Esenyurt Tv Tamir

Esenyurt tv tamir servisi olarak hizmetinizdeyiz. Galiba başınız dertte. Televizyonunuzla sorun yaşıyorsunuz. Bu sorunu sizin gidermeniz pek mümkün görünmüyor. Hatta sizin müdaheleniz durumu daha da kötüleştirebilir. Televizyonla ilgili her türlü sorununuz için, profosyonel bir teknik destek almalısınız. Esenyurt tv tamir teknik servisi, tv tamiri ile ilgili her türlü sorununuza yardımcı olmak için çalışıyor.

Esenyurt Tv Tamir
Esenyurt Tv Tamir

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1- Hizmette kaliteyi ve garantiyi bizde bulacaksınız.

2-15 yılı aşkın bilgi birikimi, deneyim ve tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

3- Her biri profesyonel, sertifikalı teknisyenlerle çalışıyoruz.

4- Bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyoruz.

5- Her marka ve her model tv tamiri yapıyoruz.

6- Kullanılan yedek parçalar, orijinal ve garantilidir.

7- Esenyurt tv tamir teknik servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti.
Sıradan bir tv tamircisi ile farkımızı tanışınca fark edebilirsiniz.

Esenyurt Tv Tamir Fiyatları

Bütçemizi çok aşar mı? Çok mu pahalı? Sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşır mıyım? gibi sorularla kafanızı meşgul etmeyin. Arayın bilgilendirelim. Televizyonunuz arızalandığında herhangi bir tv tamircisi çağırmadan, bizimle mutlaka tanışın. İrtibata geçtiğiniz anda teknik desteğe başlıyoruz. Adrese gelerek televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili arıza tespit cihazlarımızla, arızayı tespit ediyoruz. Bu işlemi ücretsiz yapıyoruz. Yapılacak tamir fiyatını, varsa değişecek yedek parça fiyatını, uygun bir şekilde hesaplayıp, size sunuyoruz. Sizin izniniz olmadan, tv tamiri yapmıyoruz. Şayet siz kabul eder ve onaylarsanız, tv tamir işlemini başlatıyoruz. Eğer televizyonunuzun teknik servise götürülmesi gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp, evinize bırakıyoruz. Kaliteyi kendimize prensip ediniyoruz. Bununla beraber, uygun fiyatları da beraberinde sunuyoruz. Esenyurt tv tamir servisimizle görüşmeden, karar vermeyin.

Hangi Marka ve Hangi Model Tv Tamiri Yapıyoruz?

15 yılı aşkın tecrübe ve deneyimimizle, her marka ve her model tv tamiri yapıyoruz. LCD TV tamiri, LED TV tamiri, plazma TV tamiri yapıyoruz. Panasonic, Philips, Sanyo, Botec, Sony marka televizyonların yetkili servisiyiz. Bununla birlikte, Samsung, Seg, Toshiba, Vestel, Arçelik, Beko, LG tv tamiri konusunda özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Ekran kartı değişimi, Led değişimi, Anakart değişimi, ekran değişimi ve gerekli tüm parçaların değişimini gerçekleştiriyoruz. Tüm arızalarının tamirini yapıyoruz.

Profosyonel Çalışanlarımızla Harika Bir Ekibiz

Esenyurt tv tamir teknik servisi çalışanlarının her biri sertifikalı olup, alanında uzman kişilerdir. Çalışma arkadaşlarımızın önceliği, kaliteli hizmet sunmaktır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, kendini yenileyen, işinin ehli kişilerdir. Dürüst, samimi, güvenilir, sıcakkanlı çalışma arkadaşlarımızla, tv tamiri konusunda her şeyi konuşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kullanılan Yedek Parçalar Garantilidir

Farkımız kalitemizdir. Verdiğimiz her hizmetin arkasındayız.

Esenyurt Tv Tamir
Esenyurt Tv Tamir

Tv tamiri esnasında yapılan parça değişimleri de garanti kapsamındadır.
Ekran kartı değişimi 6 ay garantilidir.
Led değişimi 1 yıl garantilidir.
Anakart değişimi 1 yıl garantilidir.
Ekran değişimi 1 yıl garantilidir.

Her türlü televizyon arızasında www.tvtamirim web sitemiz üzerinden, bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan irtibat numaraları ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca aldığınız hizmet hakkında ya da merak ettikleriniz hakkında yorum yazarak fikrinizi, sorularınızı beyan edebilirsiniz. 7/24 tv tamiri ile ilgili her şeyi yorum yazarak sorabilirsiniz. Her türlü beğeni ya da eleştirinizi yorumlarla sitemize bildirebilirsiniz. Esenyurt tv tamir servisi ekip arkadaşlarımız tarafından, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Sorularınız itina ile cevaplandırılacaktır. Hepinize mutlu günler diliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri