Beylikdüzü Tv Tamir

Beylikdüzü Tv Tamir

Televizyonunuza bir şeyler mi oluyor? Açılmıyor mu? Yoksa çalışırken, birden bire ekranı mı karardı? İçine su mu kaçtı? Ya da ekran mı dondu? Televizyonunuzla ilgili her türlü sorunun çözümü için, Beylikdüzü tv tamir teknik servisi olarak profesyonel desteğe hazırız.

Televizyonunuzu Kullanırken Şunlara Dikkat Edin!

1- Sıvı temasından kaçının. Temizlik yaparken sprey kullanmayın. Nemli bir bezle tozunu alın.

Beylikdüzü Tv Tamir
Beylikdüzü Tv Tamir

2- Fazla sıcağa maruz bırakmayın. Televizyonunuz direkt güneş ışığında kalmasın. Duvara çok yakınsa, etrafından hava almasına dikkat edin. Uzun süre çalışıp ısınmasına izin vermeyin.

3- Şehir cereyanındaki ani voltaj yükselmeleri, elektrik dalgalanmaları, tüm elektrikli aletlerde hasara yol açabilir. Televizyonunuzu kullanmadığınız zamanlarda, stand-by düğmesinden kapatıp, fişini çekin.

4- Televizyonunuzu darbelerden, çarpmalardan, düşmelerden koruyun.

Ancak her ne olursa olsun, her türlü tv tamiri için, Belikdüzü tv tamir teknik servisi olarak her zaman sizlerleyiz. Amacımız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti.

Her Model ve Her Marka Tv Tamiri Bizim İçin Çok Kolay

Profesyonel çalışanlarımızla, 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle, hangi marka ve hangi model olursa olsun, her türlü tv tamir hizmeti vermekteyiz. LCD TV tamiri, HD TV, tamiri, plazma TV tamiri yapmaktayız.
Panasonic, Sony, Sanyo, Botec, Philips marka televizyonların yetkili servisiyiz. Seg, Samsung, Beko, Vestel, Arçelik, LG TV tamiri konusunda da, özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Ekran kartı, anakart, ekran değişimi, led değişimi başta olmak üzere her türlü arızayı tamir ediyoruz .

Beylikdüzü Tv Tamir Fiyatları

Beylikdüzü Tv Tamir
Beylikdüzü Tv Tamir

Beylikdüzü tv tamir teknik servisi olarak, hizmette kalite anlayışıyla hareket etmekteyiz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini, her zaman ön planda tutmaktayız. Bununla beraber, müşterilerimize, bütçe dostu fiyatları sunmaktayız. Televizyonunuz arızalandığında, Beylikdüzü tv tamir teknik servisi olarak, televizyonunuzu yerinde görüyoruz. Yüksek teknolojili hasar tespit cihazlarımızla, televizyonunuzdaki hasarı ücretsiz olarak tespit ediyoruz. Parça değişimi gerekiyorsa, bunu da göz önünde bulundurarak, bir fiyat belirliyoruz. Ve bunu sizlere bildiriyoruz. Sizler onay verdiğinizde, tv tamir işlemine başlıyoruz. Böylece supriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca parça değişimi gerektiğinde, yedek parça temin ediyoruz. Yedek parçalarımız garantilidir. Anakart, ekran kartı, ekran değişimi 6 ay garantilidir. Led değişimi 1 yıl garantilidir.

Profosyenel Çalışanlarımızla Muhteşem Bir Ekibiz

Teknisyenlerimizin her biri sertifikalı olup, alanında uzmandır. Çalışma ekibimizle, bilgi tecrübe ve donanımımızı birleştirerek, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için bir araya geldik. Beylikdüzü tv tamir teknik servisi olarak, sıradan bir tv tamircisi anlayışından farklı bir çalışma sistemimiz var. Profesyonel personelimizle iletişime geçtiğiniz anda, farkımızı farkedeceksiniz. Güleryüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, sıcakkanlı çalışanlarımızla, bir kere tanışmanız yeterli. Tv tamiri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu ve sorunu ekibimizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca www.tvtamirim.com web sitemiz üzerinden, iletişim numaralarını kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu ve merak ettiklerinizi, sitemize yorum atarak sorabilirsiniz. Yorumlarınız, ekibimiz tarafından en kısa sürede itina ile cevaplanacaktır. Beylikdüzü tv tamir teknik servisi olarak, hizmette öncü, kalitede öncüyüz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri