Sancaktepe Tv Tamir

Sancaktepe Tv Tamir
Sancaktepe Tv Tamir

Sancaktepe TV tamir teknik servisi olarak, sizlerin yanınızdayız. Nasıl ki insanlar, hayvanlar hastalanıyorsa, kullanılan eşyalar, cihazlar da günün birinde arızalanabilir. Her ne kadar kabul etmek istemesek de, bunu düşünmek bizi mutsuz etse de, televizyonlarımızda kısa veya uzun vadede arızalanabilir.

Bu arızanın sebebi, pek çok nedenden kaynaklanabilir. Bazen ekranı darbe alabilir, kırılabilir, çatlayabilir. Bazen içine sıvı kaçabilir. Ya da çok çalışmaktan dolayı ısınabilir. İç aksamları hasar görebilir. Bazen televizyonunuzun parçalarının kullanım süresi dolduğu için, arıza vermeye başlayabilir. Veya şehir elektriğindeki dalgalanmalar, voltajındaki yükselmeler, televizyona hasar verebilir.

Televizyonunuzun daha uzun ömürlü olması için, dikkat etmeniz gereken birkaç hususu da sizlerle paylaşmak isteriz.
Televizyonlarınızı, direkt güneş ışığına maruz bırakmayın. Aşırı çalışmaktan dolayı ısınmışsa, kapatarak soğutun.
Sıvı temasından kaçının. özellikle temizlik esnasında, sıvı sprey kullanmayın. Nemli bir bezle temizliğini yapın. Kullanmadığınız zamanlarda stand-by düğmesini kapatın. Fişini çekin. Bu durum, voltaj yükselmelerinde, televizyonunuza zarar vermesinin önüne geçecektir. Ancak tüm bunlara rağmen, televizyonunuz arızalanmışsa Sancaktepe TV tamir teknik servisi olarak sizlere hizmete hazırız

Sancaktepe TV Tamir Teknik Servisi Hangi Arızaları Tamir Eder?

Sancaktepe TV tamir teknik servisi olarak, 15 yıllık tecrübemizle her arızayı tamir ediyoruz. Her marka ve her model TV tamir hizmeti veriyoruz.

Tuzla Televizyon Tamiri
Sancaktepe Tv Tamir

Plazma TV tamiri
LED TV tamiri
LCD TV tamiri yapıyoruz.

Anakart tamiri
Ekran tamiri
Ekran kartı tamiri
Led değişimi ve tamiri
Panel değişimi başta olmak üzere tüm tamir işlemlerini yapıyoruz.

Her marka televizyon tamir işlemi yapıyoruz. Philips, Panasonic, Sony Sanyo, Botec marka TV tamiri işlemlerinde yetkili servis olarak hizmet veriyoruz. Seg, Samsung, Arçelik, Sunny, Vestel, Regal, Beko, Siemens, Toshiba, LG TV tamir başta olmak üzere, tüm markalara özel servis hizmeti vermekteyiz.

TV Tamir Fiyatları

Sancaktepe TV tamir teknik servisi olarak bütçenize en uygun fiyatları belirliyoruz. Kalite garantisi ve uygun fiyatı sizler için bir araya getirdik. Bizi aradığınızda, en kısa sürede teknisyenlerimiz adresinize ulaşıyor. Televizyonunuzu evinizde ve yerinde görüyor.

İleri teknolojili hasar tespit aletlerimizle arızayı tespit ediyoruz. Yedek parça değişimi olup olmayacağını, televizyonun markası modeli ve arızanın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak, ücreti en uygun şekli ile belirliyoruz. Bu fiyat teklifini sizlerle paylaşıyoruz. Siz onay vermeden hiçbir şekilde TV tamiri yapmıyoruz. Böylece sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca tamir ücreti çok yüksek çıkıyorsa, yeni bir televizyon almanızı tavsiye ediyoruz. Hayallerinizi ve paranızı boş yere harcamıyoruz.

Siz izin verip kabul ettiğinizde, TV tamiri işlemini başlatıyoruz. Televizyonunuzu evinizde tamir ediyoruz. Ancak teknik servise götürülmesi gerekiyorsa, onu da ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz. Sıradan bir TV tamircisi ile farkımızı, bizimle tanışınca fark edeceksiniz. Farkımız, kalitemiz.

Sancaktepe Tv Tamir
Sancaktepe Tv Tamir

Çalışanlarımızla Mükemmel Bir Ekibiz

Sancaktepe TV tamir teknik servis elemanları her biri Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi kişilerdir. Alanında uzman, tecrübeli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız, her tamiri yapmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, donanımlı, teknisyenlerimiz, İstanbul’un her yerine gitmektedir. Bugüne kadar bir tek şikayet almadığımız çalışma arkadaşlarımızla çalışmaktan, gurur duyuyoruz. Samimi, güvenilir, dürüst, güler yüzlü arkadaşlarımız TV tamiri ile ilgili her konuda yardımcı olmaktadır.

Bir gün sizin de bir TV tamircisi ihtiyacınız olursa öncelikle bizimle irtibata geçin. www.tvtamirim.com web sitemizdeki telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. 7/24 TV tamiri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz. Bizimle ilgili her türlü görüşlerinizi, beğeni ve eleştirilerinizi yorum yazarak bizlere iletebilirsiniz. Yorumlarınız itina ile okunup cevaplanacaktır. Hepinize güzel günler diliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri