Vestel Silivri Servisiii

Vestel Silivri Servisi

Vestel Silivri Servisi                                                                                                   

Vestel Silivri Servisi ile bağlantıları kontrol etmek hem televizyonun hem de elektrik prizlerine ve diğer yardımcı elemanlara giden giriş kablolarının konumunu kontrol etmek için özel aletlere ihtiyacınız yoktur. Tüm kabloların doğru bağlanıp bağlanmadığı Vestel Silivri Servisi tarafından kontrol edilir. Kontrol edildikten sonra TV’yi açın. Sinyal hala net değilse, Vestel Silivri Servisi teknik desteğe başvurmanız önerilir.

Bir Plazma TV televizyonda kendiniz yapabileceğimiz birkaç onarım vardır. Sorun zayıf oldukları için bağlantılardaysa, Plazma TV sorununu tespit edip onarabiliriz, ancak başka bir arıza nitelikli bir Plazma TV teknisyenini gerektirecektir.

LCD TV Cihazlar ve Tamiri

Çoğu LCD TV cihazın değiştirilebilen veya onarılabilen bileşenleri vardır ve LCD TV televizyonlar başarıyla onarılabilir, ancak özellikle ekranı etkileyen ekran olmak üzere LCD TV bileşenlerinin etkilenmesi nedeniyle onarılamayan arızaların meydana gelmesi yaygındır.

Bu nedenle televizyonunuzda bir sorun varsa ve bir uzmana başvurmanız gerekiyorsa kırık TV ekran değişimi için cihazın garantisini talep etmeyi unutmayınız. Kırık TV ekran değişimi için yetkili servisler mevcuttur. Ya da kırık TV ekran değişimi için doğrudan üretici ile de görüşebilirsiniz. Hatalı kullanımdan değil de bir üretim hatasından kaynaklanıyorsa, onarım veya değiştirmeden üretici markası sorumlu olacaktır.

Vestel Silivri Servisi
Vestel Silivri Servisi

Güvenilir Müşteri Hizmetleri

Çoğu TV ekran değişimi arızası ekrandan kaynaklanır, ancak TV ekran değişimi ile ekranın değiştirilmesi, özellikle bir görüntü kalitesi sorunuysa, sorunun çözüleceğini garanti etmez. Televizyonlar için verimli, güvenilir ve uygun fiyatlı bir teknik servis bulmak karmaşıktır, bu nedenle yetkililerimiz bakım ürünümüze evinizdeki tüm ev aletlerinin ve elektrikli aletlerin onarımını dâhil edebilir, böylece TV ekran değişimi de dâhil başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek yoktur.

Vestel TV güncelleme televizyon onarım servis teknisyenleri televizyonları, radyoları, DVD’leri onarır. İlgili tesislerde veya bir atölyede onarımlar yaparlar.

Vestel TV güncelleme televizyon onarım servis teknisyenleri televizyonları, radyoları, DVD oynatıcıları ve kaydedicileri ve Wi-Fi ekipmanlarını onarır. Tamir ettikleri müşterilerin evlerini, dükkânlarını veya atölyelerini ziyaret edebilirler.

Vestel Silivri Servisi
Vestel Silivri Servisi

Vestel TV Güncelleme ve Televizyon Onarımı

Sahada çalışırken sorunu müşteri ile tartışır ve ekipmanı incelerler. Kablo şemalarını ve spesifikasyonları incelerler ve ardından Vestel TV güncelleme için arızayı ararlar. Tornavida ve kaynak ekipmanı gibi aletler kullanarak aşınmış veya hasarlı parçaları değiştirir veya çıkarırlar.

Daha sonra ekipmanı doğru ve güvenli bir şekilde çalışacak şekilde yeniden monte eder ve kanal ayarlama yaparlar. İş tamamlandığında, bazı televizyon servis mühendisleri kanal ayarlama için fatura keser, nakit, kredi kartı eder ve müşteriye bir makbuz verir.

Yerinde teknisyenler, işin karmaşıklığına ve ilgili hareketlerin sayısına bağlı olarak günde sekiz ila on kanal ayarlama servisi gerçekleştirebilir. Teknisyen ekipmanı yerinde tamir edemezse, atölyeye götürmelidir.

Televizyon Servisi ve Kanal Ayarlama

Müşteri tarafından sağlanan cihazlar veya saha mühendisleri için tamir atölyesindeki teknisyenler LED değişimi yapabilir. İş karmaşık ve zaman alıcı olabilir. LED değişimi için bazen yedek parça sipariş etmeleri veya cihazı üreticiye iade etmeleri gerekebilir.

Atölyede çalışan teknisyenler, LED değişimi sonrası müşteriye iade etmeden önce ekipmanın düzgün ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmalıdır.

Yerel bir bölgedeki müşterilerin evlerinde çalışıyorlarsa, onları kiralayan şirket genellikle onlara bir araba veya kamyonet sağlayacaktır.

Televizyon onarım servis teknisyenleri, sırt yaralanmalarını önlemek için sağlık ve güvenlik prosedürlerini çok dikkatli izler. Büyük televizyonları kaldırmalarına yardımcı olacak özel arabaları vardır. Ayrıca elektrik tehlikelerinin de çok farkında olmalıdırlar. Bir TV onarım servis teknisyeni tüm sorunlarınızı halleder.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri