Arnavutköy Arçelik Servis

Bakırköy Arçelik Servis

Bakırköy Arçelik Servis

olarak senelerdir sizlere profesyonel, kaliteli kapsamlı hizmet imkânı tanımaktan büyük mutluluk ve onur duyduğumuzu belirtmek isteriz. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini %100 sağlamak ve bunun için uğraş vermektir.

Bizi neden tercih etmelisiniz?  Biliyorsunuz ki televizyon tamiri hizmeti veren pek çok firma vardır. Fakat bu firmanın tecrübeli profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet vermesi son derece önemlidir. Firmamızda aradığınız bütün özellikleri bulabilirsiniz. Kaliteli bir şekilde hizmet veriyorken bu hizmeti sizlere uygun fiyattan sağlarız. Peki, Bakırköy’de nerelere hizmet veriyoruz? İşte hizmet imkânı sağladığımız yerler 

 • Ataköy
 • Cevizlik
 • Florya
 • Yeşilköy
 • Kartal tepe
 • Zeytinlik
 • Zuhuratbaba

Bakırköy’de bulunan istediğimiz semte gün içerisinde ulaşım sağlarız. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizin memnuniyetinizi görmemiz bizi daha fazla güçlendiriyor. Bu sektörde bulacağınız en iyi firmayız. O halde sizde bakım, onarım ve montaj hizmeti için bizi tercih etmeye ne dersiniz?

Bakırköy Arçelik Servis

 Televizyonunuzda bilmediğiniz bir arıza meydana geldi? Televizyonunuz kapandı ve artık açılmıyor mu?  Televizyon gün içerisinde en fazla tercih edilen cihazdır. Çok fazla kullanıldığı için ise arıza meydana getirmesi doğaldır. Cihazınızda arıza meydana geldiğinde kendiniz cihazınızı onarmaya çalışmayın. Çünkü kendiniz onarmaya çalıştığınız zaman ciddi sorunları ortaya çıkarabilirsiniz. Cihazınızın onarılması için bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz zaman cihazınız güvende olur. Cihazınızda herhangi bir deforme ve aynı zamanda çizik dahi olumsuzluklar meydana gelmez. Arçelik servis olarak hangi televizyon modellerine bakım onarım hizmeti sağlıyoruz?

 • Lcd televizyon
 • Plazma televizyon
 • Led televizyon

Arçelik Teknik Servis

Arçelik teknik servis olarak sizlere orjinal parça garantisi sağlıyoruz. Yani cihazınızda parça değişmesi gerekiyor ise bu parçayı orjinal ve kaliteli malzemeler ile değiştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz her parça garanti kapsamındadır. Firmamıza gelerek siz de kullanmış olduğumuz parçalara bakabilirsiniz. Firmamızda çalışan birçok personelimiz vardır.  Firmamızda çalışan personellerimizin her biri tecrübeli profesyonel güler yüzlü ve titiz bir şekilde çalışma sağlayan kişilerdir. Siz de paranızdan kar edip uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyor musunuz? O zaman tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmak olmalıdır.

Bakırköy Arçelik Servis

 

Bakırköy Arçelik Servis uzman ekibi tarafından Beyoğlu ve diğer tüm noktalara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Televizyon alanında marka ve model fark etmeksizin kıymetli müşterilerimizin tüm sorunlarını gidererek sizlere tekrar teslim etmekteyiz. Tv tamirim profesyonel ekibi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

 

Televizyon sektöründe kurulduğumuz tarihten itibaren birçok başarıya imza atarak kendimizi günden güne geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için birçok kurslara katılarak sertifikaya hak kazanmış personeller ile çalışmaktayız. Sizlerin memnuniyeti karşısında daha da güçlenerek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

 

Tamamen müşteri memnuniyeti ilkesine sahip olan TV tamirim ekibi titiz ve disiplinli çalışma şekliyle sizlerin takdirini kazanarak televizyon servisi sektöründe ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Günlük yaşantımızda bizlerin vazgeçilmezi haline gelen televizyonlar, çok narin ve özenli kullanılması gereken parçalardır.

 

Bakırköy Arçelik Servis kapsamında ufacık bir hasara maruz kalan televizyonlar çalışmayarak ya da verimsiz olarak servis ihtiyacı duyabilir. TV tamirim ekibi olarak televizyon alanındaki tüm marka ve model ayırt etmeksizin tamir, bakım, parça değişimi ya da oluşabilecek tüm diğer sıkıntılarınızı çözüme ulaştırarak sizlere teslim etmektedir.

 

İstenilen tarih, gün ve mekânda adresinize ulaşarak televizyon alanındaki tüm işlemlerinizi gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Sizlerde kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız iletişim adresimizden bizlerle iletişime geçerek servis desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik Yetkili ServisBeko Tv Servisi 1024X683 1

Sizlerin güvenini kazanmak bizim için oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı daha işimize hakkıyla yapmaya özen gösteriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz zaman istediğiniz zaman adresinize geliriz. Adresinize geldikten sonra cihazınızda meydana gelen arızayı donanımlı ekipmanlarımız ile tespit ederiz. Daha sonra ise sizlere detaylı bir şekilde bilgi aktarırız. Bizi tercih ettiğiniz için asla bir pişmanlık duymayacaksınız. Çünkü bizim kendimize olan güvenimiz tamdır ve işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ederiz. Peki, sadece arıza tamiri hizmeti veriyoruz?  Hayır, sadece bu hizmeti vermiyoruz. Arçelik yetkili servis olarak vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir

 • Televizyon onarım
 • Televizyon bakım
 • Televizyon montaj

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri