Arnavutköy Axen Servis

Bahçelievler Axen Servis

Bahçelievler Axen Servis

Bahçelievler Axen servis senelerin vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine en iyi hizmet imkânı sağlar. Televizyon tamircisine ihtiyaç duyduğunuz her an için sizlerin yanındayız. Sizlere bir telefon kadar uzağız ve kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz adrese geliriz. Televizyonlarda zaman zamanın arıza meydana gelebilir. Fakat firmamızda çalışan ekiplerimiz sayesinde bu sorunlar kısa bir süre içerisinde ortadan kalkacaktır. Peki, televizyonlarda ne gibi arızalar meydana gelir? Hangi arızalar meydana geldiğinde bize ulaşım sağlamalısınız? İşte bunun cevabı şu şekildedir.

Bahçelievler Axen Servis
Bahçelievler Axen Servis
 • Televizyonun açılması uzun bir zaman alabilir
 • Televizyonun ekranında kullanıcı hatasına bağlı olarak çatlama meydana gelebilir
 • Televizyonun ekranında çizgiler oluşabilir
 • Televizyonda ses olduğu halde görüntü olmayabilir
 • Televizyonda görüntü olduğu halde ses olmayabilir
 • Televizyonun fişi prize takıldığında sigorta atabilir
 • Televizyondan yanık kokusu gelebilir
 • Televizyonda bazı kanallarda sinyal yok hatası ile karşılaşılabilir
 • Televizyon hiç açılmayabilir
 • Televizyonda hem ses hem de görüntü olmayabilir

Bahçelievler Axen Servis

Axen servis olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ya ona göre hareket ediyoruz. Senelerdir bu sektörde lider konumda olan firma olarak bilinmekteyiz. Bu sebepten dolayı da referanslarımız bir hayli fazladır. Müşterilerimizi mutlu etmeden ayrılmadığımız için referanslarımız gün geçtikçe artış göstermektedir.

 Sizde televizyonuz ile ilgili arıza mı yaşıyorsunuz? Televizyonunuzu montajlamak mı istiyorsunuz? O zaman daha fazla beklemeyin ve hemen iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayın. Bize ulaşım sağladığınız da hemen adresinize geliriz ve bizden beklediğiniz hizmeti sizlere sağlarız.

 Axen Teknik Servis

 Televizyonlar sıklıkla kullanılan cihazlar olduğu için arıza meydana getirebilir ve tamire ihtiyaç duyabilir. Aynı zamanda televizyonlara düzenli bir şekilde bakım yapılması şarttır. Düzenli bir şekilde yapılan bakım televizyonun ömrünü uzatır ve arıza meydana gelmesini engeller. Hangi televizyonlara bakım onarım hizmeti sağlıyoruz?

 • LED televizyonlar
 • Plazma Televizyonlar
 • LCD televizyonlar

 Cihazınızın modeli ne olursa olsun sizlere bakım, onarım ve montaj hizmeti sağlarız. Alanında uzman olan personellerimiz mevcuttur. Bu sebepten dolayı da sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veririz. O zaman siz de arzularınız için axen teknik servis ile iletişime geçip detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Bahçelievler axen servisi

Televizyonunuz herhangi bir sebepten dolayı çalışmıyor mu? Yeni bir televizyon almak için yeltenmenize gerek yok ya da televizyonsuz kalmanıza gerek yok. Büyükçekmece axen servis sizin yanınızda. Televizyonunuzun arzasının ne kadar ağır olduğunu düşnüyorsanız düşünün ya da nasıl arzalanmış olursa olsun Büyükçekmece axen servisimiz size profesyonel işçiliğiyle destek olacaktır.

Onlara arzalı olan ürününüzü gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Televizyonuza kesinlikle ek bir arza vermeden tamir edebilir. Yanı sıra ettikleri tamir geçici değil, ömürlüktür. Yani televizyonunuz bir daha ki sefere arza verirse ekibimizin tamir ettiği yerden değil başka sorundan kaynaklı olan bir arzadır. Büyükçekmece axen servisimizde çalışan her bir işçi eğitilmiş ve tecrübe sahibi kişilerdir. Sizin memnuniyetiniz için kendilerini alanlarında en iyi şekilde geliştirilmiş bulunmaktadırlar. İçiniz kesinlikle rahat olabilir.

Televizyonunuzun türü ne olursa olsun (Plazma TV, LCD TV, LED TV, Smart TV, OLED TV ve QLED TV) ekibimiz ayırt etmeden tamir edebilir çünkü daha yeni de belirttiğimiz gibi her biri işlerinde ustalardır. Ekibimiz yaptığı çalışmayı sizin memnuniyetiniz için yaptığından dolayı ücretlendirmeyi bütçenize göre yapıyor.

Günümüz Türkiye’nin ekonomisini biliyoruz ve televizyonsuz kalmanızı da istemiyoruz. Fiyatlarımız tamemen uygundur… Peki ya ne duruyorsunuz? Arzalı bir televizyona sahipseniz, yeni ve pahalı bir televizyon almak yerine tamir ettirmek istiyorsanız ve uygun bütçeli de yapmak istiyorsanız tvtamirim.com adı altında Büyükçekmece axen servisine gelebilirsiniz.

Axen Yetkili Servis

Elektronik cihazlarda arıza meydana gelen müşteriler hemen profesyonel bir firma arayışına girerler. Çünkü elektronik cihazlar son derece hassastır. Bu sebepten dolayı da bu cihazların deneyimli ve profesyonel kişiler tarafından kontrol edilmesi gerekir.

Axen yetkili servis olarak profesyonel bir şekilde hareket ederiz. Sizlere vermiş olduğumuz en iyi hizmeti uygun fiyata sağlarız. Çünkü amacımız müşteri memnuniyetini kazanmak ve kaliteli hizmeti onlara uygun fiyata vermektir. Sizde bütçenizi sarsmadan hizmet almak istiyorsanız ve bu hizmetin garantili olmasını istiyorsanız bizi tercih edin. Bizi seçtiğiniz zaman ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı kendiniz ve kısa zamanda göreceksiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük onur ve mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri