Genel

Bağcılar Arçelik Servis

ARÇELİK SERVİS

Bağcılar Arçelik Servis

Bağcılar Arçelik servis olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem veririz ve hizmetimizi en iyi şekilde sağlarız.

Sizde Arçelik marka televizyonunuzu deneyimli ve profesyonel ekibe emanet etmek mi istiyor musunuz?  Firmamız son derece güvenilir ve dürüsttür. Aynı zamanda garantili bir şekilde hizmet imkânı sağlar. Televizyonlarınızın montajı, arızası ve bakımı  hesaplı bir şekilde yapılır. Firmamız aynı zamanda müşterilerimizin beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verir. Bağcılar’da bulunan her yere kısa bir süre içerisinde hizmet sağlarız. Mesai saatleri içerisinde bize ulaşım sağladığınız da aynı gün adresinize geliriz. Daha sonra ise televizyonunuzda meydana gelen arızayı tespit eder ve tamir ederiz. Sizde bizi tercih ederek farkımızı görebilirsiniz

Arçelik Servis

Bağcılar’da Arçelik servis arıyorsanız o zaman firmamız sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Birçok televizyon çeşidi vardır ve her birinin bakımı tamiri farklı olmaktadır. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri sertifikalı ve uzman teknik bilgileri yeterli olan kişilerdir. Her türlü televizyonunuzun tamirini kısa bir süre içerisinde tespit eder ve onarırız. Aynı zamanda sadece televizyon değil Arçelik marka diğer cihazlarınızı da tamir etmekteyiz. Bizlere güvenebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti en kısa zaman içerisinde bizde bulabilirsiniz. Sizlere mesai saatleri içerisinde hizmet vermeye her zaman hazırız efendim.

 Arçelik Teknik Servis

Televizyon tamircisi mi arıyorsunuz?  Bu firmanın deneyimli, profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda hızlı hizmet sağlamasını mı istiyorsunuz? Bunun yanında yapılan her şeyin garanti kapsamında olmasını mı arzu ediyorsunuz? O zaman aradığınızı sonunda buldunuz. Arçelik teknik servis olarak sizlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılarız. Profesyonel hizmetimizin yanı sıra sizlere uygun fiyat sunarız. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır. Yani televizyonunuzda tekrardan bir arıza meydana gelirse bu arızayı ücretsiz bir şekilde gideririz. Televizyonunuzda herhangi bir arıza meydana geldiğinde asla kendiniz müdahale etmeyin. Çünkü bu arızanın büyümesine sebep olabilir. Televizyonunuzda arıza meydana geldiğinde yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan bize ulaşmak olmalıdır.  Sizlere kısa süre içerisinde en iyi hizmeti sunarız.

  • LCD TV                                                                                                             

arçelik televizyon servisiArçelik Yetkili Servis

 Biliyorsunuz ki televizyonlar sıklıkla kullanılan cihazlardır. Aktif bir şekilde çalıştıkları için arıza meydana getirmeleri gayet doğaldır. Televizyonunuzda arıza mı meydana geldi? Telaşa kapılmanıza asla gerek yok. Çünkü firmamız televizyonunuzda meydana gelen arızayı hemen tespit eder. Daha sonra sizlere en uygun fiyatı çıkarır. Siz de kabul ederseniz uygun fiyata televizyonunuzda meydana gelen arızayı tamir ederiz. Bizi  seçtiğiniz zaman ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı göreceksiniz. Sizi asla pişman etmeyeceğiz ve istediğiniz hizmetin en iyisini bizden alacaksınız. Çünkü biz müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. O zaman siz de Arçelik yetkili servis ile iletişime geçerek sorununuzu bildirin ve hemen gelip size yardımcı olalım.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir