Büyükçekmece Lg Servis

Bayrampaşa Lg Servis

Bayrampaşa Lg Servis

Bayrampaşa Lg servis olarak 1996 senesinde kuruldu ve kurulduğumuz günden bu yana ise siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalıştık.

Profesyonel ve kaliteli bir firma arayışında mısınız? Bu firmanın ekonomik bir fiyat teklifi sunmasını mı istiyorsunuz? Artık aradığınız firmaya ulaştınız ve hemen bizi aramalısınız. Cihazınızda meydana gelen arızanın kısa bir süre içerisinde tespitini yaparız. Çünkü bünyemizde her zaman  tam donanımlı ekipmanları bulundurunuz. Bu ekipmanlarımız sayesinde ise televizyonlarda meydana gelen sorunları buluruz.  Peki, televizyonlarda meydana gelen genel sorunlar nelerdir? izin verirseniz hemen sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz

 • Televizyon durduk yere kendiliğinden kapanabilir ve tekrardan açılmayabilir
 • Televizyonun açılma süresi uzayabilir

  Bayrampaşa Lg Servis
  Bayrampaşa Lg Servis
 • Televizyona ekran gelmeyebilir
 • Televizyona ekran geldiği halde ses gelmeyebilir
 • Televizyondan yanık kokusu gelebilir
 • Televizyonda kullanıcı hatasına bağlı olarak çizgiler oluşabilir

Her türlü sorununuz da sizlere hizmet vermeye hazırız. Firmamıza hem hafta içi hem de hafta sonu kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğumuzu belirtmek isteriz

Bayrampaşa LG Servis

LG servis olarak bütün televizyonlara hâkimiz ve bütün cihazlardan meydana gelen sorunları buluruz. Garantili bir şekilde hizmet imkanı sağladığımız için kendimize olan güvenimiz tamdır. Cihazınızda meydana gelen sorun çözüme kavuşturulduğunda ve tekrardan bir sorun meydana geldiğinde ücretsiz bir şekilde tamir yaparız. Peki hangi mahallelere hizmet imkanı sağlıyoruz. İzin verirseniz şimdi sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz 

 • Yıldırım Mahallesi
 • Yeni doğan mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Terazidere mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Muratpaşa mahallesi
 • Kocatepe mahallesi
 • Kartaltepe mahallesi
 • İsmetpaşa  mahallesi
 • Cevatpaşa mahallesi
 • Altıntepsi mahallesi

LG Teknik Servis

LG Teknik servis olarak senelerin verdiği deneyim kaliteli işçilik uygun fiyatlar ve aynı zamanda 1. sınıf ürün ağı ile müşteri memnuniyetini sağlarız. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz her zaman koşulsuz müşterilerimizin memnun olmasıdır. Bu sebepten dolayı da fiyatlarımızı düşük tutmaya çalışıyoruz. Adresinizi verdiğinizde hemen adresinize geliyoruz ve cihazınızı inceledikten sonra servisimize götürüyoruz. Sizden hiçbir şekilde servis ücreti talep etmiyoruz. Peki, hangi model cihazlarının bakım onarımını ve tamiri altına yaparız?

 • LED TV
 • Plazma TV
 • LCD TV

  Bayrampaşa Lg Servis
  Bayrampaşa Lg Servis

LG Yetkili Servis

Cihazınızı uygun fiyata tamir ettirmek mi istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Televizyonunuzu her uygun fiyata tamir eden firma iyi değildir. Önemli olan profesyonel ve deneyimli bir firmaya uygun fiyata cihaz tamir ettirmektir. Firmamız seneler öncesinden kurulmuştur ve yıllardır sizlere kapsamlı bir şekilde hizmet vermektedir.

LG yetkili servis hem hafta içi hem de hafta sonu siz kıymetli müşterilerimize kapsamlı hizmet imkânı sağlamaya devam etmektedir. Hedefimiz daha uzun yıllar boyunca sizlerin beklentilerini karşılamaktır.  Siz de bize ihtiyaç duyduğunuzda iletişim numaramızdan veya WhatsApp hattınızdan bizi bilgilendirebilirsiniz.

Bayrampaşa LG servis

Evlerimizin en  vazgeçilmez elektronik eşyası olarak  bilinen televizyon zaman zaman gerek tüketici gerekse sistemsel sorunlardan dolayı bozulmaktadır. Bayrampaşa lg servisi olarak  böyle  durumlarda sizlere  en kaliteli ve güvenli hizmeti vermek için  buradayız. Güvenilir ve çözüm odaklı  hizmet anlayışımızla  sorunlarınızı en kısa surede çözüme kavuşturmaktayız.

Bayrampaşa lg servisi olaraktan televizyonlarınızın teknik, mekanik ve kullanıcı kaynakları hatalarını tespit edip  sorunları en hızlı şekilde  çözmekteyiz. Bu gibi hataları yaşamamak adına televizyonumuzun bakım onarımını yetkili servise yaptırmalı televizyonumuzun yakınlarında  özellikle televizyonu bozabilecek herhangi bir cihaz bulundurmama elektrik aksamına ve düşmeye karşı gerekli önlemleri en başından  almalıyız.

Üstelik televizyonunu ilk  kurulumunu mutlaka yetkili bir  servise yaptırmalı böylece garanti kapsamına girmesini sağlamalıyız. Garanti süresi boyunca  da herhangi bir arıza oluşumunda garanti kapsamında koşulları karşıladığı sürece  ücretsiz olarak yetkili servise tamirini yaptırabiliriz.

Unutmayın ki teknolojik aletler için her zaman bir risk vardır. Bayrampaşa Lg servisi ilk olarak arızayı tespit edip sizlere en kaliteli hizmeti sunarak ürününüzün tamirini gerçekleştirir. Kalifiye personel ve hızlı çözümlerimiz ile her zaman hizmetindeyiz.

Sizlerden aldığımız memnuniyet sayesinde gün geçtikçe artan hizmet kalitemiz ile çalışmaktayız. Günümüzde teknolojinin  ilerlemesi ile çeşitlenen televizyonlarımız her evin bir parçası  bu sebeple hemen hemen her yerde  hızla ulaşabileceğiniz birden fazla  yetkili servisimizi tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri