Sunny Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Beko Ümraniye Servisi 0216 498 52 32

Firmamız müşteri memnuniyeti anlayışımıza dayalı profesyonel hizmet kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Beko Ümraniye servisi, ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde onarılması için en iyi tamir etme yöntemlerini kullanır. Beko markasında kalite ve sağlamlığı bir araya getiren bir sorun olması durumunda firmamız profesyonel teknik kadrosu ile sizlere hizmet verecektir.

Beko Ümraniye servisi olarak sizlere 7/24 hizmetler sunmaktayız. TV ekranı değişimi hizmetlerimizin hepsi bütüncül hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır. TV ekranı değişimi hizmetlerimizin hepsi potansiyelli hizmetler olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla sizlere birinci sınıf TV ekranı değişimi hizmetleri sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz servisçilik hizmetleriyle sektörün bir numaralı servis firması olma özelliğini elimizde bulunduruyoruz.

Teknolojide Dünya Markası

Markamızın gücünün büyümesinde siz değerli müşterilerimizin rolü oldukça büyüktür. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizin hepsine teşekkür ederiz. Firmamız yakın bir zaman aralığında hizmet sahasını Avrupa dünyasına taşımayı planlamaktadır. Teknoloji deyince akla gelen ilk firma olarak nitelendirilen  Beko Ümraniye servisi sizlere üst düzey hizmetler sunuyor.

Firmamız sizlere Beko TV güncelleme hizmeti sunmaktadır.  Beko TV güncelleme hizmetleri sınırsız hizmetler olarak bilinmektedir. Böylelikle sizlere  Beko TV güncelleme hizmeti vererek sınırsız kanal ayrıcalığına sahip olmanızı sağlıyor. Firmamızdan alacağınız bütün hizmetler yüksek kalite koşullarına tam uyumludur. Firmamız adını uluslararası dünyada duyurmuş bir dünya markasıdır. Beko her geçen gün sektöründe büyümeye devam ediyor.

Profesyonel Hizmet

Firma olarak Ümraniye’nin tüm semtlerine plazma TV onarım hizmeti veriyor. Uzun yıllardan beri faaliyet sunar. Teknik servis ekibimiz hizmete başlamış olduğu ilk günden beri servis kalitesinden ödün vermiyor.  Plazma TV televizyonlarınız için her türlü profesyonel çözümü üretmeye devam ediyoruz. Plazma TV televizyon tamirinde çok önemli olan yedek parça kullanımı firmamızın en önemli prensiplerinden biridir.

Beko servisi olarak sizlere profesyonel kalite standartlarında hizmetler sunmaktayız. LCD TV alanında sunmuş olduğumuz hizmetle sektör de fark yaratmış durumdayız. Yaratıcı personellerimiz sizlere en kaliteli LCD TV tamiri hizmeti sunmaktadır. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde LCD TV cihazlarınızın yenileme ve onarılma işlemleri tamamlanmış oluyor. Sınırsız hizmet kalitemizle sizlere uluslararası kalite standartlarına bire bir uyumlu bir hizmet sunmaktayız. Hizmette sınır tanımayan, modern bir servis firmasıyız.

Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe
Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe

Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe

Uzman personellerimiz ve biz her daim sizin yanınızdayız. Kırık TV ekran değişimi ve LED değişimi hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.  Kırık TV ekran değişimi ve LED değişimi konusunda sadece bir telefon numarası kadar uzaktayız Dilediğiniz vakit bizi arayabilir, randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Randevu taleplerinizi oluşturduktan sonra Beko servisimiz çok hızlı bir şekilde Kırık TV ekran değişimi ve LED değişimi için TV’niz için gelecektir.

Güvenilir Servis Deneyimi

Firmamız tamir ekibi Beko markalı televizyonlar konusunda bilgi sahibi olan kişilerdir. Beko televizyon servisi alanında profesyonel olan teknisyenlerimiz sayesinde tamir işleri çok kısa bir süre içerisinde halledilir. 

Kanal ayarlama konusun da sizlere 7/24 hizmetler sunmaktayız. Kanal ayarlama konusundaki hizmetlerimiz sırasında tüm TR kanallarını televizyonlarınıza kurmaktayız. Böylece kanal ayarlama hizmetlerimiz sayesinde üst düzey bir televizyon izleyebilme ayrıcalığına erişmiş olursunuz. Kalitenin ve avantajın servis kurumu olarak sizlere garantili hizmetler sunmaktayız.

Gelişen Ve Değişen Teknoloji Markası

Firmamız olarak gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve televizyon tamiri konusunda kendimizi geliştiriyoruz. Firmamızın çağrı merkezini arayan müşterilerimize en yakın bölgedeki teknik servis ekibimize yönlendiriyor ve televizyon arızası ve kanal ayarlama konusunda garantili çözüm sunuyoruz. Ümraniye bölgesinde Beko markalı televizyonunuz için profesyonel teknik servisi arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız olarak televizyonunuzda meydana gelen arızaları kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri