Sanyo Yetkili Servisi

Güngören Sanyo Servisi -Garantili

Güngören Sanyo Servisi
Güngören Sanyo Servi̇si̇

Hizmet anlamında özellikle günümüzde istikrarlı bir şekilde hareket etmek oldukça zordur. Ancak Güngören Sanyo Servisi firmamız, bu konuda  bir başarı ivmesi yakalamış ve yoluna da bu şekilde sağlam adımlar ile devam etmektedir. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler her zaman arıza yapmaya müsait olan cihazlardır. Çünkü elektrikle çalışan her cihaz, aslında her an arıza yapabilme durumundadır. Kullanıcısıyla alakalı olduğu gibi alakasız olarak sadece elektriğin yüksek gelmesi sonucu dahi arıza yapma ihtimali vardır.

Firmamız da kendi bölgesinde yıllardır kaliteli hizmet anlamında birçok işte kendini öne çıkaran firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Hatta bölgede arıza konusunda danışılan bir firma durumuna gelmiştir. Bu denli başarılı bir ivme ile hareket etmemiz, tamamen işimize verdiğimiz önemin bir parçasıdır. Başta Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi,Beko Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetlerimizle sizleri de servisimize bekliyoruz.

Garantili Güngören Sanyo Servis

Güngören Sanyo Servisi firmamızın garanti kapsamlı hizmetleri devam ediyor. Philips Yetkili  Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak hizmetlerine devam ediyoruz. Tüm bunların yanında diğer her tür markanın özel servisi planya da yine aynı şekilde sunduğumuz garantili hizmetlerle devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken servis hizmetimizden faydalanmak için bizleri aramanız ya da web sitemizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Yaptığımız her arızaya sunduğumuz 1 yıllık garanti hizmeti her zaman devam ediyor. Bu anlamda sizler de güven içinde Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi bizlere getirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bize güvenmenizdir. Bizleri referans olarak ta araştırmak isterseniz tabii ki bu da sizin en doğal hakkınızdır. Bu konuda hiç bir çekincemiz olmayacağı gibi hatta bu durumdan memnun dahi oluruz. Zaten sizlere her zamanki tavsiyemiz, araştırma yapmadan hiç bir firmaya cihazlarınızı teslim etmemeniz yönündedir.

Ücretlendirme

Güngören Sanyo Servisi firmamızın ücret konusunda da müşterilerine sunduğu uygun tarifeler bulunuyor. Bazı zamanlar oluşturduğumuz kampanyalar ile belli-başlı bazı arızalarda indirim de uygulayarak sizlere kolay imkânlar sunmaya da devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Tv Ekran Değişimi,Sanyo Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Arçelik Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetleri içerisinde özellikle Led Değişimi konusunda sürekli olarak indirimli kampanyalarımız bulunuyor. Çünkü Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazların hepsinde olmasa da en çok rastlanan arızasıdır led barlarının ömürlerinin dolmasıdır.

Uzun lafın kısası, bizlere gelen her müşterimizi önemser ve ücret konusunda sorun yaşatmayız. Çünkü bize ilk gelen müşterimiz her zaman farklı bir yere sahiptir. Burada önemli olan asıl konu bizlerden alacağınız kaliteli hizmettir.  Bundan sonrasında ise ücret konusunda zaten çok uçuk bir rakam çıkacak olursa bunu sizlere bildirmeden arızayı tamir etmemiz mümkün değildir.

Kurumsal Firma Anlayışı

Güngören Sanyo Servisi firmamıza geldiğinizde şunu rahatlıkla fark edersiniz. Ben bu servise sonuna kadar güvenebilirim. Çünkü gerek müşteriye yaklaşım tarzımız, gerekse işlerimizde izlediğimiz yol olarak tamamen bir kurumsal firma portresi çiziyoruz. Küçük detaylara takılmadan Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv leriniz için nasıl bir hizmet almanız gerekiyorsa sizlere onu veriyoruz. Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetleri ise sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Firmamızın yaptığı çalışmalar sonucunda bölgede ender firmalardan biri olması hiç bir şekilde tesadüf olarak kabul edilemez. Bizler gece gündüz çalışarak ve de hizmetimizde hiç bir zaman kaliteden ödün vermeyerek bu günlere gelmiş bulunuyoruz.

Servis Araçlarımız

Güngören Sanyo Servisi firmamızın servis aracı olarak şu anda eksiği yoktur. Anca işlerimiz büyüdükçe artacak olan araç ihtiyacımızın olacağı bir gerçektir. Aynı zamanda araçlarımız donanım olarak sizlere yerinde servis imkânı sunabilmek için dizayn edilmiştir. Bunu da anlamanız için sadece bizlere bir çağrınız yeterli olacaktır. Ne duruyorsunuz? Hemen Arayın ve servis imkânlarımızdan bir an önce faydalanın

SANYO Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

SANYO Teknik Servis Numarası:  0216 498 52 32

SANYO Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri