Beşiktaş Tv Tamir

Beşiktaş Tv Tamir -Garantili Servis

Televizyonunuz açılmıyor mu? Yoksa açıldıktan bir süre sonra kapanıyor mu? Ses var, görüntü mü yok? Ya da görüntü var, ses mi yok? Çizgiler, renkler, görüntüler birbirine mi karıştı? Kısacası televizyonunuz mu bozuldu? Üzülmeyin! Her şeyin bir çaresi var. Beşiktaş tv tamir teknik servisi olarak, ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Bizi, herhangi bir tv tamircisi ile karıştırmayın. Bizimle tanışmadan, farkı fark etmeniz zor. İhtiyacınız olduğunda arayın, tanışalım.

Hangi Model Ve Marka Tv Tamiri Yapıyoruz?

Beşiktaş Tv Tamir
Beşiktaş Tv Tamir

15 yıllık bilgi birikim ve tecrübemizi birleştirerek, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız. Philips, Panasonic, Sanyo, Botec, Sony marka tv tamir işlemlerinde, yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz. Bununla beraber Samsung, Seg,

Vestel, Beko, Arçelik, LG tv tamiri de dahil olmak üzere, tüm markalarda özel servis hizmeti de veriyoruz.
HD tv, LCD tv, plazma tv tamiri yapıyoruz. Gerekirse yedek parça temin ediyoruz. Anakart, ekran kartı değişimi, ekran tamiri, led değişimi, panel değişimi başta olmak üzere, her türlü tv tamir işlemini de gerçekleştiriyoruz.

Tv montajı, hoparlör ve kumanda tamiri de yapıyoruz. Yedek parçalarımızın her biri garanti kapsamındadır. Ekran kartı ve anakart 6 ay garantilidir. Led değişiminde ise parçalar 1 yıl garantilidir. Panel değişimi 6 ay garantilidir. Beşiktaş tv tamir teknik servisi olarak yaptığımız her işin arkasındayız. Kalite ve müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.

TV Tamir Ücretlerimiz Nasıl?

Yüksek kalite ve uygun fiyatı, sizler için bir araya getirdik. Hizmetlerimizde kalite vazgeçilmezimizdir. Müşterimizin bütçesini yormayacak fiyatları sunmak da, bizim için önemlidir. Tv tamiri ihtiyacınız olduğunda, herhangi bir tv tamircisi çağırmadan önce, bizimle mutlaka görüşün. Beşiktaş tv tamir teknik servisi olarak her türlü kolaylığı sağlamak ve sizlerin sıkıntısını gidermek bizim vazifemizdir.

Televizyon tamir ihtiyacınız olduğunda, televizyonunuzu yerinde görerek, yüksek teknolojili aletlerle, arıza tespiti yapıyoruz. Bu tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Arızanın durumuna göre, yedek parça değişimi olup olmamasına göre, maliyeti hesaplayıp, size bildiriyoruz.

Sizin izniniz ve onayınız olmadan, herhangi bir tv tamir işlemi yapmıyoruz. Siz onayladığınızda hemen tv tamiri işlemlerimizi başlatıyoruz. Böylelikle, sürpriz fiyatlarla karşılaşmamış oluyorsunuz. Arızanın durumuna göre, yerinde veya merkezimizde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Servise götürmek gerektiğinde televizyonunuzu, evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

Beşiktaş TV Tamir Çalışanları

Ekip elemanlarımızın her biri, sertifikalı olup, alanında uzman kişilerdir. Güler yüzlü, samimi, dürüst ve güvenilir çalışma arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz. Profesyonel ve işini en iyi şekilde yapan teknisyenlerimiz, her ihtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakındadır. İstanbul’un her yerine hizmet götüren arkadaşlarımız, şimdi Beşiktaş’ta. Beşiktaş tv tamir teknik servisi olarak, sizlere hizmet vermek vazifemizdir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Beşiktaş Tv Tamir
Beşiktaş Tv Tamir

1- 15 yıllık tv tamir hizmetlerimiz, kalitemizin göstergesidir. Hizmette kalite bizim işimizdir. Amacımız müşteri memnuniyetidir.
2- Yüksek teknolojili arıza tespit aletleri kullanarak, ücretsiz şekilde ve kısa sürede arızayı tespit etmekteyiz.
3- Alanında uzman, sertifikalı teknisyenlerimizle, bilgi tecrübe ve donanımınızı birleştirerek, sizlere kaliteyi sunuyoruz.
4- Her marka, her model tv tamiri yapmaktayız.
5- Kullandığımız yedek parçalar, garanti kapsamındadır.

Beşiktaş Tv Tamir
Beşiktaş Tv Tamir

6-Tamir ücretleri olabilecek en uygun fiyatlardadır.

Beşiktaş tv tamir teknik servisi olarak, bizlere, sitemiz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. İrtibat numaralarını kullanarak arayabileceğiniz gibi, herhangi bir sorunuz olduğunda, yorum da yazabilirsiniz. Ekibimiz tarafından sorularınız itina ile cevaplanacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri