Üsküdar Televizyon Tamiri

Büyükçekmece Tv Tamir

Hayır olamaz! Televizyonum bozuldu. Ben şimdi ne yapacağım? Kimi arayacağım? Güvenilir bir tamirciyi nerden bulacağım? Ben tamir edebilir miyim? dediğinizi duyar gibiyiz. Lütfen önce sakin olun. Derin bir nefes alın. Büyükçekmece tv tamir teknik servisi olarak, her türlü teknik desteğe hazırız. Önce televizyonunuzun gerçekten bozulup bozulmadığından emin olun. Televizyon fişe takılı mı? Anten bağlantıları tamam mı? Kumandanızın pili bitmiş olabilir mi? Bunları kontrol ettiğiniz halde televizyonunuz çalışmıyorsa, lütfen siz hiçbir müdahalede bulunmayın. Hemen bir teknik servisi arayın. İstanbul’ un tüm semtlerinde olduğu gibi, Büyükçekmece sakinlerine, Büyükçekmece tv tamir teknik servisi olarak hizmet vermekten onur duyarız.

Büyükçekmece Tv Tamir
Büyükçekmece Tv Tamir

Her İşi Uzmanına Teslim Edin

Birçok iş elinizden geliyor olabilir. Tv tamiri konusunda da bunu denemek istiyor olabilirsiniz. Ancak her işin bir uzmanı var. Televizyon, elektronik bir alettir ve uzman olmayan kişilerin müdahalesi, riskli durumlar oluşturabilir. Ayrıca televizyonunuzun garanti kapsamında olan parçalarını, garanti dışı bırakabilirsiniz. Bu nedenle televizyonunuz bozulduğunda, Büyükçekmece tv tamir teknik servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir tv tamircisi ile bizi karıştırmayınız. Farkımızı bizimle tanışınca anlayacaksınız. Unutmayın ki, tv tamiri uzmanlık gerektiren bir konu.

Profesyonel Çalışanlarımızla Biz Muhteşem Bir Aileyiz

Muhteşem kadromuzla, Büyükçekmece tv tamir teknik servisi olarak, hizmetinizdeyiz. Her biri sertifikalı olan teknisyenlerimiz, tecrübeli, bilgili ve donanımlıdır. Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uyduran ekip arkadaşlarımız, sadece Büyükçekmece’ye değil, İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet götürmektedir. Güvenilir, dürüst, sorumluluk sahibi ve işini en kaliteli şekilde yapan ekip arkadaşlarımızla tanıştığınızda, farkımızı farkedeceksiniz. İyi ki sizi tanıdım diyeceksiniz.

Hangi Model ve Marka Televizyon Tamiri Yapıyoruz?

Her konuda olduğu gibi, tv tamiri de uzmanlık gerektiren bir konu. Her tv tamircisi de her televizyonu tamir edemeyebilir. Yeterli bilgi, tecrübe ya da ekipmana sahip olamayabilir. Bu nedenle, Büyükçekmece tv tamir teknik servisi olarak, tv tamiri konusunda iddialıyız.

Çalışanlarımıza ve kendimize güveniyoruz. 15 yıllık tecrübemizle, her marka ve her model tv tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Plazma TV tamiri, LCD TV tamiri, LED TV tamiri yapmaktayız. Panasonic Philips, Sanyo, Botec, Sony marka televizyonların yetkili servisiyiz. Bununla beraber, Arçelik, Samsung, Vestel, Beko, Bosch, Seg, LG tv tamiri konusunda da özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

Televizyonların ekran değişimini ve ekran tamirini yapıyoruz. Led değişimi, anakart, ekran kartı değişimi dahil olmak üzere, her türlü tamir işlemini yapıyoruz. Gerektiğinde yedek parça temin ediyoruz. Televizyon kurulum ve montajı konusunda destek veriyoruz. Hoparlör ve kumanda tamiri yapıyoruz. Hizmetimiz ve yedek parçalarımız garantilidir. Televizyon tamiri esnasında kullanılan yedek parçaların kaliteli olmasına önem veriyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar garanti kapsamındadır.

Led değişimi 1 yıl garantilidir.
Ekran değişimi 6 ay garantilidir.

Anakart değişimi 6 ay garantilidir.
Ekran kartı değişimi 6 ay garantilidir.
Verdiğimiz tüm teknik hizmetlerin arkasındayız.

Kaliteyi ve güveni prensip edinen firmamız, tv tamiri konusunda, ihtiyaç duyduğunuz her zaman, sizlerle olmayı amaçlamaktadır.

Büyükçekmece Tv Tamir
Büyükçekmece Tv Tamir

Büyükçekmece Tv Tamir Fiyatları

15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle, en iyi kalitede hizmet veriyoruz. Televizyonunuz arızalandığında yerinde görüyoruz. Yüksek teknolojili arıza tespit aletlerimizle, televizyondaki arızayı tespit ediyoruz. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Televizyonun arızasına göre ve değişen yedek parçasına göre, fiyatını hesaplıyoruz. En uygun hali ile siz müşterilerimize bildiriyoruz. Müşterimiz onay verip kabul ederse, tv tamiri işlemini başlatıyoruz. Şayet televizyonun servise götürülmesi gerekiyorsa, evinizden alıp, evinize bırakıyoruz. Büyükçekmece tv tamir fiyatları, bütçenize en uygun fiyatlar olup, en yüksek kalitede hizmet verilmektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine hizmet götüren teknik servisimiz, Büyükçekmece tv tamir teknik servisi olarak, Büyükçekmece’de sizlerle.

Büyükçekmece’de yaşayan siz müşterilerimiz, bir tv tamircisine ihtiyaç duyduğunuzda, herhangi bir tv tamir servisi ile değil www.tvtamirim ile irtibata geçin. Sitemizdeki iletişim numaralarından, bizi arayabilirsiniz. Bununla beraber sitemize, 7/24 tv tamiri için yorum yazabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Sorularınız itina ile cevaplanacaktır. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri