Sultanbeyli Arçelik Servisii

Sultanbeyli Arçelik Servisi

Sultanbeyli Arçelik Servisi                                         

Sultanbeyli Arçelik Servisi
Sultanbeyli Arçelik Servisi

                                             

Arçelik günümüzde beyaz eşyalardan elektronik eşyalara kadar en iyi üretimi gerçekleştiren firmalardan birisidir. Bizde Sultanbeyli Arçelik servisi olarak herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda yanınızda olabilmek için buradayız. Plazma TV, LCD TV gibi cihazlarda firma ne kadar iyi olursa olsun bazen sıkıntılar meydana gelebilmektedir. Bu sıkıntılar kullanıcı hatasından veya fabrika hatasından oluşabilir. Yetkili servis olarak sizlere tam da bu noktada hizmet veriyoruz. 

Sultanbeyli Arçelik servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek ve memnun etmek için rakiplerimizle iletişim halinde alanında en uzman olacak şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Çalışmalarımızda önemli olan sizlerin memnun bir şekilde işlem gerçekleştirmenizdir. 

Bu yüzden her zaman için uzman kadro ile bakım, tamir işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Plazma TV, LCD TV sorunlarınızda küçük veya TV ekran değişimi gibi büyük işlemlerin tamamı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemlerin dışında LED değişimi, kırık TV ekran değişimi, Arçelik TV güncelleme, kanal ayarlama, TV ekran değişimi işlemleri için de gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. 

Sultanbeyli Arçelik Yetkili Servisi Nasıldır?

Sultanbeyli Arçelik servisi olarak evde verdiğimiz hizmetler sınırlı bir şekilde ilerlemektedir. Bunun sebebi bazı makinelerin ev içerisine taşınmasının mümkün olmamasıdır. Özellikle kırık TV ekran değişimi, LED değişimi, TV ekran değişimi işlemleri ev içerisinde gerçekleşmez. Ekran değişimlerinde parçalar ve makinalar olduğu için merkezimizde gerçekleşmesi daha iyi sonuçlar verecektir. 

Sultanbeyli Arçelik Servisi
Sultanbeyli Arçelik Servisi

Sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda diğer işlemler evde gerçekleştirebilir. Kanal ayarlama, Arçelik TV güncelleme, Plazma TV, LCD TV işlemleri evde gerçekleştirilebilen işlemlerdir. Bu işlemler için de servisimizin iyi bir şekilde kontrollerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Sizlere iyi bir şekilde hizmet verebilmek için kaliteleri her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

 İşlemlerimizde kaliteli malzemeler kullandığımız için ilerleyen dönemlerde sıkıntı çekmeniz mümkün değildir. Çalıştığımız kişiler her zaman için alanında uzman olduğu için en iyi hizmeti alabilmeniz mümkün hale gelir. Aynı zamanda işlemlerimizin hepsini sizlere en düşük fiyatlarla sunmaktayız. Garanti kapsamında olan işlemlerin tamamı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Yetkili Servislere Garanti İşlemi

Özellikle televizyon alımı yaparken pahalı ürünler olduğu için belirli yıl aralıklarında garanti yaptırmak mümkündür. Garanti işlemi boyunca televizyona herhangi bir şekilde sıkıntı geldiğinde servis bunu karşılayacaktır. Kırık TV ekran değişimi, LED değişimi, kanal ayarlama, Arçelik TV güncelleme ve daha fazla işlemlerin tümünden garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde yararlanılabilir. Bu durum maliyet olarak oldukça iyi düşünülmüştür.

Sultanbeyli Arçelik Servisi
Sultanbeyli Arçelik Servisi

Örnekle bir televizyonun dört yıl garantisi var ve üçüncü yılında bozulma meydana geldiyse yapılarak sizlere sunulur. Bu en az üç yıl daha kullanacağınız anlamına gelir. Aksi takdirde üründen tekrar gidip almak ciddi anlamda maddi zorluklara sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için garanti uzatma işlemlerine de başvurmak mümkündür. Yetkili servis olarak bazı durumlarda ürün tamiri yerine yeni ürün ile de değişiklik yapıyoruz. Her ürün ve sebep için bu durum geçerli değildir. 

Hangi Cihazlar Yetkili Servise Götürülebilir?

Arçelik yetkili servisi olarak elinizde bulunan tüm cihazların tamir işlemini ve bakımını gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerimiz içerisinde ürünlerinizin isterse garanti kapsamında olabilir isterse garantisi bitmiş ürünler de olabilir. Ürünler için her zaman Arçelik olsun koşulu da sunmuyoruz. Bu sizlere verdiğimiz hizmetin devamlılığı için önemlidir. 

Cihaz olarak bakıldığında daha çok televizyon tamiri işlemleri ile ilgileniyoruz. Fakat yine de siz tüm sorunlarınızda direkt bizler ile iletişime geçtiğiniz takdirde çözüm için her zaman yanınızda olacağız.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri