Seg Üsküdar Servisi 0212 271 52 32

Seg Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Seg Üsküdar Servisi olarak yıllardır bu alanda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Seg markası hepimizin hayatında yer alan televizyonların üretimini gerçekleştiren bir markadır. Televizyonlarla ilgili yaşanacak olan arızalarda güvenilir bir firma ile çalışmanız önemlidir. Firmamız her geçen gün kendini geliştirecek bir çalışma prensibi ile müşterilerinin güvenini de kazanmaktadır. Televizyonla ilgili karşımıza birçok farklı arıza çıkabildiğini söyleyebiliriz. Özellikle plazma TV, LCD TV gibi televizyon modelleri karmaşık yapılara sebebiyle arızalarını giderilmesinde usta ellere ihtiyaç duymaktadır. Firmamız bunun bilincinde çalışmalarını yürüttüğü için her geçen gün kendisini güncellemektedir. Firmamızda çalışan tamirat ekibimiz her türlü televizyon modelinin arızalarını nasıl gideceğine dair bilgiler ile donanımlıdır. Plazma TV, LCD TV fark etmeden gerekli olan arızanın hızlı bir şekilde giderilmesine sağlayabiliyoruz.

Televizyon Tamiri Nasıl Yapılır?

Firmamızın çalışma prensibi disipline önem yer almaktadır. Sizler televizyonunuzla ilgili yaşanan arızayı bize bildirdikten kısa bir süre sonra bulunduğunuz yere gelerek arızayı gidermekteyiz.  Televizyon arızası ile ilgili sizlere telefonda gerekli olan bilgiler sorulmaktadır. Buna göre plazma TV veya LCD TV tamiri için gerekli olan bütün ekipmanlarımız ile bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Bazı durumlarda televizyon ekranının kırılması söz konusu olabilir. Bu durumlarda TV ekran değişimi için gerekli olan bütün ekipmanlar  ile bulunduğumuz yere gelmekteyiz.

Kırık TV ekran değişimi hassasiyet gerektiren bir işlem olduğu için buna göre gerekli önlemlerimizi almaktayız. Televizyonunuzun TV ekran değişimi gerçekleştirilirken kasası veya etrafında bulunan şeylerin zarar görmemesi için gerekli özeni göstermekteyiz. Kırık TV ekran değişimi sadece arızanın giderilmesi sırasında değil ekran seçimi konusunda da önem verilmesi gereken bir alandır. Firmamız ekran değişimi için kullandığı malzemeler de en yüksek kalite tercih etmektedir.

Televizyon Güncellemesi Yapıyor Muyuz?

Firmamız kırık TV ekran değişimi işleminin yanı sıra diğer arızaları giderme de de gerekli donanıma sahiptir. TV ekran değişimi, Seg TV güncelleme, kanal ayarlama gibi işlemlerde de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle yeni nesil televizyonlarda internet kullanımı ile beraber birçok farklı kanal kullanımına yer verildiğini biliyoruz. Bu kanalların yanı sıra televizyonlarda internet kullanımı da aktif yer almaktadır. Bu yüzden zaman zaman televizyona bazı güncellemelerin yapılması gerekir. Seg TV güncelleme için bizlere ulaşabilirsiniz. Güncelleme işleminden sonra ise kanal ayarlama adımı karşımıza çıkabilir. Bu adımı da yine firmamız elemanları kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.  Böylece hem işiniz profesyonel eller tarafından yapılırken hem de zamandan tasarruf etme imkanınız olacaktır.

Seg Üsküdar Servisi
Seg Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Led Değişimi Nasıl Yapılır?

Televizyon arızaları arasında karşımıza çıkan bir diğer arıza ve çözümü ise led değişimi işlemidir. Özellikle  LedTV ekranıyla ilgili yaşanan sorunların giderilmesi için led değişimi gerekebilir. Firmamız Seg TV güncelleme, kanal ayarlama işlemlerinin yanı sıra led değişimi işlemlerinde de oldukça üstün bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Seg Üsküdar Servisi olarak yıllardır bu alanda hizmet verdiğimiz için birçok müşterimizden memnuniyet dönüşü almaktayız.

Sizlerde televizyonlarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü arıza veya talepte bize ulaşabilirsiniz. Led değişimi konusunda veya diğer arızaların giderilmesi konusunda gerekli hassasiyeti ve özeni gösteren firmamız uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Yapılacak olan işlemden önce arıza tespitini gerçekleştiriyoruz. Arıza tespitinin ardından sizlere arızanın nasıl gidebileceğin ile ilgili ayrıntıları iletmekteyiz. Bu ayrıntıların ardından ise ücretlerle ilgili bilgileri verip, sonra çalışmaya başlamaktayız. Sizin onaylamadığınız hiçbir işlemi Seg Üsküdar Servisi yapmamaktayız ve sizlerden bunlara dair herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri