Güngören Sony Servisi

Şişli Seg Servisi

Teknolojik aletlerin kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır. Bu yaygınlaşma beraberinde çeşitlilik ve rekabeti de beraberinde getirmiştir. Şişli Seg Servisi olarak kurumumuz bu markanın ürünlerinin bakımını ve tamiratını sağlamaktadır. 

Diğer yandan da teknolojinin de günden güne gelişmesi ve ilerlemesi de bu çeşitliliği ve rekabeti kızıştırmıştır. Ancak teknoloji ne kadar gelişse de üretilen ürünler git gide karmaşıklaşmakta ve hassaslaşmaktadır.

Teknolojik aletlere eklenen her bir fonksiyon o aleti fiziki olarak daha karmaşık hale getirmektedir.  Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi ürünler de bu durumdan nasibini almıştır.

Şişli Seg Servisi olarak da bu hassas ürünlerin kurulum, bakım ve onarımı, montajı ile profesyonel olarak ilgilenmektedir.

Kırık Tv Ekran değişimi, Tv Ekran değişimi, Seg Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led değişimi gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde vermektedir.

Şişli Seg Servisi Ne İş Yapar?

Her ne kadar yetkili servisler ürünün bozulduğunda tamiratı için aklımıza gelse de bu tanım değişiklik göstermektedir.

Artık yetkili servisler tüketicinin aklına ürün bozulduğunda değil; ürünün kurulum, montaj, bakım, onarım, değişim gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Servis hizmeti o kadar elzem bir hizmet haline gelmiştir ki Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi aygıtların ilk montajı ile beraber garanti süresi başlamaktadır.

Şişli Seg Servisi
Şişli Seg Servisi

Şişli Seg Servisi olarak garanti belgesinde yetkili servisin kaşe, imza ve ilk kurulum tarihi belirtilmek zorundadır.

Yetkili servis hizmeti; Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Seg Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi hizmetleri garanti süresince veya garanti süresi dışında bu tür hizmetleri gerçekleştirebilir. 

Yetkili Servislerin Avantajları

Yetkili servisler genel olarak garanti kapsamındaki hizmetleri tek veren merci kurumlardır. Bu yüzden garanti hizmetini sadece buralardan alabilirsiniz.

Aksi takdirde tek taraflı olarak garanti süresi sona ermiş olur. Yetkili servislerin verdiği hizmet işinde uzman son teknolojik aletlerle ve orijinal parçalarla verilir.

Ayrıca görece olarak da Seg orijinal yedek parça kullanımını en ucuz şekilde almış olursunuz. Diğer yan sanayi ürünler güvensizliğe, ürünün kalitesini düşürmekte, daha çabuk bozulmasını sağladığı için aslında uzun vadede tüketici daha karlı bir durumda olacaktır.

En kısa sürede çözüme kavuşmanın yanı sıra müşteri aslında hiç ya da çok daha az bir ücret öder.

Çünkü yetkili servis sadece orijinal parça bedeli ve cüzi miktarda muayene yani bakım ücreti alır. Şişli Seg Servisi bu yüzden tercih edilmelidir.

Özel Servisler ile Yetkili Servislerin Karşılaştırılması

Özel servis kullanımı garanti süresinde garantinin bitimine neden olur. Orijinal parça temini zordur. Ya da temin etse bile fahiş fiyatlara temin eder. Bu yüzden orijinal ürün kullanan bir yetkili servis her zaman daha pahalıdır.

Görünüş olarak genel servisler daha ucuz gözükse de çoğu yan sanayi olan, orijinal olmayan yedek parçalar kullanırlar. O ürün hakkındaki teknik bilgileri görece olarak daha azdır.

Şişli Seg Servisi
Şişli Seg Servisi

Bu durumlar aslında Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi araçlara kalıcı ve geri dönüşü olmayan zararlar verir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Seg Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi yetkili servislerce yapılması gereken bir hizmettir. Bu sayede sahip olduğunuz teknolojik aletlerin kullanım ömrünü uzatmış olursanız.

Seg markası olarak son yıllara piyasada çok sayıda tercih edilen bir firma olagelmiştir. Bunun nedeni ise ürünlerini çok daha uygun fiyatlarla müşterisi ile buluşturmasından kaynaklanmaktadır.

Bu sebeple orijinal yedek parçaların maliyeti gözünüzü korkutmamalıdır. Alacağınız Seg yetkili servis hizmeti de aslında bu sayede çok daha ucuza denk gelecektir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri