Bakırköy Tv Tamir

Bakırköy Tv Tamir

Televizyonlar, hayatımızda ve evimizde, önemli bir yer tutarlar. Bazılarımız haberleri takip ederiz, bazılarımız dizi, sinema izleriz. Bazen de elimizde kumanda, kanal kanal dolaşıp, hoşumuza gidecek bir program ararız. Evimizin temel unsuru televizyonumuzun yokluğunu düşünemeyiz bile. Bakırköy tv tamir servisimizle siz Bakırköylü vatandaşlarımıza hizmet vermekten onur duyarız.

Bakırköy Tv Tamir
Bakırköy Tv Tamir

Televizyonunuzun Uzun Ömürlü Olması İçin Bunlara Dikkat

Edin!

Televizyonlarınızın arıza yapmaması için, uzun yıllar size hizmet vermesi için, şu konulara dikkat edin.
1- Televizyonunuzu sıvı temasından koruyun. İçine bir şekilde su ya da sıvı girmesini engelleyin. Temizlik esnasında sprey kullanmayın. Nemli bir bez kullanarak tozunu alabilirsiniz. Böylece bir tv tamircisi çağırmadan uzun yıllar televizyonunuzu kullanabilirsiniz.
2- Herhangi bir tv tamiri ihtiyacınız olmaması için, televizyonunuzu darbelerden koruyun. Düşme, çarpma, bir cisim çarpması, televizyonunuza hasar verebilir.
3- Aşırı ısınmadan koruyun. Uzun süreler çalışmasını engelleyin. Kullanmadığınız zamanlarda televizyonunuzu kapatın. Duvara çok yakınsa hava almasına dikkat edin. Kullanmadığınız zaman düğmesini kapatın, fişini çekin.
4- Şehir elektriğindeki ani voltaj yükselmelerine dikkat edin. Özellikle haftasonları, fabrikalar çalışmadığı için, elektrik voltajında yükselme olmaktadır. Bu da tv arızalarına yol açmaktadır. Özellikle kullanmadığınız zaman televizyonunuzun standby düğmesini kapalı tutun, fişini çekin.

Bakırköy Tv Tamir Hizmetleri

Bakırköy Tv Tamir
Bakırköy Tv Tamir

Bakırköy TV tamir hizmetlerimizde, yüksek kalite ve uygun fiyat önceliğimizdir. Şayet tv tamircisi çağırmayı düşünüyorsanız, hizmet kalitesinden emin olun. Bu kalite, güvencesidir. Bakırköy tv tamir teknik servisi olarak, biz size bu güvenceyi sunuyoruz. Bütçenize en uygun fiyatlarla kaliteyi birleştiriyoruz. Arızalanan televizyonlarınızı gerektiğinde, evinizden alıp, evinize bırakıyoruz. Yüksek teknolojili arıza tespit cihazlarımızla, arızaları tespit ediyoruz. Bu arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Şayet tv tamiri esnasında parça değişimi gerekiyorsa, bunun fiyatını ve tamir ücretini hesaplayarak, siz müşterilerimize bildiriyoruz. Sizin onayınız olmadan, hiçbir şekilde tv tamiri yapmıyoruz. Böylece beklenmedik fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Sizin izniniz ve onayınızla tv tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Hangi Marka ve Model Tv Tamiri Yapıyoruz?

Bakırköy tv tamir teknik servisi olarak, 15 yıllık tecrübemizle, her marka ve her model tv tamiri yapıyoruz. Sıradan bir tv tamircisi için beklediklerinizden çok daha fazlası bizde. Plazma tv tamiri, HD tv tamiri, LCD tv tamiri yapıyoruz. Bununla beraber az sayıda kalmış olsa da tüplü tv tamiri ile de ilgileniyoruz.
Sony, Sanyo, Botec, Philips, Panasonic marka tv tamir işlemlerinde, yetkili servis olarak hizmet veriyoruz.
Arçelik, Beko, Vestel, Seg, Samsung, LG tv tamiri başta olmak üzere, bütün markaların televizyonlarını özel servis olarak tamir ediyoruz.

Tecrübeli Çalışanlarımızla Güçlü Bir Aileyiz

Çalışanlarımızla, bünyemizde bir aile gibiyiz. Tüm bilgi, birikim ve tecrübelerimizi birleştirerek, sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bakırköy tv tamir hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini yakalamak ilk hedefimizdir. Herbiri sertifikalı olan teknisyenlerimiz, Bakırköy’de sizlerle. Dürüst, samimi, güler yüzlü profesyonel personelimiz, tv tamiri işlemlerinde her zaman çok yakınınızdadır. Bakırköy tv tamir teknik servisi çalışanları ile biz güçlü bir aileyiz.

Hizmette Kalite Bizim İşimiz

Tv tamiri hizmetlerimizde önceliğimiz kalite. 15 yıllık çalışmalarımızda, yaptığımız her işte, kaliteyi daima ön planda tuttuk. Yaptığımız işlerin arkasındayız. Hizmetlerimiz, kalitemizin ve güvenilirliğimizin göstergesidir. Tv tamir işlemlerimizde, parça değişiminde, kaliteyi ön planda tutuyoruz. Değişim yapılan parçalar, garanti kapsamındadır. Ekran kartı, anakart ve ekran değişimlerinde parçalar 6 ay garantilidir. Led değişimleri 1 yıl garantilidir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sıradan bir tv tamircisinden çok daha fazlasını bizde bulacaksınız. Bizimle tanışmadan bunu fark etmek zor. Farkı anlamak istiyorsanız www.tvtamirim web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemize yorum atarak, istediğiniz soruları sorabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bizi tercih sebeplerinizi ise şöyle sıralayabiliriz.

1. Hizmette kaliteliyiz.

Bakırköy Tv Tamir
Bakırköy Tv Tamir

2. Bütçeniz yormayacak şekilde, olabilecek en uygun fiyatları belirlemekteyiz.
3. Yüksek teknolojili hasar tespit aletleri kullanmaktayız.
4.Yedek parçalarımız garanti kapsamındadır.
5. Her zaman güvenilir, dürüst, samimi, tecrübeli çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.
6. Her marka ve model tv tamiri yapmaktayız.
7. 15 yıllık bilgi birikimi, tecrübemizle, sizlerin memnuniyetini garantilemekteyiz.

Bakırköy tv tamir teknik servisi olarak bizlere, sitemiz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.
Sağlıcakla kalın.0212 270 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri