SEG Tuzla Servis 0216 498 52 32

SEG Tuzla servis firmamız her türlü TV tamiri, bakımı, onarımı, TV güncelleme, kırık ekran değişimi, kanal ayarı, cihaz ayarı,  parça değişimi gibi birçok alanda hizmet vermektedir. SEG marka ürünler, zengin çeşitleri ile dünya pazarına oldukça iddialı girmiştir. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar birçok alanda cihaz üretimi yapılmıştır. Bunların üretimi kadar tamiratı da önemlidir.

Her türlü parça temini ve kanal ayarlama mümkün olan SEG Tuzla servisimizde arızalanan TV tamiri yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinde servisi bulunan SEG markasının teknik servisleri kısa sürede müşteri mağduriyetini gidererek müşteri memnuniyetini alırlar. İşinin ehli güler yüzlü profesyonel ekip arkadaşlarımız büyük bir titizlik ve ivedilikle cihazınızın tamiratını yaparlar.

Seg Tuzla Servis
Seg Tuzla Servis

TV Bakım Onarım

SEG Tuzla servis firması olarak plazma TV ve LCD TV bakım ve onarımı yapılır. Plazma TV arızası yanında, kırık ve çatlak, arka panel led arızaları ve değişimi gibi her türlü TV tamiri mümkündür. Keza aynı şekilde LCD TV bakım, tamirat, kırık, çatlak ve arka panel anakart arızaları teknik servisimizde büyük bir ivedilikle çözüme ulaştırılır. SEG marka TV’lerde kırık TV ekran değişimi kolaylıkla yapılmaktadır.

Televizyonunuz taşınırken düştü mü ya da bir yere mi çarptınız veyahut bulunduğu yerde camına bir şey mi çarptı? Bu ve buna benzer her türlü ekran kırılmasında ya da çatlamasında ekran değişimi yapılması gerekir. Bunun için firmamıza gelerek ya da telefon ederek bir arıza kaydı oluşturarak arkadaşlarımızın kısa sürede size dönüş yaparak sorununuza çözüm sağlamasını bekleyin.

TV Güncelleme Ve Uygulama Ayarları

SEG Tuzla servis firması olarak TV ekran değişimi ve bakım, onarım dışında TV güncelleme gibi yeniliklerin yüklenmesi de bizim işimiz. Yenidünya teknolojileri ile evinizin işyerinizin vazgeçilmezi olan TV’ler güncellenerek her türlü yeniliğin elinizin altında olmasını sağlarlar. Bununla beraber kanal ayarlama, uygulama ayarları, cihaz ayarları, TV güncelleme ve bilmediğiniz her türlü ayarın kontrolünü sizin için yapmaktadır.

Yetkili firmamıza her konuda danışabilir, fiyat sorgulayabilir ve sorunun ne olduğunu bize anlatarak destek alabilirsiniz. Bizlere web sitelerindeki adresimizden ulaşarak iletişim numarasını arayabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızda olan Dev Tuzla teknik servis firmamız her daim hizmetinizdedir.

Seg Tuzla Servis 0216 498 52 32
Seg Tuzla Servis 0216 498 52 32

SEG TV led Değişimi Yapılır?

Seg Tuzla servis olarak TV’lerin arka panel ve anakart arızalarında da oldukça profesyonel olan ekip arkadaşlarımız, led değişmi de yapmaktadır. Televizyonunuzun ekran görüntüsünde sıkıntı var ise, soluk ise çizgili ise karıncalı ise, ses var görüntü yoksa ledlerde ya da anakartta sıkıntı olabilir. TV’lerde led değişimi garanti kapsamında ya da garanti kapsamı dışında her iki şekilde de yapılmaktadır.

Anakart değişimi ya da led değişimi uzman ekibimizin arızanın nereden kaynaklandığını bulduktan sonra yapılmasına karar vererek sizin de onayınızla tamire alınır. Sizin de plazma TV, LCD TV ya da bakım güncelleme, kanal ayarlama, uygulama bilgileri, cihaz ayarları vesaire yapılmasını istediğiniz bir takım değişiklik ve tamiratlar olduğunda Tuzla’da ki teknik servisimize ulaşarak yardım alabilirsiniz. 

Tamiratta On Numara Hizmet

SEG Tuzla teknik servis ekibimizin işinden anlayan, deneyimli ve titiz çalışan kişilerden oluşmasına verilen önem, işimize yansıyarak bizlere memnuniyet yorumları olarak geri dönmektedir. Arızaların doğru tespitler neticesinde, hızlı bir şekilde tamiratı yapılarak müşterilerin mağdur olması önlenir. Makul fiyatlarla tamiratlarımız yapılır. SEG TV ekran değişimi ve SEG TV kırık ekran değişimi de buna dâhildir. Yapılacak olan her türlü bakım, onarım, tamirat işleri için sizlerin mutlaka onayınız alınmaktadır.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri