Seg Darıca Servisi 0216 498 52 32

Seg Darıca Servisi 0216 498 52 32

Seg Darıca Servisi her ne kadar çoğu şirket onarımlarda servis edilse de, kaliteli performans gösteremiyor.Bu konuda deneyim ve bilgi çok önemlidir. Lcd televizyon tamiri durumunda hizmet verebilirsiniz. Uzman kadromuz ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Tamir için gerekli tüm ekipmanlar firma tarafından sağlanmaktadır.

Arıza tespit edildikten sonra en hızlı çözüm sağlanacaktır, ancak onarımlar genellikle yerinde yapılır, ancak bazen ciddi bir sorun olması durumunda TV arıza sonrası servise götürülür. Uzaktan kumanda veya kanal ayarlarının zarar görmesi durumunda TV’nin firmaya getirilmesine gerek yoktur. Bu gibi durumlarda daha iyidir. Seg Darıca Servisi TV sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

Seg Darıca Servisi
Seg Darıca Servisi

LED TV Tamiri 

Led TV’nizin tamire ihtiyacı olduğunda, Led TV tamiri servisi sizin için en iyi hizmettir. Artık Darıca’da Led TV tamirine eskisi gibi ihtiyaç kalmasa da hala çok sayıda müşteri var.  En sevdiğiniz programları yeniden izlemeye başlayabilmeniz için Led TV’nizi hızla geri alıp tekrar çalıştırmaya hazır, deneyime sahip eğitimli profesyonelleriz. İşin yapılması için gereken üretici parçalarına erişim ile garanti onarım ve bakım hizmeti sunuyoruz.

 LCD TV Tamiri

Eğer Lcd TV’nizi tamir etmeniz gerekiyorsa, İstanbul’da TV tamiri yapan birkaç firmadan biri olan Led TV tamiri servisimiz ile iletişime geçmelisiniz.  Lcd TV’niz gibi elektronik ve cihazların onarımında yaklaşık 30 yıllık deneyime sahip eğitimli profesyonelleriz. Lcd TV’nizi onararak her hafta en sevdiğiniz dizilere geri dönmenizi sağlayabiliriz. Amacımız, Lcd TV’nizi mümkün olan en kısa sürede onarmak ve sizi TV değiştirme maliyetlerinden kurtarmaktır! Servis çağrılarının çoğu 24 Saat içinde tamamlanabilir.

Plazma TV Tamiri

Plazma TV tamircisi olarak, bildirilen sorunu çözecek doğru TV tamirhanesini bulmanız gerekir. Darıca’da plazma TV tamiri yapan firmalar için arama yaptığınızda çok sayıda firma olduğunu göreceksiniz, ancak hangisinin iyi olduğunu öğrenmek için şahsen görüşmeniz veya incelemeleri gözden geçirmeniz gerekiyor. Darıca’da TV onarım hizmeti veren Seg Darıca Servisi kalifiye ve deneyimli teknisyenlerimiz ise Plazma TV’nizdeki hataları düzeltebilir ve ortadan kaldırabilir.

Kötü görüntü kalitesi, kötü görüntü veya ürün içindeki beklenmeyen elektrik kesintisi, kullanıcıları üründen rahatsız edebilir. Farklı plazma TV modellerinde sorun giderme ve onarma konusunda uzmanız ve hızlı destek sağlıyoruz. TV, insanlar içinde zehirli bileşenler içerdiğinden, kullanıcıların TV’yi kendi başlarına tamir etmelerine Plazma televizyon servisi olarak doğru bulmuyoruz.

Seg Darıca Servisi 0216 498 52 32
Seg Darıca Servisi 0216 498 52 32

Arıza Onarım Ve Bakım Süreci

Orijinal parça değişimi ile televizyonlarınızın ömrünü uzatıyoruz. Firmamıza çağrı merkezimizce açılan arıza kaydı sonrası ekiplerimiz hemen harekete geçer. Müşterinin belirtmiş olduğu adrese giderek arıza tespiti yapılır. Eğer arıza adreste yapılacak nitelikte ise televizyon tamirhaneye getirilmez. Büyük çapta arıza ise incelenmek üzere tamirhaneye götürülür. Alanında uzman ekipler ile birlikte arıza tespiti yapılır. Arıza için maliyet listesi çıkartılır ve müşteri aranarak maliyet hakkında bilgi verilir. Müşteri arıza işlemini onaylarsa ekibimiz tarafından kısa süre içinde özverili çalışmayla arızanın bakım ve onarım işlemi yapılır. Ekiplerimiz tarafından televizyon müşterinin evine kadar götürülür ve ücretsiz bir şekilde monte edilir. Güleryüz’ü ekibimiz müşterinin artı bir talebi olursa müşteri memnuniyeti adına elemanlarımızca istek yerine getirilir.

Seg Darıca Servisi Fiyatları

Seg Darıca servisifiyatları olaya göre değişmektedir. Alınan eyleme bağlıdır. Genellikle küçük sorunlar için küçük bir ücret alınırken, TV’nin garanti dışı kalması ve büyük kusurları olması durumunda fiyat daha yüksek olacaktır. Piyasa şartlarında servisimiz daima uygun fiyatlar sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamız için daima önceliklidir. Servisi arayarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri