Seg Darıca Servisi 0216 498 52 32

Seg Ümraniye Servisi 0216 498 52 32

Seg Ümraniye Servisi olarak semtimizde hizmet etmekteyiz. Modern dünyanın modern eşyaları olarak hayatımıza giren her türlü beyaz eşya ve elektronik cihazlar, işlerin daha pratik ve daha rahat yapılmasını sağlar. Ancak beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bir zaman sonra koşullar ya da kullanım hataları sebebi ile arızalandığı görülür. TV ve diğer elektrikli ev ürünlerinin belirtilen garanti kapsamında ya da garanti kapsamı dışında tamiratı yapılır.

Seg TV Tamirinde Öncü

Seg Ümraniye Servisi her türlü TV çeşitleri bakımından birçok firma ile yarışır hale geldi. Plazma ve LCD tvlerin yanı sıra beyaz eşya çeşitleri (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, derin dondurucu v.b.) birçok çeşit ürünler ile karşımıza çıkmaktadır. Firmamız SEG marka Ümraniye şubesi plazma ve LCD TV tamiri teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Seg marka Plazma TV ve Lcd TVlerdeki arızaları kısa sürede bulur ve tamiratını da profesyonelce yapar.

Deneyimli uzman ekip arkadaşları ile hızlı bir şekilde arızayı bulur ve kısa süre içinde tamiratını tamamlayarak müşterinin mağduriyetini giderir. Firmamıza yapılan arıza kaydı bilgileri büyük bir ivedilik ile çözüme ulaştırılır. Seg Ümraniye Servisi firmamız olarak arızaların başında kırık TV ekran değişimi gelmektedir. Kimi zaman eşya taşınması esnasında çarpmalar yaşanarak, kimi zaman da düşme sebebi ile yaşanan tv ekran kırıkları firmamız tarafından onarılarak kırık TV ekran değişimi yapılıp teslim edilir.

TV Ekran Değişimi

Seg Ümraniye servisi olarak firmamız Tv ekranlarında oluşan çeşitli arıza sebebi ile tv ekran değişimi yaparak onarımı tamamlar. Cihaz garanti kapsamında ise firmanın ön gördüğü ve arızanın neden kaynaklandığı neticesi göz önünde bulundurularak ücretsiz onarım yapılmaktadır. Garanti kapsamı dışında oluşan arızalar uygun fiyatlarla ve titiz bir çalışma içerisinde tamamlanır. Arayarak ya da gelerek Ümraniye servisimizden fiyat isteyebilirsiniz.

Seg Marka Tv Güncelleme

Seg Ümraniye Servisi firmamız SEG marka plazma Tv ya da Lcd Tv üzerinde güncelleme de yaparak gelişen dünyanın yeniliklerine ayak uydurmanızı hatta yeni bir Tv almış gibi güncel yeniliklere ulaşmanızı sağlar. Tüm dünyada olup bitenden haberdar olmak için ev, dükkân, şirket her yerde kullanılan TV’ler olmazsa olmazımızdır.

Bunların en ufak bir arıza yaşaması halinde tüm dünya ile irtibatımız kesilmiş gibi hissederiz. Tamiratın hızlı bir şekilde yapılması herkes için çok önemlidir. Arızayı bulacak olan firmayı doğru seçmek gerekir öyle ki insanların bozulan TV’lerini anlamadıkları halde yapmış gibi göstererek kandırabilirler. İşte bu gibi sebeplerden dolayı firmamız arızayı hem doğru olarak bulup tamirini yapar hem de güvenilir olması ile tanınırlar.

Seg Ümraniye Servisi 0212 271 52 32
Seg Ümraniye Servisi 0216 498 52 32

Her türlü TV Ayarı Yapılır

SEG marka plazma Tv ve Lcd Tv lerdekanal ayarı ve her tülü uygulama ayarları yapılır. Tv’yi yeni aldınız ayarlarını bilmiyorsunuz ya da ayarları karıştı. Hiç düşünmeden firmamızı arayabilirsiniz. Arayıp kayıt oluşturun ve sizlerle irtibata geçmemizi bekleyin. Kısa süre içinde arkadaşlarımız size ulaşıp sorununuzu giderecektir.

TV’lerde Led Değişimi Yapılır?

Plazma TV ve lcd TV arızaları arasında arka panel de oluşan led sıkıntıları da yer almaktadır. Tv’nin sesi var görüntüsü yok ise ya da açılıyor görüntü yok gibi ana kart ve lef ile alakalı sorunlarda led değişimi yapmaktayız. TV’lerinizde ola gelen çeşitli arıza ve uygulama ayarları ile çeşitli kırık, çatlak v.b. gibi parça değişimi gerektiren sıkıntılar Ümraniye’de bizden sorulur. Seg marka ürünlerinizin teknik servisi olarak Seg Ümraniye servisi her daim yanınızdadır. Bizlere web sitelerindeki adresimizden ulaşarak destek alabilirsiniz. İrtibat numaralarımız web sitelerindeki adresimizde bulunmaktadır. Gelerek ya da arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri