SERVİS BÖLGELERİ

Bağcılar Vestel Servis

vestel servis

Bağcılar Vestel Servis

Bağcılar vestel servis olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet imkânı sağlarız.

Bağcılar’da Vestel servis arıyorsanız; o zaman hemen bu arayışınızı sonlandırın. Bir firmadan beklentileriniz nelerdir? Tabi ki öncelikle güvenilir, profesyonel kaliteli ve uygun fiyattır. Aradığınız tüm özelliklere sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Sizlere beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sağlayacağımızı düşünüyoruz. Televizyonlarınız da meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde buluruz. Daha sonra ise sizlere fiyat veririz. Sizlerin onayını aldıktan sonra ise tamir işlemine geçeriz. İyi bir firma iyi bir hizmet demektir. Siz de bizi tercih ederek en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Bağcılar Vestel Servis

Vestel servis olarak hangi bölgelere hizmet sağlıyoruz?  Sadece hafta içi mi hizmet veriyoruz?  Bağcılar’da bulunan her semtte hizmet imkânı sağlamaktayız. Hem hafta içi her hafta sonu siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Bizlere 8.00-20.00  saatleri arasında ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız da merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Fiyatlarımızı ise cihazınızda bulunan ve arızayı tespit ettikten sonra veriyoruz. Çünkü arızanın çeşidine göre ve aynı zamanda değişecek olan parçaya göre fiyatlarımız değişiklik gösterir. Fakat bu piyasada sizlere en iyi fiyatı bizim sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz

Vestel Teknik Servis

Vestel teknik servis olarak televizyonunuzda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde buluruz. Çünkü firmamızda  gerekli olan bütün ekipmanlar mevcuttur. Aynı zamanda bünyemizde bulundurduğumuz personellerimizin her biri işinde uzmandır. Bu personellerimiz düzenli bir şekilde eğitime girerler. Kendimizi geliştirmek ve yenilemek için elimizden gelenin daha fazlasını yaparız. Çünkü bu sektörde lider konumda bulunan tek firmayız. O sebepten dolayı da müşterilerimizi memnun etmek için çaba gösteririz. Sadece televizyon arızası değil bakımını da yaparız. Biliyorsunuz ki televizyonlar aktif bir şekilde kullanılan cihazlardır. Bu sebepten dolayı da bazı zamanlar bakıma ihtiyaç duyarlar. Televizyonunuz bakıma ihtiyaç duyduğunda biz varız. Adresinize gelerek hemen televizyonunuzun bakımını yaparız. Sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Vestel Yetkili Servis

Vestel yetkili servis olarak bizi tercih ettiğiniz zaman hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Senelerdir bu sektördeyiz ve müşterilerimize en iyi hizmeti bir sağlarız. Müşterilerimizin bizden beklentilerini biliyoruz. Ona göre hareket ediyoruz. Televizyonunuzda meydana gelen herhangi bir sorun için bize ulaşın sağladığınız da gün içerisinde adresinize geliriz. Adresinize geldikten sonra ise meydana gelen arızayı buluruz. Sizlere detaylı bir şekilde bilgi veririz. Daha sonra ise fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olmanıza yardımcı oluruz. Fiyatlarımız sizleri memnun edecek cinstendir. Kabul ettiğiniz takdirde televizyonunuzdan meydana gelen arızayı onarırız. Bizi tercih ettiğiniz zaman hiç pişman olmayacak ve sizin için en iyi seçenek olduğumuzu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir