Sarıyer TV Tamir

Sarıyer Tv Tamir

Sarıyer Tv Tamir
Sarıyer Tv Tamir

Sarıyer TV tamir teknik servisi olarak sizlerleyiz. Televizyonunuzun sesi mi gelmiyor? Ya da ses var görüntü mü yok. Belki de hiç açılmıyor. Yoksa açıldıktan bir süre sonra kapanıyor mu? Görüntü ve renkler anormalleşti mi? Yoksa sinyal yok yazısı mı görüyorsunuz?

Tüm bunların basit bir çözümü de olabilir. Ya da tüm bunlar bir arızanın belirtileri de olabilir. Bu konuda sizin yapabilecekleriniz şunlardır. Televizyonunuzun fişinin prize takılı olup olmadığını kontrol edin. Hatta fişi başka bir prizde deneyin.
Anten girişlerinin takılı olup olmadığından emin olun.
Kumanda pillerinin dolu olduğundan emin olun. Ayrıca kumandanızın arızalı olup olmadığını da kontrol edin. Elektrik sigortasının açık olup olmadığını kontrol edin. Tüm bunlara rağmen televizyonunuzun arızası devam ediyorsa, uzman bir TV tamircisi ile irtibata geçin. Sarıyer TV tamir teknik servisi olarak her türlü TV tamir hizmeti vermek için, sizlere çok yakınız.

Sarıyer TV Tamir Ücretleri

Sarıyer TV tamir teknik servisi olarak, bütçenize en uygun fiyatları belirliyoruz. Bizimle irtibata geçtiğiniz anda, teknik desteğe başlıyoruz. En kısa sürede adresinize gelerek, televizyonunuzu yerinde görüyoruz. Yüksek teknolojili hasar tespit aletleri ile ücretsiz olarak hasarı tespit ediyoruz. Bu hasarın tamirinin kaç lira olacağını en uygun şekli ile belirleyip size sunuyoruz.

Siz onay verdiğinizde TV tamir işlemini başlatıyoruz. Siz onay vermeden hiçbir şekilde TV tamir işlemini başlatmıyoruz. Böylece sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca televizyonunuzdaki arızanın tamir masrafı çok yüksek olacaksa, yeni bir televizyon almanızı tavsiye ediyoruz. Sizlerin umutlarınızı ve paranızı suistimal etmiyoruz. Televizyonunuzu yerinde tamir ediyoruz. Ayrıca teknik servise götürülmesi gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz. Sarıyer TV tamir teknik servis kalitesi ile sizlerin memnuniyetiniz bizlerin memnuniyetidir.

Çalışanlarımızla Muhteşem Bir Aileyiz

Sarıyer Tv Tamir
Sarıyer Tv Tamir

Sarıyer TV tamir teknik servis çalışanlarımız, alanında uzman ve profesyoneldir. Her biri Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibidir. Çalışanlarımız gelişen teknolojiye ayak uydurabilen, donanımlı teknisyenlerdir.

Ayrıca güler yüzlü, samimi, dürüst ve güvenilir çalışanlarımızla, TV tamir konusunda her şeyi rahatlıkla konuşabilirsiniz. Uzman kadromuz İstanbul’un her yerine hizmet götürmektedir. Bugüne kadar kendilerinden bir tek şikayet almadık. Sarıyer TV tamir teknik servisi çalışanlarımızla muhteşem bir ekibiz.Bizleri instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz

Hangi Marka ve Model TV Tamiri Yapıyoruz?

15 yıllık tecrübemizle, her marka, her model televizyon arızalarını tamir ediyoruz. Sıradan bir TV tamircisi ile bizleri karıştırmayın. Bizimle tanışmadan farkımızı fark edemeyebilirsiniz.

LCD TV tamiri
LED TV tamiri
Plazma TV tamiri yapmaktayız.

Panel değişimi
Anakart tamiri

Sarıyer Tv Tamir
Sarıyer Tv Tamir

Ekran kartı tamiri
Led değişimi
Ekran tamiri başta olmak üzere tüm arızaları tamir etmekteyiz. Tüm hizmetlerimiz ve işçiliğimiz garantilidir. Ayrıca kullandığımız yedek parçalar da orijinal kaliteli ve garantilidir.

1.Led değişimi 1 yıl garantili
2.Anakart değişimi 6 ay garantili
3.Ekran kartı değişimi 6 ay garantili
4.Panel değişimi 1 yıl garantilidir.
5.Kalite bizim işimizdir.

Philips, Panasonic, Sanyo, Sony, Botech marka TV tamir işlemlerinde, yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz. Sarıyer TV Tamir firması olarak, Samsung, Axen, Vestel, Arçelik, Sunny, Beko, Regal, LG TV tamir başta olmak üzere tüm marka televizyonlarda da özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Televizyonunuz arızalandığında, bizimle www.tvtamirim.com web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sitemizdeki telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. 7/24 TV tamiri konusunda merak ettiklerinizi yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca sizlerle ilgili her türlü görüşlerinizi, beğeni ve eleştirilerinizi, yorum yazarak sitemize iletebilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri