Sultanbeyli Televizyon Tamiri

Beyoğlu Tv Tamir

Televizyonunuz mu bozuldu? Hem de hiç beklemediğiniz bir zamanda. Kabul ediyoruz. İstenmedik bir durum. Şayet yenisini almayı düşünmüyorsanız, en mantıklısı, iyi bir tv tamircisi ile irtibata geçmek. Ancak tv tamiri şansa bırakılacak bir iş değil. Bu nedenle, profesyonel olarak teknik destek alacağınız bir servisle iletişime geçmelisiniz. Beyoğlu tv tamir teknik servisi olarak, sizlerin hizmetinizdeyiz. Sadece Beyoğlu değil, İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek ve hizmet vermekteyiz.

Beyoğlu Tv Tamir
Beyoğlu Tv Tamir

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sıradan bir tv tamircisi ile bizi karıştırmayın. Beyoğlu tv tamir teknik servisinde, çok daha fazlasını bulacaksınız. Bizimle tanışmadan bunu fark etmek zor. Televizyonunuz arızalandı ise bizimle tanışmanın tam zamanı. www.tvtamirim web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki irtibat numaraları ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak, bize sorabilirsiniz. Tv tamiri ile ilgili her türlü yorumunuza ve sorunuza kısa sürede dönüş yapılacaktır.
Bizi tercih sebeplerinizi kısaca şöyle sıralayabiliriz.

1- Hizmette ve kalitede öncüyüz.

2- Bütçe dostu fiyatlar belirlemekteyiz.

3-İleri teknolojili hasar tespit aletleri kullanmaktayız.

Beyoğlu Tv Tamir
Beyoğlu Tv Tamir

4- Kullanılan yedek parçalar garanti kapsamındadır.

5- Her zaman güvenilir, dürüst, samimi, tecrübeli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

6- 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle, sizlerin memnuniyetini gözetmekteyiz.

7- Tüm marka ve modellerde tv tamiri yapmaktayız.

8- Çalışanlarımız ve servisimiz, gelişen ve degişen teknolojiye ayak uydurmaktayız.

Hangi Marka ve Model Tv Tamiri Yapıyoruz?

Beyoğlu tv tamir teknik servisi olarak, 15 yıllık bilgi birikim ve tecrübemizle, tüm marka ve tüm modellerde tv tamiri yapıyoruz. Herhangi bir tv tamircisi için beklediklerinizden daha fazlası, bizde mevcut.
Plazma TV tamiri, HD TV tamiri, LCD TV tamiri yapıyoruz. Yetkili servis olarak, Sony, Sanyo, Botec, Philips, Panasonic marka tv tamiri hizmeti veriyoruz. Ayrıca, özel servis olarak, Arçelik, Beko, Vestel, Seg, Samsung, LG tv tamiri hizmetleri başta olmak üzere, bütün markaların televizyonlarını tamir ediyoruz.

Sertifikalı ve Profesyonel Teknisyenlerimiz

Beyoğlu tv tamir teknik servisi olarak, mükemmel bir kadro ile sizlerleyiz. Teknisyenlerimizin her biri sertifikalı olup bilgi, tecrübe ve donanımlarıyla İstanbul’un her yerine, siz müşterilerimizin hizmetine koşmaktadır. Çalışanlarımız, sizlerin memnuniyetini sağlamak için, tüm gücüyle çalışmaktadır.
Tüm marka ve modellerde, tv tamiri nasıl yapılır? sorusunun cevabını, profesyonel çalışanlarımızla tanıştığınızda, bulacaksınız. Samimi, güleryüzlü, güvenilir ve dürüst ekip arkadaşlarımıza, tv tamiri ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Garantili Yedek Parça

Yaptığımız tüm tv tamir işlemlerinde, hizmet garantiliyiz. Yaptığımız işin daima arkasındayız. Yedek parça kullanılmışsa, parçalarımızın, herbirinin garantisini veriyoruz. Çünkü bizim için kalite önceliktir. Anakart, ekran kartı ve ekran değişimleri 6 ay garantilidir. Led değişimi ise 1 yıl garanti kapsamındadır.

Beyoğlu Tv Tamir Teknik Servisi Fiyatları
Beyoğlu Tv Tamir
Beyoğlu Tv Tamir

Şayet bozulan televizyonunuzun yerine, yenisini almayı düşünmüyorsanız, Beyoğlu tv tamir teknik servisi olarak bizi arayabilirsiniz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili, hasar tespit cihazlarımızla, ücretsiz olarak arızayı tespit ediyoruz. Arızanın tamir ücretini belirliyoruz. Ayrıca parça değişimi gerekiyorsa, bu parçanın da fiyatını olabilecek en uygun fiyatlarla hesaplıyoruz. Toplam maliyeti size bildiriyoruz. Sizin onayınız ve izniniz olmadan hiçbir tamir işlemi yapmıyoruz. Böylece sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Siz onay verdiğinizde tv tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Şayet televizyonunuzun servisimize götürülmesi gerekiyorsa, evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

www.tvtamirin web sitemizdeki iletişim numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sitemize 7/24 tv tamiri için yorum atabilirsiniz. Beyoğlu tv tamir teknik servisi ekibi olarak en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri