Arnavutköy Axen Servis

Bakırköy Axen Servis

Bakırköy Axen ServisTv Ekran Tamir Fiyatları

Bakırköy axen servis olarak senelerdir sizlere profesyonel hizmet verdiğimiz için çok mutluyuz. Teknolojiyi yakında takip eden bir yapımız vardır. Bu sebeple de bünyemizde son teknolojik bütün cihazları bulundururuz. Böylelikle cihazınızda meydana gelen arızayı ısa zaman için bulur ve tamir ederiz.

Firmamız için müşteri memnuniyeti ön planda yer alır. Müşterilerimizi memnun etmek, bize güvenmesini sağlamak, mutlu ayrılmak bizim için önemlidir. Bu sebeple büyük çaba sarf ederiz. Firmamızda bulundurduğumuz personellerimizin her biri işini en iyi şekilde yapan kişilerdir. Uzman teknik bilgileri maksimum düzeydedir. Peki, Bakırköyde nerelere hizmet veriyoruz. İşte Bakırköyde hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir.

 • Zuhurahallesi
 • Şenlikköy mahallesi
 • Sakızağacı mahallesi
 • Zeytinlik mahallesı
 • Yeşilyurt mahallesi
 • Yeşilköy mahallesi
 • Yenimalelle mahallesi
 • Osmaniye mahallesi
 • Kartaltepe mahallesi
 • Cevizlik mahallesi
 • Basınköy mahallesi
 • Ataköy mahallesi

Bakırköy Axen Servis

Axen servis olarak beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacağımızın garantisini veririz. Bizim için profesyonel hizmetin yanı sıra uygun fiyat vermekte çok önemlidir. Kurulduğumuz günden bu yana visyonumuz profesyonel ve kaliteli hizmeti uygun fiyata vermektir. Daha önce başka bir firmaya cihazınızı emanet etmek ve memnun ayrılmamış olabilirsiniz. Bu durumda lütfen ön yargılı davranmayın. Yaşadığınız olumsuzlukları unutun. Çünkü sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarız. Hangi televizyonların bakımını, onarımını vemontajını yaparız. O halde şimdi sizlere bunu açıklayalım. İşte hizmet verdiğimiz televizyon modelleri şu şekildedir

 • LCD Televizyon
 • Plazma Televizyon
 • LED Televizyon

Axen Teknik Servis

Axen teknik servmis mi arıyorsunuz?  Bu servisin deneyimli olmasını mı istiyorsunuz? Cihazınızı ekonomik bir fiyata tamir ettirmek mi istiyorsunuz? O halde daha fazla beklemeyin. Bize iletişim numaramızdan ulaşın. Bize ulaşım sağladığınızda hemen belirttiğiniz konuma geliriz. Teknolojik cihazlarımız ile meydana gelen arızayı tespit eder ve sizlere detaylı bir şekilde bilgi veririz. Aynı zamanda sizin için uygun bir fiyatta çıkarırız. Sizde onaylarsanız cihazınızda meydana gelen arızayı onarırız. 

Axen Yetkili Servis

Elektronik cihazlar sıklıkla kullanıldığı için bazı dönemlerde arıza meydana gelebilir. Bu arızanın kısa zamanda çözülmesi büyük önem taşır. Fakat bu cihazların onarılması için profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firma ile anlaşmanız gerekir. İşini iyi yapamayan bir firma cihazınızı tamir edemediği gibi daha fazla maliyete yol açmasını sağlayabilir. Sizin yapacağınız tek şey bizi seçmek olacaktır. Çünkü biz bu sektörde senelerdir bulunuruz. Sizlere en iyi hizmeti sağlarız. Garantili bir şekilde hizmet vermekteyiz.  Peki, sizlere hangi hizmetleri veriyoruz? 

 • Televizyon bakım
 • Televizyon onarım
 • Televizyon montaj

Sadece televizyon değil aslında elektronik bütün cihazların bakımını ve onarımını yaparız. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti bizde bulabilirsiniz. Axenn yetkili servis olarak sizlere mesai saatleri içerisinde hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Sizde bizi tercih edin ve farkımızı görün.

Bakırköy axen servis

Televizyonunuz herhangi bir sebepten dolayı çalışmıyor mu? Yeni bir televizyon almak için yeltenmenize gerek yok ya da televizyonsuz kalmanıza gerek yok. Büyükçekmece axen servis sizin yanınızda. Televizyonunuzun arızasının ne kadar ağır olduğunu düşünüyorsanız düşünün ya da nasıl arızalanmış olursa olsun Büyükçekmece axen servisimiz size profesyonel işçiliğiyle destek olacaktır.

Onlara arızalı olan ürününüzü gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Televizyonunuza kesinlikle ek bir arza vermeden tamir edebilir. Yanı sıra ettikleri tamir geçici değil, ömürlüktür. Yani televizyonunuz bir daha ki sefere arza verirse ekibimizin tamir ettiği yerden değil başka sorundan kaynaklı olan bir arzadır. Büyükçekmece axen servisimizde çalışan her bir işçi eğitilmiş ve tecrübe sahibi kişilerdir. Sizin memnuniyetiniz için kendilerini alanlarında en iyi şekilde geliştirilmiş bulunmaktadırlar. İçiniz kesinlikle rahat olabilir.

Televizyonunuzun türü ne olursa olsun (Plazma TV, LCD TV, LED TV, Smart TV, OLED TV ve QLED TV) ekibimiz ayırt etmeden tamir edebilir çünkü daha yeni de belirttiğimiz gibi her biri işlerinde ustalardır. Ekibimiz yaptığı çalışmayı sizin memnuniyetiniz için yaptığından dolayı ücretlendirmeyi bütçenize göre yapıyor.

Bakırköy axen servis olarak günümüz Türkiye’nin ekonomisini biliyoruz ve televizyonsuz kalmanızı da istemiyoruz. Fiyatlarımız tamamen uygundur… Peki ya ne duruyorsunuz? Arızalı bir televizyona sahipseniz, yeni ve pahalı bir televizyon almak yerine tamir ettirmek istiyorsanız ve uygun bütçeli de yapmak istiyorsanız tvtamirim.com adı altında Büyükçekmece axen servisine gelebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri