Arnavutköy Arçelik Servis

Bahçelievler Arçelik Servis

Bahçelievler Arçelik Servis

Bahçelievler Arçelik servis olarak müşterilerimizin beklentileri bilerek hareket ediyoruz. Amacımız profesyonel bir hizmeti kaliteli, hızlı ve aynı zamanda uygun fiyata vermektir. Senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için yeterli tecrübeye sahip olduk.  Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler nelerdir? 

Bahçelievler Arçelik Servis
Bahçelievler Arçelik Servis
 • Arçelik marka televizyonda veya bir başka cihazda meydana gelen arızayı bulup onarmak
 • Arçelik marka televizyonların montajına gerçekleştirmek
 • Kaliteli hizmeti ekonomik bir fiyata sağlamak
 • Garantili bir şekilde hizmet vermek

 Sizin de Arçelik marka televizyonunuzda veya bir başka cihadınızda arıza mı meydana geldi?  O zaman iletişim numaramızdan bize ulaşın ve hemen gelip arızayı tespit edip onaralım. 

Bahçelievler Arçelik Servis

Bahçelievler’de Arçelik servis mi arıyorsunuz? Bu servisin hem profesyonel hem de kaliteli bir şekilde hizmet vermesi mi istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Çünkü firmamız aradığınız bütün özelliklere sahiptir. Senelerdir bu sektörde bulunduğu için sizlere istediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde verir. Televizyonunuzda durduk yere bir arıza meydana gelebilir. Çünkü elektronik cihazlar bazı zamanlarda arıza oluşturur. Böyle bir şey ile karşılaştığınızda hemen bize ulaşmanız en doğru tercih olacaktır. Peki, hangi televizyonların bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz?

 • LED televizyonların
 • LCD televizyonların
 • Plazma  televizyonların bakımını, onarımını ve montajını gerçekleştirir.

Bahçelievler Arçelik Teknik Servis

Televizyonunuz veya bir başka cihazınız arıza meydana getirdi? Arçelik teknik servis olarak ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü hizmeti sizlere en iyi şekilde sağlarız. Alanında tecrübeli ve uzman olan personellerimiz mevcuttur. Bu sebepten dolayı da vermiş olduğunuz hizmeti sizlere garantili bir şekilde sağlarız. Cihazınızda parça değişmesi gerekiyorsa değiştiririz. Bünyemizde bulundurduğumuz parçaların her biri orijinaldir. Tekrardan bu parçada bir arıza oluşur ise ücretsiz bir şekilde gelip değiştiririz. Peki, hangi durumlarda bize ulaşabilirsiniz?

 • Televizyonunuzda durduk yere bir arıza meydana geldiyse ve açılmıyorsa
 • Ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyorsa
 • Televizyonunuz bir süre çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyorsa
 • Televizyon kanallarına erişim engeliniz bulunuyorsa
 • Ekranda  çizgiler oluştuysa

Bize mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız da adresinize kısa zaman içerisinde geliriz. Meydana gelen arızayı ilk olarak tespit eder ve ardından onarırız. Bize sonuna kadar güvenebilir ve hayal ettiğiniz hizmeti bizde bulabilirsiniz

Bahçelievler Arçelik Servis

Bahçelievler Arçelik Servis uzman ekibi tarafından Beyoğlu ve diğer tüm noktalara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Televizyon alanında marka ve model fark etmeksizin kıymetli müşterilerimizin tüm sorunlarını gidererek sizlere tekrar teslim etmekteyiz. Tv tamirim profesyonel ekibi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Televizyon sektöründe kurulduğumuz tarihten itibaren birçok başarıya imza atarak kendimizi günden güne geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için birçok kurslara katılarak sertifikaya hak kazanmış personeller ile çalışmaktayız. Sizlerin memnuniyeti karşısında daha da güçlenerek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Tamamen müşteri memnuniyeti ilkesine sahip olan TV tamirim ekibi titiz ve disiplinli çalışma şekliyle sizlerin takdirini kazanarak televizyon servisi sektöründe ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Günlük yaşantımızda bizlerin vazgeçilmezi haline gelen televizyonlar, çok narin ve özenli kullanılması gereken parçalardır.

Ufacık bir hasara maruz kalan televizyonlar çalışmayarak ya da verimsiz olarak servis ihtiyacı duyabilir. TV tamirim ekibi olarak televizyon alanındaki tüm marka ve model ayırt etmeksizin tamir, bakım, parça değişimi ya da oluşabilecek tüm diğer sıkıntılarınızı çözüme ulaştırarak sizlere teslim etmektedir.

İstenilen tarih, gün ve mekânda adresinize ulaşarak televizyon alanındaki tüm işlemlerinizi gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Sizlerde kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız iletişim adresimizden bizlerle iletişime geçerek servis desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler Arçelik Yetkili Servis

 Televizyonunuz için tamirci mi arıyorsunuz?  Usta personellerimiz ile sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız. Cihazınızda meydana gelen sorunu seri bir şekilde tespit ederiz. Daha sonra ise çözeriz ve size ilk günkü verimli hali ile teslim ederiz.

Arçelik Yetkili servis olarak müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Müşterilerimizi memnun ettikçe ve onları memnun gördükçe işimizi daha iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. O zaman sizde cihazınızda meydana gelen arızayı kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturmak istiyorsanız bize ulaşın. Firmamız sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri