SERVİS BÖLGELERİ

Bahçelievler Beko Servis

0212 271 52 32

Bahçelievler Beko Servisbeko

Bahçelievler Beko servis olarak garantili tamir ve aynı zamanda evde bakım onarım ve montaj hizmetini sizlere en iyi şekilde veririz. Senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için tecrübeliyiz ve firmamızda olan personellerimiz ise profesyoneldir. Peki, hangi model televizyonların bakım onarımını gerçekleştiriyoruz?

  • LCD televizyonlar
  • LED televizyonlar

Ve aynı zamanda plazma televizyonların bakım onarım işlemini gerçekleştiririz. Plazma televizyonlar günümüzde çok fazla tercih edilmez.  Bunun için de bu televizyonların tamirini gerçekleştiren firmalara fazla rastlanmaz. Bahçelievler’de bulunan firmamız bize her türlü televizyonun tamirini kısa zaman içerisinde yapar. Sizde kısa sürede en iyi sonuçlar almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz

Bahçelievler Beko Servis

Elektronik cihazlar hassas yapıya sahip oldukları için zaman zaman arıza meydana getirebilirler. Böyle bir durumda yapılması gereken ilk şey deneyimli ve profesyonel hizmet veren bir firma olacaktır. Firmamız televizyonda meydana gelen arızanın kısa bir süre içerisinde tespit eder. Bunun ardından sizlere fiyat ile alakalı detaylı bilgi verir. Siz de kabul ederseniz seri bir şekilde onarım İşlemi gerçekleştirilir. Peki, televizyonda meydana gelen arızalar nelerdir? 

  • Görüntü olmadığı halde sesin gelmesi
  • Ses ve görüntünün aynı anda gitmesi
  • Ekranda meydana gelen çatlak veya çizgiler
  • Televizyonu prize takıldığı zaman sigortanın atması
  • Televizyondan gelen kötü koku
  • Televizyon çalışırken aniden kapanması
  • Televizyonda bazı kanallarda sinyal yok hatası
  • Televizyonun hiçbir şekilde açılmaması 

Beko Teknik Servis

Beko teknik servis arayışında mısınız?  O zaman hemen bu arayışınızı bırakmalısınız. Çünkü sizlere en iyi hizmeti veren köklü bir firmayız. Peki, nerede hizmet veriyoruz? Firmamız Bahçelievler’dedir ve Bahçelievler’de bulunan bütün semtlere hizmet verir. Senelerin vermiş olduğu tecrübemiz bulunduğu için sorunlarınıza garantili çözüm sunarız. Personellerimizin her biri deneyimli ve sertifikalıdır. Aynı zamanda düzenli bir şekilde eğitime girerler. Amacımız size daha iyi hizmet imkânı sağlamaktır. Profesyonel, deneyimli, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyat veren bir firma arıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Bizi seçtiğiniz takdirde farkımızı kısa zamanda göreceksiniz.

Beko Yetkili Servis

Beko yetkili servis olarak müşterilerimize seri bir şekilde hizmet sağlarız. Cihazınızı bize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Yeterli bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız mevcuttur. Bu sebepten dolayı da kısa zamanda meydana gelen arızayı buluruz. Bunun ardından ise çözüme kavuşturuyoruz.

Sadece Beko marka televizyon değil diğer cihazlarınız için de bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Beko marka tüm cihazların bakımını ve onarımını en iyi şekilde yaparız. Aynı zamanda sizlere montaj hizmeti de sağlıyoruz. Gün içerisinde bize ulaşım sağladığınız da aynı gün lokasyonunuza geliriz.  Hemen bulunduğunuz yerde arızayı tespit ederiz. Sizlere en uygun fiyatı çıkarırız ve daha sonra onarım işlemine geçeriz. Bize ulaşım sağladığınız da müşteri temsilcimiz sizlere merak ettiğiniz bütün soruların cevabını verecektir.  Bizi tercih ettiğiniz için çok mutlu ve onurluyuz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir