Bağcılar Sunny Servis

Bayrampaşa Sunny Servis

Bayrampaşa Sunny Servis

Bayrampaşa sunny servis olarak vermiş olduğumuz hizmet profesyonel ve kalitelidir. Aynı zamanda uygun fiyat kapsamında siz değerli müşterilerimize hizmet veririz.

Bayrampaşa da sunny servis arıyorsanız bu arayışınızı lütfen sonlandırın. Çünkü firmamıza ulaştığınızda ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı göreceksiniz. Senelerin verdiği tecrübemiz bulunur. Tecrübemiz sayesinde ise hayal ettiğiniz hizmete en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. İzin verirseniz Şimdi sizlere Bayrampaşa’da hizmet verdiğimiz mahalleler hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz. İşte firmamızın hizmet verdiği mahalleler aşağıdaki gibidir

 • Yıldırım Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Terazidere Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Muratpaşa Mahallesi
 • Kocatepe Mahallesi
 • Kartaltepe  Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Cevatpaşa Mahallesi
 • Altıntepsi Mahallesi
Bayrampaşa Sunny Servis
Bayrampaşa Sunny Servis

Bayrampaşa Sunny Servis

Sunny servis olarak servis talebinde bulunduktan Kısa bir süre içerisinde arızalarını tespit ediyoruz. Eğer arıza tespitinden sonra onarım adreste yapılması gerekiyor ise yine kısa bir süre içerisinde cihazın onarımını gerçekleştiriyoruz. Şayet bulunduğunuz alanda onarım mümkün olmayacak ise servisimize götürüyoruz. Servisimize götürdükten sonra sizlere sürekli olarak bilgilendiriyoruz ve cihazınız hakkında sorularınız var ise cevaplıyoruz. Cihazınızın onarımını yaptıktan sonra temizliyoruz ve bakımını yapmanın ardından sizlere teslim ediyoruz. Peki, hangi model cihazların bakımını onarımını ve montajını yapıyoruz?

 • LED TV
 • LCD TV
 • Plazma TV

Firmamız son derece profesyonel ve deneyimli bir firma olduğu için her türlü cihazın bakımlı onarım ne yapmaktadır. Üst düzey kaliteli hizmeti firmamızda bulunabilirsiniz ve bizi tercih ettiğiniz için asla bir pişmanlık yaşamazsınız

Sunny Teknik Servis

Sunny yetkili servis arayışınız sürüyor mu? Güvenli bir firma arıyorsanız O halde bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizin için en doğru seçenektir. Çünkü sizlere vermiş olduğumuz birçok hizmet vardır ve her hizmetimizde sizlere kaliteli hizmet imkânı sağlamayı amaçlarız. Televizyonlar sıklıkla kullanılan cihazlar oldukları için zaman zaman arıza oluşturabilirler. Peki, televizyonlarda hangi arızalar meydana gelebilir?

 • Televizyon açıldıktan sonra kendiliğinden kısa bir süre içerisinde kapanabilir
 • Ekrana görüntü geldiği halde ses çıkmayabilir
 • Ses geldiği halde görüntü olmayabilir
 • Televizyon açılmayabilir
 • Televizyondan yanık tarzında bir kötü koku gelebilir
 • Ekranda çatlaklar ve çizikler meydana gelebilir

Sunny Yetkili Servis

Cihazınızda meydana gelen her türlü sorunu kısa bir süre içerisinde bulur ve daha sonra sizlere bilgi veririz. Peki, onarım ve bakım fiyatlarımız nelerdir? Sizlere bir fiyat vermemiz için cihazınızda meydana gelen arızayı tespit etmemiz gerekir. Arıza tespitini yaptıktan sonra sizlere fiyat vermekteyiz.

Sunny yetkili servis olarak sizlere fiyat verdikten sonra sizin onayınızı alır ve onarım aşamasına geçeriz. Cihazınız hakkında sürekli sizlere bilgilendiririz. Sizleri fazla bekletmeyin ve tabirini yaptıktan sonra adresinize ücretsiz bir şekilde teslim ederiz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin çalışma sağlamaktayız. Sizde ihtiyacınız olduğu her an bize ulaşabilir ve bize hizmet alabilirsiniz efendim.

Bayrampaşa Sunny servis

Günden güne birçok insanın sahip  olduğu elektronik eşya olarak anılan televizyon günümüzün vazgeçilmezi oldu. Yaygınlaşan kullanım sebebiyle kurulum ve onarım ihtiyacını gerekli kıldı. Birden fazla çeşit olduğu gibi onarımı da çok çeşitlidir.

İşinden uzman kişilerce yapılan tamir işlemleri sizlere daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Elektronik ürünler de her evde bulunan günümüzde de herkesin sahip olduğu televizyon zamanla bozulmaktadır.

Sunny Garanti süresi devam eden ürünlerinizde üretici kaynaklı hataları bulunan televizyonunuzda Bayrampaşa Sunny servisi ürünlerinizin tamirini ücretsiz gerçekleştirmektedir. Sunny marka ürünlerimiz kalitesi ve parça temini bakımın oldukça güvenilirdir.

Bayrampaşa sunny servisi olarak Sunny marka tüm televizyon ve ürünlerinizin tamir ve onarımını  en iyi şekilde yapıp  sizlere sunmaktayız. Tamirini istediğiniz ürünü bizlerle iletişime geçerek ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli işlemler yapıldıktan sonra en uygun onarım işlemi belirlenir.

Bayrampaşa Sunny servisi olarak yapılan onarım ve kurulum işlemlerini büyük bir titizlik ve ustalıkla yerine getirmekteyiz. Televizyonunuzun da oluşan arızayı tespit edip gerekli tamir işlemi için işinde profesyonel çalışma ekibimizle çalışmaktayız. Televizyonunuzda arızanın  olduğundan  emin olmak için önce gerekli kontrolleri yapmalısınız.

Televizyonunuzun açılmaması durumunda öncelikle elektrik aksanı, fiş anten kontrolü kumanda sinyal kontrolü gibi kontrolleri  diğer düşme, kırılma yada ekranda oluşan hasarlarda mutlaka Bayrampaşa Sunny servisi ile iletişime geçilmeli gerekli işlemler tespit edilip tamiri için başvurulmalıdır..

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri