SERVİS BÖLGELERİ

Bahçelievler Philips Servis

philips televizyon servisi

philips servisBahçelievler Philips servis olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız. Plazma, LCD ve aynı zamanda LED televizyonlarınızın profesyonel bir şekilde tamiratını yaparız. Senelerdir müşterilerimize en iyi hizmeti veren ve daha iyi hizmet imkânı sağlamak için çabalayan bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman kendimize bir hedef belirledik ve çizgimizi bozmadan ilerledik. İşte kendimize belirlediğimiz hedefler şu şekildedir.

 • Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak
 • Bakım, onarım ve montaj konusunda her zaman için profesyonel çözüm imkanı çağlamak
 • Kaliteli  hizmeti aynı zamanda uygun fiyata sağlamak
 • Etkili ve aynı zamanda sağlam tamir imkanı sağlamak

Bahçelievler Philips Servis

Philips servis olarak siz kıymetli müşterilerimize kapsamlı bir şekilde hizmet imkanı sağlamak bizim görevimizdir. Philips marka televizyonunuzda bir problem mi meydana geldi? O zaman biz hemen adresinize geliriz. Sizlerin her zaman yanındayız ve sizlere en iyi hizmeti biz sunarız. Biliyorsunuz ki elektronik cihazlar zamanla tamire ihtiyaç duyarlar. Bu sebepten dolayı da firmamız sizlere istediğiniz hizmeti Kısa bir süre içerisinde verir. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır. Peki, hangi televizyon modelinin bakım ve onarımını yapmaktayız? 

 • LCD televizyonlar
 • LED televizyonlar
 • Plazma televizyonlar

Firmamız her türlü televizyonun bakım, onarım ve montajını profesyonel bir şekilde yapar. İhtiyacınız olduğu her an yanınızdayız. En uygun fiyatları çıkarır ve sizlere bildiririz. Daha sonra ise sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışırız

Philips Teknik Servis

Elektronik cihazlar kullanım hatalarına bağlı olarak veya zamanla problem ile karşılaşmanıza sebep olabilir.  Müşteriler genellikle böyle bir sorun ile karşılaştığında ilk olarak güvenilebilir bir firma arayışına girer. Sizde hem güvenilir hem de profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firma mı arıyorsunuz? O zaman Philips teknik servis olarak sizlere hayal ettiğiniz hizmeti vereceğimizin garantisine sağlarız. Televizyonlarda birçok problem meydana gelebilir.  İşte televizyonlarda meydana gelen arızalar şu şekildedir

 • Televizyondan ses ve görüntü gelmiyor olabilir
 • Televizyondan ses gelirken görüntü açılmayabilir
 • Görüntü geldiği halde görüntü kalitesi düzgün olmayabilir
 • Televizyon bir süre çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanabilir
 • Bazı televizyon kanallarında sinyal olmayabilir

Philips Yetkili Servis

Senelerdir bu sektörde bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Beklentilerinize en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz ve bunun için büyük çaba sarf ediyoruz. Televizyonunuzda aniden bir arıza meydana geldi? O zaman kendiniz bu problemi çözmeye çalışmayınız. Hemen iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçin ve cihazınızı bize emanet edin. Firmamız seri bir şekilde meydana gelen arızayı çözecek ve onaracaktır.

Philips yetkili servis sizlere haftanın her günü hizmet sağlamaktadır. İletişim numaramızdan müşteri temsilcimize bağlanabilir ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde hemen adresinize geliriz. Kısa zamanda arızayı çözer ve onarırız efendim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir