Adalar Vestel Servis

Bayrampaşa Vestel Servis

Bayrampaşa Vestel Servis

Bayrampaşa vestel servis olarak seneler öncesinde kurulmanın ve lider konumda olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlere mesai saatleri içerisinde destek olmaya hazırız.

Televizyonlar sürekli olarak çalışan cihazlardır. Bu sebebe bağlı olarak da sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar çoğu zaman kullanıcı hatalarına bağlı olarak da meydana gelir. Her türlü sorununuzda sizlerin yanındayız. Bizlere sonuna kadar güvenebilir ve hayal ettiğiniz hizmeti bizde bulabilirsiniz. Peki, Bayrampaşada hangi mahallere hizmet imkânı sağlamaktayız. İzin verirseniz şimdi sizlere merak ettiğiniz bu sorunun cevabını verelim. Bayrampaşa da hizmet sağladığımız mahalleler şu şekildedir.

 • Altıntepsi mahallesi
 • Cevatpaşa mahallesi
 • İsmet paşa mahallesi
 • Kartaltepe mahallesi
 • Kocatepe Mahallesi
 • Muratpaşa mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Terazidere mahallesi
 • Vatan mahallesi
 • Yenidoğan mahallesi
 • Yıldırım mahallesi

Sizde bu mahallede bulunuyorsanız ve bakım onarım montaj hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bayrampaşa Vestel Servis

Bayrampaşa da hizmet veren vestel servis mi arıyorsunuz? Bu servisten beklentilerinizin neler olduğunu biliyoruz. Firmamız beklentilerinizi karşılayacağının sözünü vermektedir. Çünkü bizim için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizi memnun etmek ve mutluluklarına şahit olmak için gece gündüz demeden çalışma sağlıyoruz. Pek çok hizmeti aynı anda verebiliyoruz. Peki, hangi hizmetleri veriyoruz. İşte vermiş olduğumuz hizmetler

 • Vestel marka televizyon ve elektronik cihaz bakımı
 • Vestel marka televizyon ve elektronik cihaz arıza tamiri

Vestel Teknik Servis

Vestel teknik servis olarak sizlere en yakın firmayız. Bize ulaşım sTvtamirim1ağladığınızda ve arıza kaydı oluşturduğunuzda hemen çıkarız. Bizlere vermiş olduğunuz konuma ise en geç yarım saat içinde geliriz. Daha sonra cihazda meydana gelen arızayı tespit ederiz. Arıza tespitinin ardından sizlere fiyat hakkında bilgiler aktarırız. Arızayı tespit etmeden fiyat hakkında detaylı bilgi vermemekteyiz. Çünkü fiyatlarımız arızanın sebebine değişecek olan parçaya göre farklı olmaktadır. Peki, hangi televizyon modellerinin bakımını ve onarımını yapmaktayız

 • LED TV
 • LCD TV
 • Plazma TV

Sizinde cihazınızda sorun meydana geldiyse hemen bize ulaşın ve gelip tamir edelim. Bizim için cihazınızın modeli önemli değildir. Firmamızda bulunan ekibimiz son derece ustadır ve her türlü sorunu çözmektedir.

Vestel Yetkili Servis

Vestel yetkili servis mi arıyorsunuz? Bu servisin kaliteli ve deneyimli olmasından mı yanasınız? En iyi hizmetimi almak istiyorsunuz? O zaman hemen bize ulaşım sağlayın. Peki, bize nasıl ulaşabilirsiniz? Bize iletişim numaramızdan, internet sitemiz üzerinden veya watsapp hattımızdan ulaşım sağlamanız mümkündür

Bize ulaşım sağladığınızda sizi asla bekletmeyiz. Gün içerisinde vermiş olduğunuz adrese geliriz. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti ise sizlere veririz. Cihazınızda parça değişecek ise bu parçanın orijinal olmasına özen gösteriyoruz. Orijinal parçalar ile değişim yapıyoruz. Tekrardan bu parça arızalanır ise garantili olduğu için gelip bu sefer ücretsiz değiştiriyoruz. Sizde bizi tercih edin ve farkımızı görün.

Bayrampaşa Vestel Servis

Bayrampaşa vestel servisi olarak tamiri mümkün olan her türlü  Vestel Lcd, led, plazma ve tüm  televizyonlarınızın tamir, bakım ve onarımları tarafımızca yapılmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız, işinde uzman  takım arkadaşlarımız ile her türlü  televizyon tamir bakım ve kurulum işlerini en kısa sürede yapmaktayız.

Üstelik garanti kapsamındaki televizyonlarınıza da aynı hassasiyet ve titizlikle çözüm  odaklı çalışmakta  kısa sürede televizyonlarımızın tamirini yapıp teslimini gerçekleştirmekteyiz. Elektronik eşyaların başında gelen televizyon günümüz şartlarında hemen hemen her evde bulunmaktadır. Son teknoloji televizyonların da çıkması ile televizyon artık hayatımızın olmazsa olmazlarından oldu.

Zamanla kullanımdan veya dışsal sebeplerden meydana gelen düşme, ekran kayması, görüntü gitmesi, ses kaybı vb. arızalar sebebiyle yetkili servisin önemi çok büyüktür. İşini özenle yapan gerekli özveriyi gösteren  sizlere en uygun ve en iyi hizmeti veren Bayrampaşa Vestel servisi olarak büyük bir ehemmiyet le işimizi yapmaktayız.

Bayrampaşa Vestel servisi  olarak televizyonlarınız da aniden oluşan bozulmalar, düşme, ekran kırılması, görüntü gitmesi, ses gelmemesi, ekranda çizgiler oluşması ve benzeri bozulmalarda hizmetinizdeyiz.

Bayrampaşa Vestel servisi tarafından yapılan Vestel ürününüzün teslimi yapılmadan önce gerekli deneme ve testler den geçirilir.  Gereken parça değişimi yapılır.  En kısa süre zarfında da  işinde uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından  tamiri yapılan televizyonunuz kullanıma hazır hale gelir ve tarafınıza teslimi yapılır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri