Arnavutköy Arçelik Servis

Bağcılar Arçelik Servis

Bağcılar Arçelik Servis

Bağcılar Arçelik servis olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem veririz ve hizmetimizi en iyi şekilde sağlarız.

Sizde Arçelik marka televizyonunuzu deneyimli ve profesyonel ekibe emanet etmek mi istiyor musunuz?  Firmamız son derece güvenilir ve dürüsttür. Aynı zamanda garantili bir şekilde hizmet imkânı sağlar. Televizyonlarınızın montajı, arızası ve bakımı  hesaplı bir şekilde yapılır. Firmamız aynı zamanda müşterilerimizin beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verir. Bağcılar’da bulunan her yere kısa bir süre içerisinde hizmet sağlarız. Mesai saatleri içerisinde bize ulaşım sağladığınız da aynı gün adresinize geliriz. Daha sonra ise televizyonunuzda meydana gelen arızayı tespit eder ve tamir ederiz. Sizde bizi tercih ederek farkımızı görebilirsiniz

Arçelik Servis

Bağcılar’da Arçelik servis arıyorsanız o zaman firmamız sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Birçok televizyon çeşidi vardır ve her birinin bakımı tamiri farklı olmaktadır. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri sertifikalı ve uzman teknik bilgileri yeterli olan kişilerdir. Her türlü televizyonunuzun tamirini kısa bir süre içerisinde tespit eder ve onarırız. Aynı zamanda sadece televizyon değil Arçelik marka diğer cihazlarınızı da tamir etmekteyiz. Bizlere güvenebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti en kısa zaman içerisinde bizde bulabilirsiniz. Sizlere mesai saatleri içerisinde hizmet vermeye her zaman hazırız efendim.

Bağcılar Arçelik servisi

Bağcılar Arçelik Servisi
Bağcılar Arçelik Servisi

Bağcılar Arçelik servisi olarak arçelik marka Televizyonun ve tim ürünlerinizin   tamir işleri profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından büyük bir özenle yapılır. Ürünlerinizi her şeyden uzun yıllar kullanmak istiyorsanız öncelikle bir yetkili servis tarafından kurulumunu yaptırıp gerekli bilgiler alınmalıdır.

Her ne kadar kutu açılımı ve kurulumu sizlere basit ve pratik gelse de bilir kişi tarafından yapılan çalışmalar her zaman daha ehemmiyetlidir. Evimize  Televizyon gibi büyük elektronik  ürünleri 1 kez alıp uzun yıllar kullanmak isteriz. Kimse milyarlar verdiği ürünü iki yılda değiştirip yenisini almak istemez.

Bu sebeple Bayrampaşa Arçelik servisi olarak sizlerin almış olduğu televizyon ve diger ürünleri gerekli hassasiyeti göstererek bakım ve onarımını yapmaktayız. Bozulmuş tamiri gereken televizyonlarınız için bizlerle iletişime geçip onarım  talebi oluşturabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayıp ürünlerinizi gerek evinizde gerekse teslim alarak en uygun tamir işlemini yapıyoruz.

Değişmesi gereken parça yenilenmesi gereken herhangi bir aksamda sizlere bilgi geçip onayınızı alarak ürünlerinizi eskisi gibi kullanabilir hale getiriyoruz. Bayrampaşa Arçelik servisi televizyonunuzda öncelikle sıkıntı yı tespit edip elektrik aksanı fiş temassızlığı sinyal kesilmesi ses ve görüntünün birden gitmesi gibi şikayetleri değerlendirip sonrasında detaylı bir inceleme başlatır. En hızlı zaman diliminde çalışma arkadaşlarımız tarafından  gereken tamirat işlemi yerine getirilir. Ve ürün müşteri bilgilendirilip teslimi yapılır.

 Arçelik Teknik Servis

Bağcılar Arçelik Servisi
Bağcılar Arçelik Servisi

Televizyon tamircisi mi arıyorsunuz?  Bu firmanın deneyimli, profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda hızlı hizmet sağlamasını mı istiyorsunuz? Bunun yanında yapılan her şeyin garanti kapsamında olmasını mı arzu ediyorsunuz? O zaman aradığınızı sonunda buldunuz. Arçelik teknik servis olarak sizlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılarız. Profesyonel hizmetimizin yanı sıra sizlere uygun fiyat sunarız. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır. Yani televizyonunuzda tekrardan bir arıza meydana gelirse bu arızayı ücretsiz bir şekilde gideririz. Televizyonunuzda herhangi bir arıza meydana geldiğinde asla kendiniz müdahale etmeyin. Çünkü bu arızanın büyümesine sebep olabilir. Televizyonunuzda arıza meydana geldiğinde yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan bize ulaşmak olmalıdır.  Sizlere kısa süre içerisinde en iyi hizmeti sunarız.

  • LCD TV                                                                                                             

Arçelik Yetkili Servis

Bağcılar Arçelik servisi kapsamında Biliyorsunuz ki televizyonlar sıklıkla kullanılan cihazlardır. Aktif bir şekilde çalıştıkları için arıza meydana getirmeleri gayet doğaldır. Televizyonunuzda arıza mı meydana geldi? Telaşa kapılmanıza asla gerek yok. Çünkü firmamız televizyonunuzda meydana gelen arızayı hemen tespit eder. Daha sonra sizlere en uygun fiyatı çıkarır.

Siz de kabul ederseniz uygun fiyata televizyonunuzda meydana gelen arızayı tamir ederiz. Bizi  seçtiğiniz zaman ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı göreceksiniz. Sizi asla pişman etmeyeceğiz ve istediğiniz hizmetin en iyisini bizden alacaksınız. Çünkü biz müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. O zaman siz de Arçelik yetkili servis ile iletişime geçerek sorununuzu bildirin ve hemen gelip size yardımcı olalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri