Bağcılar Sunny Servis

Avcılar Sunny Servisi

Avcılar Sunny Servisi

Tvtamirim.com olarak, televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız en küçükten tutun en büyük arızaya en kaliteli ve hızlı çözümleri üretiyoruz. Avcılar Sunny televizyon servisi hizmeti konusunda şu ana dek hiçbir televizyon sahibini mağdur etmemiş firmamız, her modelden İstanbul televizyon tamiri ve onarımı işini layıkıyla yerine getirmiştir. Ayrıca kaliteli onarım hizmetimizi, olabilecek en makul ve uygun fiyatla optimize ederek müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Avcılar Sunny Servis

Her türden teknolojik alet, zaman içinde elektrik kesintileri, sık açma/kapama/ kullanım ömrü gibi nedenler yüzünden yıpranır ve işlevselliğini kaybeder. Televizyonlar da zaman içinde belli nedenlerden ötürü işlevselliğini kaybeden teknolojik aletlerden kaybedebilmektedir. Ne yazık ki arıza yaşayan ve tamir edilmesi gereken televizyonların birçoğunun garanti süresi çoktan geçmiş olur. Böyle durumlarda, garantisi bitmiş televizyon tamiriniz için Avcılar Sunny televizyon servisi sizin için hizmetinizdedir.

İstanbul Sunny Televizyon Servis

Avcılar Sunny Servisi
Avcılar Sunny Servisi

Televizyonunuz bozulup servis gerektirdiği zaman, tamir için kime güveneceğinizi kestiremezsiniz. Fakat, Tvtamirim.com ile size sağlanacak olan Avcılar Sunny servisi işlerini halleden ekibimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Her bir teknik servis personelimiz, tamir işinde usta olmak ile beraber, yılların getirdiği deneyim ile birlikte televizyonların sahip olduğu sorunu kolayca anlamaktadır. Sahip oldukları bu deneyim, bozulmuş televizyonunuzun tamirini daha sağlam hale getirirken, tamir süresini oldukça kısaltmaktadır. Ayrıca, personellerimiz güvenilir ve dürüst insanlardan oluşur ve aldıkları ücretlerin karşılığını hakkıyla verirler.

Avcılar Sunny Servisi Fiyatları

Profesyonel hizmet anlayışımızın getirdiği kalitenin yanında, güvenilir ve sağlam bir onarım hizmeti vermek için yıllardır piyasada bulunmaktayız. Çünkü firmamız, profesyonel hizmet anlayışıyla her müşterisine en iyi hizmeti sağlamayı hedef haline getirmiş bir firmadır. Tüm bunların yanında, sağlam tamirin garantisini uygun bir fiyat ile sağlamaktayız. Son teknolojiden oluşan ve servis ekibimizin her zaman yanında taşıdığı onarım ekipmanlarımız ile tamirin süresi oldukça kısa sürmektedir. Böylelikle, müşterilerimizin bütçesini zorlamadan televizyonunuzda bulunan arızayı tespit ederek uzman servis arkadaşlarımız ile tamiri gerçekleştiriyoruz.

Fiyat belirlenirken neleri değerlendiriyoruz? Aşağıdaki maddelere bakarak bir değerlendirme yapabilirsiniz:

  • Arıza çıkaran televizyonun modeli,
  • Arızanın ciddiyeti,
  • Tamir için dışarıdan parça gerekip gerekmediği.

Yukarıda saydığımız fiyatlandırma ölçüleri genel bir yaklaşımdır ve kesin bir fiyat belirlemesi değildir.

Avcılar Sunny Servisi
Avcılar Sunny Servisi

Avcılar Sunny Televizyon Servis İletişim

Avcılar Sunny televizyon servis İletişim ihtiyacınız olduğu zaman bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tvtamirim olarak, onarım sektöründe yıllardır bulunmaktayız ve her türden televizyon tamir işlerinizi tereyağından kıl çeker gibi yerine getiriyoruz. İnternet adresi üzerinden veya aşağıda sağlayacağımız telefon numaralarını arayarak her zaman ulaşabilirsiniz.

Sabit hatlar için:

WhatsApp üzerinden mesaj aracılığıyla:

  • (0552) 478 83 34

E-posta atmak isterseniz:

  • info@tvtamirim.com üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size gereken yönlendirmeleri sağlayacaktır.
Avcılar Sunny Servisi
Avcılar Sunny Servisi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri