Beylikdüzü Philips Servisi

Bahçelievler Philips Servis

Philips ServisBahçelievler Philips servis olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız. Plazma, LCD ve aynı zamanda LED televizyonlarınızın profesyonel bir şekilde tamiratını yaparız. Senelerdir müşterilerimize en iyi hizmeti veren ve daha iyi hizmet imkânı sağlamak için çabalayan bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman kendimize bir hedef belirledik ve çizgimizi bozmadan ilerledik. İşte kendimize belirlediğimiz hedefler şu şekildedir.

 • Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak
 • Bakım, onarım ve montaj konusunda her zaman için profesyonel çözüm imkanı çağlamak
 • Kaliteli  hizmeti aynı zamanda uygun fiyata sağlamak
 • Etkili ve aynı zamanda sağlam tamir imkanı sağlamak

Bahçelievler Philips Servis

Philips servis olarak siz kıymetli müşterilerimize kapsamlı bir şekilde hizmet imkanı sağlamak bizim görevimizdir. Philips marka televizyonunuzda bir problem mi meydana geldi? O zaman biz hemen adresinize geliriz. Sizlerin her zaman yanındayız ve sizlere en iyi hizmeti biz sunarız. Biliyorsunuz ki elektronik cihazlar zamanla tamire ihtiyaç duyarlar. Bu sebepten dolayı da firmamız sizlere istediğiniz hizmeti Kısa bir süre içerisinde verir. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır. Peki, hangi televizyon modelinin bakım ve onarımını yapmaktayız? 

 • LCD televizyonlar
 • LED televizyonlar
 • Plazma televizyonlar

Firmamız her türlü televizyonun bakım, onarım ve montajını profesyonel bir şekilde yapar. İhtiyacınız olduğu her an yanınızdayız. En uygun fiyatları çıkarır ve sizlere bildiririz. Daha sonra ise sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışırız.

Bayrampaşa Philips Servis

 

Televizyonunuzla ilgili arıza problem mi yaşıyorsunuz?  İzleyeceğiniz programlar ve geçireceğiniz güzel vakitler yarım kalmasın. Bayrampaşa Philips Servis’I olarak sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırız. Alanında yıllarca tecrübesi bulunan uzman kadromuz ile sorunlarınızı en ekonomik ve hızlı şekilde çözmek için gayret ediyoruz.

Günümüzde insanlar, televizyon arızası durumlarında paniğe kapılarak çözümün imkansız olduğu düşüncesine kapılabilmektedirler. Bu durumun nedeni televizyonların artık daha karmaşık hale gelmiş olmalarıdır. Eğer televizyon arızası yaşıyor ve teknik desteğe ihtiyaç duyuyorsanız endişe etmeyin. Arızalara karşı umutsuz olmaya artık son veriyoruz.

Bahçelievler Philips Servis olarak sizlere en hızlı ve ekonomik televizyon teknik destek hizmetini sunarak size büyük maliyetlerden kurtarıyor ve en yüksek faydayı hedefliyoruz. Plazma TV, LCD TV, LED TV, Smart TV, OLED TV ve QLED TV gibi her tür televizyonu yüksek özveri ile tamir ediyoruz. Tüm iç ve dış aksam arızalarında ve danışmak istediğiniz herhangi bir konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bahçelievler Philips Servis  hizmetlerinden memnun kalarak çevrenizdeki insanlara önereceğinize ve onların da ekonomik ve kaliteli televizyon teknik servis hizmeti almasını sağlayacağınıza eminiz. Televizyonunuzu uzman ekibimizin kollarına gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Sizler de televizyon keyfiniz yarıda kalmasın, ailenizle geçireceğiniz güzel vakitler bozulmasın istiyorsanız arıza durumlarında Bayrampaşa Philips Servisimiz ile iletişime geçebilir ve en uygun fiyatlarla hızlı bir teknik destek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Philips Teknik Servis

Bahçelievler Philips Servis kapsamında Elektronik cihazlar kullanım hatalarına bağlı olarak veya zamanla problem ile karşılaşmanıza sebep olabilir.  Müşteriler genellikle böyle bir sorun ile karşılaştığında ilk olarak güvenilebilir bir firma arayışına girer. Sizde hem güvenilir hem de profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firma mı arıyorsunuz? O zaman Bahçelievler  Philips teknik servis olarak sizlere hayal ettiğiniz hizmeti vereceğimizin garantisine sağlarız. Televizyonlarda birçok problem meydana gelebilir.  İşte televizyonlarda meydana gelen arızalar şu şekildedir

 • Televizyondan ses ve görüntü gelmiyor olabilir
 • Televizyondan ses gelirken görüntü açılmayabilir
 • Görüntü geldiği halde görüntü kalitesi düzgün olmayabilir
 • Televizyon bir süre çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanabilir
 • Bazı televizyon kanallarında sinyal olmayabilir

Philips Yetkili Servis

Bahçelievler Philips Servis olarak Senelerdir bu sektörde bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Beklentilerinize en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz ve bunun için büyük çaba sarf ediyoruz. Televizyonunuzda aniden bir arıza meydana geldi? O zaman kendiniz bu problemi çözmeye çalışmayınız. Hemen iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçin ve cihazınızı bize emanet edin. Firmamız seri bir şekilde meydana gelen arızayı çözecek ve onaracaktır.

Philips yetkili servis sizlere haftanın her günü hizmet sağlamaktadır. İletişim numaramızdan müşteri temsilcimize bağlanabilir ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde hemen adresinize geliriz. Kısa zamanda arızayı çözer ve onarırız efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri