Kısaca anlatılacak olursa Beko TV güncelleme ve kanal ayarlama gibi işlemler gün içerisinde vaktinizi almayacak şekilde gerçekleştirilir. Bu işlemler için herhangi bir şekilde servisimize gelmenize gerek yoktur. Sadece sorunu bize bildirmeniz yeterlidir. Bu işlemleri dilerseniz telefonda size anlatılarak kendiniz yaparsınız, dilerseniz ekibimiz gün içerisinde televizyonun olduğu konuma gelerek işlemleri çözüme kavuştururlar. Daha ileri işlemler için ise yani LED değişimi veya ekran değişimi gibi işlemler için mutlaka cihazın bizim servisimize gelmesi gerekmektedir. 

Bunun sebebi kullanılacak olan malzemelerin, makinaların taşınamayacak kadar büyük olmasıdır. Bu durumlarda gerekli kontroller yapılarak cihaz sizden alınır. Servise getirilir ve incelemeler yapılır. Tamir işlemi tamamlandıktan sonra cihaza herhangi bir şekilde zarar gelmeden evinize yani sizlere geri teslim edilir. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak veya bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri