Şişli Sony Servisi 0212 271 52 32

Şişli Sony Servisi 0212 271 52 32

Tablet, telefon, ütü, kulaklık ve süpürge gibi elektrikli eşyalarınızda meydana gelebilecek arızaların çözümü için Şişli Sony Servisi yoluyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sadece bozulan elektronik aygıtlarınız için değil; diğer elektronik aygıtlarınızın performans düşüklüğü, bakım gibi işlemler için de yetkili servisine başvurabilirsiniz.

Sony marka ürünlerin aksesuar ve yedek parçalarını üretici firmadan yetkili servis aracılığı ile temin ederek bakım, onarım ve montaj gibi işlemleri elektronik aygıtınıza zarar vermeden yapabilirsiniz.

Bu hususta da sektörde uzman ve deneyimli bir yetkili servis aracılığıyla tamir ve parça değişim hizmeti verilmektedir.

En kısa sürede cihazın bakım ve onarım işlemlerini tamamlamayı hedefler. Bu hizmeti Sony denildiğinde ilk akla gelen yetkili servisten almakta yarar vardır.

Garanti Belgesi ve Yasal Haklarınız

Plazma Tv, Lcd TV, Led Tv gibi araçların bakım, onarım ve montaj işi titiz ve özen gerektiren bir iştir. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sony Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi işlemleri çok sayıda firma verse de uzman ve yetkili bir firmadan orijinal ürünlerle yapmak gereklidir.

Bu gerekliliği ürünü satın aldığınızdan itibaren kazanabilirsiniz. Zaten garanti süresi de yasal olarak size hak ve ödevler yükler.

Garanti süresince meydana gelen arıza durumlar garanti belgesi ve yasal müktesebata uygun olarak ücretsiz bir şekilde karşılanır.

Söz konusu müktesebata aykırı olan kullanıcı kaynaklı hatalarda, garanti kapsamı dışında kalan durumlarda firma ile belirlenmiş olan cüzi de olsa yetkili servis en düşük miktarda asgari bir ücret sizden talep edebilir.

Tahmini ne kadar ödeme yapacağınız size bildirilir. Şayet kullanıcı hatasından kaynaklı ve garanti kapsamı ile süresi dışındaki durumlarda yedek parça ve servis muayene ücreti talep edilir.

Yasal ve kural olarak istisnai durumlar hariç 30 gün içerisinde Sony marka ürününüz tamir edilir. Aynı arıza durumu birden fazla kez tekrar edilebilir. Malın iadesi, ücretsiz değişimi gibi haklarınızı da yetkili servis aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Ayıp oranında bedel indirimi, iade veya değişim gibi hizmetleri firmadan talep edebilirsiniz. Tüketici Hakları ile ilgili olan 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda ayrıntılı ve kesin hükümler mevcuttur.

Şişli Sony Servisi
Şişli Sony Servisi 0212 271 52 32

Sony Yetkili Servisi Ne Yapar?

Şişli ve civarında hizmet veren ve bu hizmet bölgesinde yetkili olan Şişli Sony Servisi ile ürünleriniz ilk olarak incelenir ve arızi durum tespit edilir. Arızanın kaynağı bu aşamada bulmaya çalışılır. Plazma Tv, Lcd TV, Led Tv gibi hassas içeriğe sahip içeriğe sahip cihazlardaki hasar tespiti ve ödeme bilgilendirmesi yapılır.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sony Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi gibi temel yetkili servis hizmetleri yasal yükümlülüklere uygun olarak yapılır.

Arızanın tespiti ve onay işlemlerinin ardından Şişli Sony Servisi ürün tamirini başlatır. Bu hizmetteki temel hedef ürünlerin dikkatli bir şekilde incelenmesini de kapsar. Arızanın üretim tespiti kaynaklı olup olmadığının tespiti bu aşamada yetkili servis hizmetinin kaderini belirler.

Çünkü bu durum arızalı ürünün garanti kapsamına girip girmeyeceği hususunda önemlidir. Bu yüzden ürünü satın aldığınızda özel garanti şartları mutlaka okunması gerekir.

Plazma Tv, Lcd TV, Led Tv gibi özel ve üretim bandının kendine has teknolojilerini barındıran hassas ürünlerdeki hassas işlemlerin yetkili servisçe yapılması hayati bir önem taşır.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sony Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi gibi temel yetkili servis hizmetlerini kaynağından almak ve ona göre özel işlem yapılması gerekir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri