Beko Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Beko Üsküdar  Servisi 0216 498 52 32

Evimizde ve birçok alanda elektronik eşyaların kullanımına yer vermekteyiz. Özellikle elektronik eşyalar son dönemlerde satış fiyatları olarak çok yükselmiş durumdadır. İnsanlar elektronik eşyaların bozulmasından sonra onları değiştirmek yerine tamir ettirmeyi düşünebiliyor. Bazı arızalarda ise sahip olduğunuz elektronik eşya tamir ettirmek daha az maliyetli olur. Beko Üsküdar  servisi olarak yıllardır bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Evlerde ve işyerlerinde televizyon kullanımına fazla  yer verilmektedir. Hem eğlenceli vakit geçirmek için hem bilgi edinmek için televizyonların hayatımızda yer aldığını biliyoruz. Televizyonlar teknolojinin gelişmesi ile beraber plazma TV, LCD TV olarak karşımıza çıkan modelleri en çok kullanılan modeller arasındadır. Bu televizyonların ise zaman içerisinde bazı arızalar çıkarması mümkündür. Bu arızaların giderilmesi için ise alanında uzman firmalardan destek almanız önemlidir.

Plazma Tv Ekran Değişimi
Plazma Tv Ekran Değişimi

Plazma Tv Ekran Değişimi

Televizyonlarla ilgili karşılaşılabilecek büyük arızalardan bir tanesi ekranların kırılmasıdır. Bazı durumda dışarıdan gelen bir cisimle ekran kırılırken. Bazen ise televizyonun ekran yapısı ile ilgili ekran kırılmaları ile karşılaşılabilir. Ekran değiştirmek ise mutlaka orijinal parçalarla yapılması gereken bir işlemdir. Kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi işlemlerinde Beko Üsküdar servisi olarak yıllardır hizmet verdiğimizi belirtebiliriz. Özellikle plazma TV, LCD  TV ekranlarının değişimini gerçekleştirmekteyiz. Ekran değişimi ile ilgili bütün adımlarda gerekli özeni gösterdiğimiz için herhangi bir yenilenen arıza ile karşılaşmanız mümkün değildir. Firma o, larak LED değişimi işlemlerinde de gereken adımları uygulamaktayız.  Bu konuda hassas el işçiliğine sahip ekip arkadaşlarımız işleri hassas olarak tamamlar.

Kırık Televizyon Ekranı Değişimi

Yaşanan bazı kazalar sebebiyle televizyon ekranları kırılabilir. Plazma TV, lcd tv ekranı kırıldığı zaman bu alanda uzman bir firma ile görüşerek ekran değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız televizyon tamiri ile ilgili yıllardır hizmet verdiği için kırık TV ekran değişimi konusunda da gerekli adımları yapmaktadır. TV ekran değişimi hassas bir ustalık gerektirmektedir. Bu konuda çalışmalarını yürüten ekip arkadaşlarımız ise gerekli olan eğitimleri almış kişilerdir. Kırık TV ekran değişimi konusunda gerekli olan işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Daha sonrasında televizyonlarınızı istediğiniz gibi eski kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Pek çok yerde söylenenin aksine TV ekran değişimi firmamızın çalışmalarında çok yüksek ücretlere tabi değildir. Cebinize uygun fiyat listesi sunan firmamız pek çok Kişi tarafından da tercih edilir. LED değişimi işlemlerini de kolaylıkla yerine getirebilmek adına bizi tercih edebilirsiniz.

Beko Üsküdar Servisi
Beko Üsküdar Servisi

Televizyon Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yeni nesil televizyonlarda uydular aracılığı ile birçok kanala sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca yapılan bazı anlaşmalarla bazı kanalların kullanımına da yer verildiğini görüyoruz. Kanal ayarlama işlemi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Beko TV güncelleme konusunda her modeldeki Beko televizyonların güncelleme sistemine hakim arkadaşlarımız çalışmaktadır. Ayrıca kanal ayarlama işlemlerinde de yine bu arkadaşlarımız gerekli olan sistemi uygulamaktadır. Kumandalarından  destek alarak veya kendi kullanmış oldukları özel parçalarla kanal ayarlama işlemini gerçekleştiriyoruz. LED değişimi işlemlerini de en kaliteli bir şekilde sizlere yapıyoruz.

Beko Kanal Nasıl Ayarlanır?

Beko televizyonların son dönemlerde üretilen farklı modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bu televizyonlarda kanal ayarlama işlemleri ise bazı durumlarda ustalık istemektedir. Ayrıca Beko TV güncelleme işlemi sırasında sahip olduğunuz kanalların silinmemesi televizyonunuzun çalışma sisteminin çökmemesi için ustalık gerektiren bir hizmet almanız gerekmektedir. Beko Üsküdar  servisi olarak firmamız bu alanda gerekli olan çalışmalarıyla sizlerin memnuniyetini kazanmaktadır. Televizyonunuzda ilgili yaşamış olduğunuz Led  değişimi, Beko Tv güncelleme , LCD tv veya her türlü arızada veya ihtiyaçta firmamızın telefon numaralarından veya internet sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yapılacak olan tamirat işleminin ardından aynı arıza ile tekrar karşılaşmanız için gereken bütün önlemler alınmaktadır.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri