Arnavutköy Grundig Servis

Başakşehir Grundik Servis

Başakşehir Grundik Servis

Başakşehir grundik servis olarak Başakşehir’de bulunan bütün semtlere kısa bir süre içerisinde hizmet verebilme imkânına sahibiz.

Elektronik firmamız bundan seneler öncesinden kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışma sağlarız ve müşterilerimiz mutlaka memnun ederiz. Bu özelliğimiz sayesinde ise müşterilerimiz tarafından vazgeçilmez bir firma olarak biriniz. Sizde kaliteli bir şekilde verim almak mı istiyorsunuz? Televizyonunuzda meydana gelen arızanın kısa zamanda çözüme kavuşmasını da mı yarattınız? O zaman iletişim numaramızdan hemen bizi ulaşım sağlamalısınız. Sizlere hayal ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde vereceğimizin garantisini sağlamaktayız. İzin verirseniz şimdi sizlere Başakşehir’de bulunan hangi mahallelere hizmet verdiğimiz hakkında detaylı bilgiler aktaralım. İşte hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir.

Başakşehir Grundik Servis
Başakşehir Grundik Servis
 • Altınşehir mahallesi
 • Bahçeşehir bir kısım mahallesi
 • Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi
 • Ziya gökalp mahallesi
 • Şamlar mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • İkitelli osb mahallesi
 • Güvercintepe mahallesi
 • Başakşehir mahallesi
 • Başak mahallesi

Sizde bu mahallelerde ikametgah ediyorsanız ve en iyi hizmeti veren bir firma arıyorsanız o halde iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Bir de ulaşım sağladığımız da gerekli olan bütün detayları sizlere kısa zaman içerisinde aktarırız.

Bayrampaşa Grundik Servis

Bayrampaşa grundik servis olarak montaj, bakım ve aynı zamanda tamir konusunda sizlere servis hizmeti sağlamaktayız. Grundik marka televizyonlarınız için bize istediğiniz her an ulaşım sağlayabilirsiniz. Sorununuzun çözülmesini istiyorsanız hızlı servis veren firmamıza ulaşım sağlayabilir ve sorununuzun kısa bir süre içerisinde çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.

Cihazınızı incelediğimizde eğer parça arızası tespit edilir ise orijinal parça ile arızalanan parçayı değiştiriyoruz. Yani firmamızda her zaman için orijinal parçalar bulunuyor ve çıkma parçaları asla firmamızda bulundurmuyoruz. Sizin de cihazınızın parçası değişmesi gerekiyorsa ve bu konuda uzman bir firma arıyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Başakşehir Grundik Servis Firmamız sizlere destek olabilmek için 7/24 saat çalışma sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da televizyonlarınız da meydana gelen sorunu hızlı bir şekilde bulur ve daha sonra ise çözüme kavuşturuyoruz. Adresinize gelen personellerimiz bu konuda tecrübelidir ve aynı zamanda sertifikaya sahiptir.

Bu nedenden dolayı da arıza tespitini en kısa süre içerisinde gerçekleştirirler ve daha sonra ise arızayı tamir ederler. Hiçbir şekilde işimizi şansa bırakmayız ve garantili bir şekilde işçilik sağlarız. Sizin de televizyonunuzda bir arıza meydana geldiyse, cihazınıza bakım yaptırmak istiyorsanız ya da montaj hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Bayrampaşa grundik servis olarak bizi tercih edebilirsiniz ve bizden dilediğiniz hizmeti en kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Başakşehir Grundik Servis

Başakşehir Grundik servis olarak led, lcd ve aynı zamanda plazma televizyonun bakımını onarımını ve montajını gerçekleştiririz. Firmamızda çalışan birçok kişi vardır ve kadromuz son derece geniştir. Kadromuzda bulunan kişiler profesyoneldir. Sizlere uydu tamiratı, uydu arıza tespiti, uydu montajı ve aynı zamanda uydu değişimi gibi hizmetleri de en iyi şekilde veririz. Bizim için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulunmuştur.  Peki, televizyonda hangi arızalar meydana gelebilir?

 • Televizyona hiçbir şekilde görüntü gelmeyebilir
 • Televizyona görüntü geldiği halde ses çıkmayabilir
 • Cihaz çalışır durumdayken birdenbire kendiliğinden kapanabilir
 • Cihazda çizgiler meydana gelebilir
 • Cihazda çatlama oluşabilir

Grundik Teknik Servis

Grundik teknik servis olarak hangi günler hizmet veriyoruz? Bu soru müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Grundik servis müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılamak için hafta içi ve hafta sonu hizmet imkânı sağlamaktadır.

Bu sebepten dolayı mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığımız da en kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz adresinize geliriz. Daha sonra cihazınızda meydana gelen arızayı bulur ve tamirini gerçekleştirdikten sonra sizlere teslim ederiz.

Grundik Yetkili Servis

Grundik yetkili servis olarak her zaman için uygun fiyata hizmet vermekten yanayız. Sizde profesyonel hizmetin yanı sıra uygun fiyat teklifi sunan bir firma arayışındaysanız bu arayışınızda hemen bir son veriniz. Öncü  bir firma olarak bilinen firmamız sizlere en uygun fiyata çıkaracaktır. Fiyatlarımız cihazınızda meydana gelen arızaya göre değişiklik gösterse de her zaman için piyasaya göre alt seviyeden fiyat veririz. Hangi model televizyonun arızasını bakımını ve onarımını yapıyoruz?

 • Led
 • Lcd
 • Plazma televizyonlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri