Bağcılar Sony Servis

Bayrampaşa Sony Servis

Bayrampaşa Sony Servis

Bayrampaşa sony servis olarak amacımız müşterilerimize maksimum düzeyde hizmet imkânı sağlamak ve memnuniyetlerini kazanmaktır.

Bayrampaşa’da hizmet imkanı sağlayan firmamız televizyon, laptop,projeksiyon,ev aletleri,bilgisayar,müzik seti ve kamera gibi cihazların hem bakımını hem de tamirini yapar. Bizim için müşterilerimizin memnun kalması ve mutlu ayrılması büyük önem taşır. Bunun için ise öncelikle müşterilerimizin taleplerini dinleriz ve ona göre hareket ederiz. Bayrampaşa da bulunan bütün her yere hizmet imkânı sağlamaktayız. İzin verirseniz şimdi sizlere hizmet imkânı sağladığımız mahallelerden bahsetmek istiyoruz. İşte Bayrampaşada hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir.

 • Yıldırım mahallesi
 • Yenidoğan mahallesi
 • Vatan mahallesi
 • Terazidere mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Muratpaşa mahallesi
 • Kocatepe mahallesi
 • Kartaltepe mahallesi
 • İsmet paşa mahallesi
 • Cevatpaşa mahallesi
 • Alrıntepsi mahallesi
Bayrampaşa Sony Servis
Bayrampaşa Sony Servis

Bayrampaşa Sony Servis

Bayrampaşa da hizmet veren sony servis arayışın damısınız? O zaman doğru yerdesiniz. Aklınıza gelebilecek sony marka tüm cihazların tamirini ve aynı zamanda bakımını yaparız. Televizyonların ise montajını yapmaktayız. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri işini iyi bir şekilde yapan teknisyenlerdir. Her birinin ayrı sertifikası mevcuttur. Sizde gönül rahatlığı ile cihazınızı bize emanet edebilirsiniz. İzin verirseniz şimdi sizlere hangi hizmetleri sunuyoruz bu konudan bahsedelim. İşte firmamızın verdiği hizmetler

 • Televizyon ve diğer cihazların bakımı
 • Televizyon ve diğer cihazların onarımı
 • Televizyon montajı

Sony Teknik Servis

Televizyon izlerken birden televizyonunuz arızalandı ve keyfiniz mi kaçtı? Keyfinize devam etmek için hızlı bir şekilde çözüm yolumu arıyorsunuz? O zaman hemen sony teknik servis olarak bize ulaşım sağlamalısınız. Firmamız sizlere en iyi hizmeti seri bir şekilde verir. Bize ulaşım sağladığınızda hemen adresinize gelmek için yola çıkarız. Müşterilerimizi bekletmekten hoşlanmayız. Bu sebeple de kısa sürede en iyi hizmeti vermeye çalışırız. Adresinize geldiğimizde ekipmanlarımız ile cihazınızda meydana gelen arızayı buluruz. Eğer ufak bir problem mevcut ise adresinizde bu problemi çözeriz. Fakat problem büyük ise servisimize getiririz. Fakat merak etmeyin yine kıs zamanda cihazınızı teslim alır ve keyfinize kaldığınız yerden devam edersiniz. Hangi model televizyonların arızasını onarıyoruz?

 • LED
 • LCD
 • Plazma

Bayrampaşa sony servis

Birçok ilde servisi bulunan Sony ürünlerimizin Bayrampaşa Sony servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi uzun süre  kullanmak ve bozulan televizyon ve Sony marka ürünlerin tamirini işinde uzman ekibimizle en uygun sürede yapıp teslimini sağlıyoruz.

Yaptırmak istediğiniz ürünle ilgili sorunu bizlerle paylaşıp sorunun tespiti sonrasında gerekli çalışmaları titizlikle yapıyoruz. En kısa zamanda sizlere hazır tamiri yapılmış bir şekilde ürünün teslimi sağlanır. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda televizyon da oluşan sorunu tekrar çözmek üzere Bayrampaşa Sony servisi ile iletişime geçip onarım ve bakım talep edebilirsiniz.

Artık haberleşme aracı olarak da kullanılan televizyonlarımız zamanla teknik yada kullanıcı hatasından dolayı bozulmaktadır. Elektronik aletlerin arasında en yaygın olarak kullanıldığı varsayılan televizyon tamiri bakımından oldukça özen isteyendir.

İşinde başarılı  Bayrampaşa Sony servisi gerek eve hizmet gerekse ürün getirilerek sorunu gidermektedir. Üründeki arıza tespit edilip en uygun fiyatla tamiri yapılır. Bayrampaşa Sony servisi tarafından ilk kurulumu yapılan televizyonlarda garanti süresi başlatılır herhangi bir arıza tespit edilmesi durumunda yeni ürünle değişim talep edilir. Ancak kurulumunu kendinizin yaptığı televizyonlarda böyle bir hakkınız maalesef ki kalmıyor .

Bu sebeple her ne kadar  kolay gelse de mutlaka ilk kurulumu yetkili servislere yaptırılmalıdır. Bayrampaşa Sony servis sonrası televizyonlarınızda ilk günkü performansı sağlayacak memnuniyetle kullanmaya devam edebileceksiniz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin başarısı olucaktır.

Sony Yetkili Servis

Biliyorsunuz ki plazma televizyonlar günümüzde çok sık kullanılmaz. Bu sebeple de onların bakımı ve arızasını yapan çok firmaya rastlanılmaz. Firmamız senelerdir bu piyasadadır. Son derece deneyimli ve tecrübelidir. Bu sebeple de plazma televizyonların bakımını ve arızasını yaparız.

Sony yetkili servis arıyorsanız o zaman bu arayışınızı hemen sonlandırın. Çünkü artık aradığınız firmaya ulaştınız. Siz değerli müşterilerimiz için titiz bir şekilde çalışma sağlarız. Profesyonel hizmeti sizlere en uygun fiyata veririz ve bütçenizin sarsılmasına müsaade etmeyiz.  Bayrampaşa bulunan bütün her yere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Peki, bize nasıl ulaşabilirsiniz? Bize iletişim numaramızdan kısa zamanda ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti bu sektörde biz verdiğimiz için çok mutluyuz efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri