Esenler Tv Tamir

Esenler Tv Tamir

Esenler tv tamir hizmetlerimiz ile sizlerleyiz. Televizyon arızaları kaçınılmazdır. Kullanılan her şey gibi televizyonlar da, yıpranıp, ömrünü tamamlayabilir ve arızalanabilir. Peki bu durumda ne yapılmalıdır? Bu durumda, öncelikle televizyonun elektrik bağlantısı, anten girişleri, elektrik sigortası ve tv kumandası kontrol edilmelidir. Eğer bunlarda bir sorun yoksa, tv tamiri için bir tv tamircisi çağırmak gerekmektedir. Burada kesinlikle siz müşterilerimizin televizyona herhangi bir müdahalede bulunmaması gerekmektedir. Bu müdahele sakıncalı durumlar oluşturabilir. Esenler tv tamir teknik servisi olarak her zaman sizlere teknik desteğe hazırız.

Esenler Tv Tamir
Esenler Tv Tamir

Televizyon Neden Arızalanır?

Birçok elektrikli aletlerde olduğu gibi, televizyonlar da, farklı sebeplerden arızalarınabilir. Arıza sebeplerinden bazıları şunlardır.

1- Kullanıcı hatası.
Sıvı teması, fazla ısınma, çarpma, düşürme, vb.

2- Şehir cereyanındaki ani voltaj yükselmesi.

3- Televizyonun içindeki parçaların kullanım ömrünün dolmuş olması.

Esenler tv tamir teknik servisi olarak Esenler ilçemizde her türlü tv tamir hizmeti vermekteyiz. Sıradan bir tv tamircisi çağırmadan önce mutlaka bizimle tanışmalısınız. Televizyonunuzu asla herhangi bir tamircinin ellerine teslim etmeyin.

Esenler TV Tamir Ücretleri

Tüm tv tamir hizmetlerimizde, kaliteyi, müşteri memnuniyetini, ve uygun fiyatları, ön planda tutmaktayız. Televizyonunuz arıza yaptığında, bizimle iletişime geçin. En kısa sürede gelerek, televizyonunuzu yerinde görüyoruz. Yüksek teknolojili hasar tespit aletlerimizle televizyondaki problemi tespit ediyoruz. Bu hasar tespit işlemini, ücretsiz yapıyoruz. Tv tamir ücretini, televizyonun modeline ve markasına, arızanın büyüklüğüne ve değişecek parçaya göre belirleyip, en uygun fiyatı size sunuyoruz. Sizin onayınız ve izniniz olmadan, hiçbir şekilde, tv tamiri işlemini başlatmıyoruz. Siz onay verdiğinizde, televizyonunuzu yerinde veya merkezimizde tamir ediyoruz. Şayet televizyonun teknik servise götürülmesi gerekiyorsa, Esenler tv tamir teknik servisi olarak televizyonunuzu ücretsiz olarak, evinizden alıp, evinize bırakıyoruz. Parça değişimi gerekiyorsa, orijinal, kaliteli ve garantili parçalar kullanıyoruz.

Kullanılan Yedek Parçalar Garantilidir.

Tv tamiri esnasında bazı durumlarda parça değişimi gerekebiliyor. Yedek parça olarak kaliteli ve orijinal parçalar kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız parçalar garantilidir.

Anakart 6 ay garantili,
Ekran kartı 6 ay garantili,
Panel değişimi 6 ay garantili,

Led değişimi 1 yıl garantilidir.
Verdiğimiz tüm tv tamir hizmetlerinin arkasındayız.

Esenler Tv Tamir
Esenler Tv Tamir

Profesyonel Personelle Çalışıyoruz

Esenler tv tamir servisi olarak, alanında uzman teknisyenler ile çalışıyoruz. Çalışanlarımızın her biri sertifikalı olup, alanında uzmandır. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir çalışma arkadaşlarımızla, bir kere tanışmanız yeterli. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen, eğitimli teknik kadromuz, her zaman sizlerin hizmetinizdedir. Hizmet garantili çalışıyoruz. Kalitemiz ve 15 yıllık tecrübemizle müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Hangi Marka ve Model Tv Tmiri Yapıyoruz?

15 yılı aşkın deneyim, bilgi ve tecrübemizle, her marka ve her model televizyon tamiri yapmaktayız.

LCD tv tamiri, LED tv tamiri, plazma tv tamiri yapmaktayız. Philips, Panasonic, Sony, Sanyo, Botec marka tv tamiri işlerinde, yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz.
Seg, Samsung, Arçelik, Vestel, Toshiba, Beko, LG tv tamiri işlemlerinde de özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

Ekran değişimi, anakart değişimi, ekran kartı değişimi, led değişimi dahil olmak üzere bütün tamir işlemlerini yapmaktayız.

Televizyonunuzu bize teslim ettikten sonra gözünüz arkada kalmasın. Esenler tv tamir teknik servisi olarak bizimle, ihtiyaç duyduğunuz her zaman irtibata geçebilirsiniz. www.tvtamirim web sitemizdeki telefon numaralarından iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 7/24 tv tamiri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum yazarak bize iletebilirsiniz. Yine aldığınız hizmetle ilgili memnuniyetinizi ya da eleştirilerinizi de sitemize yorum yazarak iletebilirsiniz. Hepsi ekibimiz tarafından itinayla cevaplanacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri