Şişli Sanyo Servisi

Şişli Sanyo Servisi

75 yılı geride bırakan ve yakın zamanda Japon Panasonic firmasının yan firması haline gelen Sanyo markası ürünlerindeki klasik kalite anlayışını sürdürmektedir. Şişli Sanyo Servisi olarak kurumumuz, bu markadaki arızaları giderir. 

Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi ürünleri de üretmeye başlayan Sanyo 75 yıllık kalite ve tecrübesini, Panasonic ile birleştirmesinin verdiği yenilikçi ve gelenekçi anlayışı ürünlerinde birleştirme konusunda önemli bir yol aldı.

Şişli ve civarında hizmet veren Şişli Sanyo Servisi de bu anlayışı benimsemeli ve firmanın değerlerine uygun olarak hizmet vermesi gerekmektedir.

Temel Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sanyo Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi hizmetleri firmanın değerlerine uygun olarak vermesi gerekmektedir.

Memnuniyet düzeyinin yüksek olduğu ve Japon kalitesini her bir parçasında görülen ürünler üreten Sanyo ürünlerinde kaliteli ve orijinal parçalar kullandığı için de aslında iyi bir yetkili servisle çalışılması gerekmektedir.

Sanyo Ürünleri Kullanımı 

Sanyo ürünleri genel olarak uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilen ürünlerdir. Bu yüzden de garanti süresi kapsamında herhangi bir sorunla karşılaşılması nerede ise imkânsız gibi bir şeydir. Bu konuda marka kendisine fazlasıyla güvenmektedir.

Ancak garanti süresi dolduktan sonra Sanyo markası tarafından üretilen Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi televizyonların bakım, onarım, montaj işlemleri için teknik bir yardıma ihtiyaç duyulabilmektedir.

Şişli Sanyo Servisi
Şişli Sanyo Servisi

Bu noktada da Şişli Sanyo Servisi devreye girmektedir. Her ne kadar sağlam yedek parçalar yapımında kullanılsa da uzun yıllar kullanımı ile beraber bir aşınma, yıpranma ve bozulma meydana gelecektir. Bu noktada teknik yardım alınması gerekmektedir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sanyo Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi işlemler bir Japon firması olduğu için özel yedek parça temini ve teknik bilgi gerektirmektedir.

Sanyo ve Onun Kendine Has Teknolojisi

Sanyo firması ürünleri diğer piyasa teknolojilerinden ayrılmaktadır. Hibrit ve kendine has bir Japon teknolojisi içeren bu ürünlerin bakım ve onarımı çok daha özel teknik bir yardım gerektirmektedir.

Çünkü Sanyo firması kendine has yedek parçalar ve teknoloji kullanmaktadır. Yedek parça temini konusunda da orijinal parça zorunluluğu vardır.

Sanyo markalı Plazma Tv, Lcd TV, Led Tv türü ürünler uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlandığı için de ikinci el olarak da revaçta alınıp satılan bir ürün olduğu ve bu ikinci el ürünlerinin garanti kapsamı dışında kaldığı düşünülürse Şişli Sanyo Servisi ihtiyacı hayatı derecede önemli olagelmiştir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sanyo Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi işlemlerin yetkili olmayan ve orijinal olmayan parçalarla yapılması ciddi sorunlara yol açmaktadır. 

Şişli Sanyo Servisi
Şişli Sanyo Servisi

Sanyo Markalı Ürünlerin Bakım ve Kullanım Önerileri

Sanyo markalı ürünler hakkında gelen şikayetler genel olarak yetkili servisler dışarısında yapılan işlemler, orijinal ve uygun olmayan parçaların kullanımı sonucu meydana gelen istenmeyen durumlardır.

Çünkü Sanyo markası ürünler orijinal olmayan parçaları yapısına ve iç aksamına, kullanma düzeneğine uygun olmayan aletleri hiçbir şekilde kabul etmez. Patlama, kısa sürede bozulma gibi durumlara neden olur. 

Sanyo markalı televizyonlar ve onların diğer aksesuarları da orijinal ve uyumlu olması gerekmektedir. Yan sanayi ürünler olan aksesuarlar dahi televizyon pek kabul etmemekte ve çabuk bozulmasına nende olmaktadır.

Bakım, kullanım önerileri hakkında daha ayrıntılı bilgi kullanım klavuzunda ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Ancak özel bir bakım ve kullanım durumu olan bir firma oluşu nedeniyle bu konuda yetkili servislerden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri