Adalar Samsung Servis

Güngören Samsung Servisi

Güngören Samsung Servisi

Güngören Samsung Servisi
Güngören Samsung Servisi

Güngören Samsung Servisi, servis hizmeti olarak farklı bir politika ile çalışır. Ancak sizlerin memnuniyeti söz konusu ise gereken tüm fedakarlığı yapmayı üzerimize bir borç biliriz. Firmamızda, Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz için,  Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve  Led Değişimi hizmetleri basta olmak üzere diğer tüm arızalar da itina ile yapılır.

Ayrıca her hangi bir çözemediğiniz  ve evde yapılabilecek arızaları bizlere telefon ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Bu konuda bir servis firması olarak elimizden gelen ne varsa sizlere yardım anlamında sağlamaya çalışırız. Yeter ki bizlere güvenin ve tam olarak almak istediğiniz hizmeti doğru bir şekilde aktarın. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir.

Güngören Tv Tamiri 

Güngören Samsung Servisi firmasında  Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerinizde ortaya çıkabilecek her arıza için elbet bir çözüm yolu vardır. Bunu parça değişimi yaprak ya da tamir ederek bir şekilde çözüme kavuştururuz. Ama bunun sonunda mutlaka sizlere bir çözüm üretir ve sizi boş göndermeyiz.

Firmamızın garantili olarak sunduğu hizmetlerden bazıları Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve  Led Değişimi iken bunlardan farklı olan her tür arızada da garanti hizmetimiz 1 yıl süre boyunca devam eder. Yani servisimize adımınızı attığınız andan itibaren garanti altında olmuş olursunuz. Firmamız sizlere Bu denli güvenli bir hizmet sunarak gönül rahatlığı için de televizyonlarınızı bize emanet edebilmenizi sağlar.     

Samsung Panel Arızası

Led Tv  lerde oluşan  darbeler, çarpma ya da düşmeye bağlı nedenlerle  panellerinde arızalara neden olur. Bu paneller yeri geldiğinde tamir edilebildiği gibi bazen de değişmesi zorunlu olabilir. Kırık Ekran Tamiri de yapmakta olan firmamızda aşırı derecede kırık olan panellerin tamiri mümkün değildir ancak değişim yapılabilir. Bu panellerde de fiyat farkı bulunur. Bu fark, Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv marka model ve  ebatlarına göre değişiklik gösterebilir. Güngören Samsung Servisi  irmamızı arayarak ya da bizzat ziyaret ederek panel fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Güngören Samsung  Anakart Arızası

Led Tv anakart arızası da tamiri mümkün olan arızalardandır. Bazı servis firmaları bunu tamir yerine direk değiştirme yoluna giderler ancak, Güngören Samsung Servisi olarak ilk önce anakarttaki tamir edilebilme durumuna bakarız. Eğer tamiri mümkün bir arıza ise bunu tamir yoluna gideriz. Bu durumda sizler de daha fazla para ödemek yerine tasarruf ermiş olursunuz. Aynı zamanda yaptığımız arızalar garanti kapsamında olduğu için yinelediği ve tamiri mümkün olan her durumda tamir ederek gittiği yere kadar gitmesini sağlarız.

Orijinal Yedek Parça Değişimi

Güngören Samsung Servisi, her zaman yedek parça değişiminin yanında satış hizmeti de sunar. Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv’lerde oluşan parça arılarında ise orijinal değişime büyük önem veriyoruz. Çünkü orijinal olmayan bir parça televizyonunuza ileri dönemlerde daha ciddi arızalar verebilir.

Firmamız, bununla birlikte değişim yaptığı yedek karacaya da garanti sözü veriyor. Yani hem satışını yaptığımız, hem de işçilik ile kendimiz değiştirdiğimiz yedek parçalara da 1 yıl boyunca garanti hizmetimizi sizlerden esirgemiyoruz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve  Led Değişimi hizmetlerini her zaman sizler için yapıyor ve gerektiğinde gece gündüz durmadan arızalar için çözüm üretiyoruz.

Ücretlendirme

Güngören Samsung Servis, ücret ile alakalı çözüm üreten bir firmadır. Sizler Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv cihazlarınızı tamir fiyatı konusunda hiç tereddüt dahi etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretlendirme olarak maddi durumu iyi olmayan müşterilerimiz için ayrı fiyat tarifeleri sunabiliriz.

Ancak şunu da belirtmek te fayda görüyoruz. Cihazlarınız önüne gelen her tamirciye emanet edilmemelidir. Çünkü maalesef ki diyoruz ortalıkta yeni yetme ve işi bilmeyen birçok tamir firması boy göstermeye ve aldatıcı yöntemler ile müşteri toplamaya çalışıyor. Bunun sonucunda ise yine olan sizlere oluyor. Bizlere günlük olarak gelen bu konudaki şikayetler sizi de uyarma gereği duymamıza sebep olmuştur.Bizlere aynı zamanda instagram hesabımdan !da takip edebilirsiniz

SAMSUNG Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

SAMSUNG Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

SAMSUNG Destek Numarası: 0212 271 52 32

Kaynak: tvtamirimcom

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri