Adalar Toshiba Servis

Başakşehir Toshiba Servis

Ekran Degisimi TvBaşakşehir Toshiba Servis

Başakşehir toshiba servis hafta içi olduğu gibi hafta sonu siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Toshiba marka televizyonunuzda arıza mı oluştu? Sadece televizyon değil bir başka elektronik cihazınızda da arıza meydana gelebilir. Firmamız cihazınızda meydana gelen tüm sorunları kısa zamanda bulur ve tamirini yapar. Sizlere senelerdir hizmet veriyoruz ve bundan çok mutluyuz. Uzun yıllardır bu sektörde olduğumuz için ise öncü bir firma olarak adlandırılırız. Peki, Başakşehirde hangi mahallere hizmet veriyoruz? İşte Başakşehirde hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir.

 • Altınşehir mahallesi
 • Bahçeşehir 1.kısım mahallesi
 • Bahçeşehir 2.kısım mahallesi
 • Başak mahallesi
 • Başakşehir mahallesi
 • Güvercinteope mahallesi
 • İkitelli osb mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • Şamlar Mahallesi
 • Ziya gökalp mahallesi

Başakşehir’ in neresinde olursanız olun hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın. Daha sonra gelir ve cihazınızda meydana gelen arızayı buluruz. Cihazınızı ilk gün ki hali ile sizlere teslim ederiz.

Başakşehir Toshiba servis

Toshiba servis olarak siz değerli müşterilerimizin bizden memnun kalmanıza ve mutlu ayrılmanıza çok önem veriyoruz. Bunun için bizden hizmet aldığınız süre içerisinde sizlerin memnuniyetini kazanmak adına elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Toshiba marka cihazınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde çözüyoruz. Seri bir şekilde hizmet imkanı sağlığımız için ise çok fazla tercih ediliyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler hakkında kısa bir bilgi vereceğiz. İşte müşterilerimize sağladığımız hizmetler

 • Toshiba marka televizyon ve elektronik cihazların bakımı
 • Toshiba marka televizyon ve diğer cihazların onarımı
 • Toshiba marka televizyonun montajı

Toshiba teknik servis

Televizyonunuzda nedenini bilmediğiniz bir arıza mı oluştu? Hemen keyfiniz kaçmasın. İletişim numaramızdan toshiba teknik servis e ulaşım sağlayın ve günü içerisinde adresinize gelelim. Adresinize geldikten sonra donanımla ekipmanlarımız ile cihazınıza meydana gelen arızayı tespit ederiz. Arıza tespitini gerçekleştiren elemanlarımızın her biri profesyonel teknisyendir. Aynı zamanda donanımla ekipmanlarımız bulunur. Arıza tespiti ise kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Arızayı tespit ettikten sonra sizlere fiyat hakkında detaylı bilgi veririz. Siz de kabul ederseniz hizmetimize kısa bir süre içerisinde verir ve cihazınızı sizlere teslim ederiz. Sizde bunun ardından televizyon keyfinize devam edebilirsiniz.

Toshiba Yetkili Servis

Toshiba yetkili servis olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata veririz. Aynı zamanda vermiş olduğumuz tüm hizmetin garantisini sağlıyoruz. Cihaz parça değişmesi gerekiyor ise bu parçayı orijinal parçalar ile değiştiriyoruz. Aynı zamanda bu parçaların  kaliteli olmasına da özen gösteriyoruz. Peki, bize ulaşım sağladığınız da ne zaman adresinize geliriz? Bize ulaşım sağladığınız bak mutlaka gün içerisinde adresinize gelir ve arıza tespitini gerçekleştireceğiz. Eğer cihazımıza meydana gelen arıza kısa zaman içerisinde çözülecek ise evinizde çözeriz. Uzun zaman alacak ise servisimize götürürüz. Peki, hangi model cihazların bakımın onarımını ve montajını yapıyoruz

Başakşehir Toshiba servis

Toshiba marka sahip olduğunuz tüm ürün ve televizyonlarınızın  tamiri için Başakşehir Toshiba servisi olarak hizmetinizdeyiz. Ürünlerinizin ilk kutu açılımı ve kurulumunu Toshiba olarak ücretsiz sağlamaktayız. Garanti süreci boyunca firma kaynaklı tüm kusur ve hatalarda ücretsiz onarım sağlanır.

Kurulumunu kesinlikle sizin yapmamanızı Başakşehir Toshiba servisi tarafından kurulum talep  etmenizi rica ediyoruz. Aksi takdir de oluşan sorunlarda servisimizden ücretsiz yararlanamıcak var olan sıkıntıları üstlenmeniz gerekecektir.

Başakşehir Toshiba servisi ürünlerinizi sizlere en iyi performansı sağlayacak eskisi gibi çalışır vaziyette teslim edecektir. Gerekli eğitim ve donanımlara sahip olan  ekibimizle sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi güvenle emanet edip  memnuniyetle teslim alabileceğiniz Başakşehir Vestel servisi tüm parça ve değişen ürünler de orijinalliğe önem vermektedir.

Tüm toshiba marka televizyon modellerinizin Curved, Smart, Lcd, Led, Plazma televizyonlarınızın kurulumu tamiri ve bakımı yapılır. Ev ve işyerlerinde de  yaygın olarak kullanılan televizyon boyut ve özellikleri bakımından ihtiyaca göre çok çeşitlidir. Tamir işleminin özenle yapılması sizlere daha uzun süre  kullanımı sağlayacaktır.  Başakşehir Toshiba servisi olarak ücrete tabi olan tamir işlemlerinizde en uygun fiyatı sağlamaktayız.

Ücret bilgisi verilerek müşterinin onayı sonrasında televizyonunuz evinizden  alınıp tamiri için servisimize  getirilmektedir. Tamiri sonrası müşteri ile iletişime geçilip televizyon kurulumu yapılır. Müşterinin memnuniyeti alınarak ürün teslimi gerçekleşir. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızla sizlerin her zaman ulaşabileceği Başakşehir Toshiba servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri