SERVİS BÖLGELERİ

Bahçelievler Panasonic Servis

PANASONİC TV SERVİSİ

Bahçelievler Panasonic Servis

Bahçelievler Panasonic servis olarak 15 senedir bu sektörde bulunuyoruz. Senelerdir bu sektörde olduğumuz için kendimizi sürekli olarak yenileyip geliştirdik. Hayal ettiğimiz yere ise kısa bir süre içerisinde ulaştık. Şimdiki hayalimiz daha uzun süreler boyunca siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermek ve sizlerin beklentilerini karşılamaktadır. Bahçelievler’de bulunan bütün her yere hizmet verme özelliğine sahibiz. Bu sebepten dolayı da bizlere istediğin zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hafta içi çalıştığımız gibi hafta sonu da çalışıyoruz. Peki, hangi televizyonların bakım onarım ve montaj işlemini gerçekleştiriyoruz?

 • LCD televizyonların
 • LED televizyonların
 • Plazma televizyonların

 Bakım, onarım ve montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizde bizden hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramız da müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz merak ettiğiniz bütün soruları sizlere kısa bir süre içerisinde açıklayacaktır.

Bahçelievler Panasonic Servis

Panasonic servis olarak siz değerli müşterilerimize haftanın her günü mesai saatleri içerisinde hizmet veririz. Bize ulaşım sağladığınız da profesyonel ekibimiz ile adresinize gelmek üzere yola çıkarız. Adresinize geldikten sonra ise cihazınızda meydana gelen arızayı tespit ederiz. Bunun için yanımızda tam donanımlı ekipmanlarımızla mutlaka bulundurunuz. Çünkü bu ekipmanlarımız sayesinde meydana gelen arıza kısa bir süre içerisinde bulunur. Daha sonra ise sizlere bir fiyat çıkarırız. Sizde bu fiyatı kabul ederseniz cihazınızı profesyonel bir şekilde onarırız.

Panasonic Teknik Servis

Televizyonunuz açılmıyor mu? Televizyonunuz da ses yok mu? Televizyonunuzu açtığımızda sinyal yok hatası ile mi karşılaşıyorsunuz? O zaman daha fazla beklemeyin ve hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın. Peki, televizyonlarda meydana gelen başlıca arızalar nelerdir? İzin verirseniz kısaca bu konuda sizlere bahsetmek istiyoruz.

 • Ekranda çatlama, çizilme meydana gelmesi ( genel olarak bu durum kullanıcı hatasına bağlı olarak meydana gelir)
 • Televizyonu açtıktan sonra sinyal yok hatası alınması
 • Ses ve görüntünün aynı anda gitmesi
 • Ses olduğu halde görüntünün gelmemesi
 • Görüntü olduğu halde sesin gelmemesi
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi
 • Televizyonun hiçbir şekilde açılmamasıpanasonic
 • Televizyon açıldıktan sonra hemen kapanması

Panasonic Yetkili Servis

 Firmamız Panasonic marka televizyonun bakımını, onarımını yapar. Arıza meydana geldiğinde seri bir şekilde bu arızayı çözmek için uğraşır. Eğer bir parça değiştirilmesi gerekiyor ise orjinal parça ile arızalanan parçayı değiştiririz. Her zaman için orijinal ve kaliteli malzemeler kullanırız. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır

Panasonic yetkili servis garanti kapsamında hizmet verdiği için tekrardan böyle bir soru ile kolay kolay  karşılaşmazsınız. Eğer böyle bir sorun ile karşılaşırsanız ücretsiz bir şekilde adresinize kadar gelerek bu arızayı gideririz. Çünkü verdiğimiz sözün ve yaptığımız için her zaman arkasındayız. Bizim kendimize olan güvenimiz tamdır. Sizin de bize güvenmenizi istiyoruz ve gönül rahatlığı ile bizden hizmet almanızı bekliyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir