Beylikdüzü Philips Servisi

Avcılar Philips Servis

Avcılar philips servis olarak deneyimli, profesyonel ve kaliteli yapımız ile sizlere kesintisiz ve aynı zamanda beklediğiniz hizmeti veririz.

Monitörünüz ve aynı zamanda televizyonunuz için profesyonel ve güvenilir bir firmamı arıyorsunuz? O halde bu arayışınıza hemen bir son vermenizi rica ediyoruz. Çünkü aradığınız firma biziz ve sizlere en iyi hizmeti sağlarız. Philips marka cihazınızda arıza meydana geldiğinde yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak olmalıdır. Peki, bize nasıl ulaşım sağlayacaksınız? Bizlere hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içinde ulaşım sağlayabilir, bilgi alabilirsiniz. Sizlere hizmet verdiğimiz için son derece mutluyuz ve aynı zamanda onurluyuz.

Avcılar Philips Servis
Avcılar Philips Servis

Avcılar Philips Servis

Philips servis olarak ister arayın adresinize gelelim. İsterseniz de kargo ile cihazınızı firmamıza gönderin. Anlaşmalı olduğumuz kargomuz bulunur. Kısa zaman içerisinde elimize ulaşan cihazınızı kontrol eder ve arızasını tespit ederiz. Daha sonra ise sizlere ulaşarak meydana gelen arıza hakkında sizleri bilgilendiririz. Bizi tercih ettiğiniz için hiçbir şekilde pişmanlık yaşamazsınız. Çünkü biz müşteri memnuniyetine özen gösteren bir firmayız. Öncelikle müşterilerimizin taleplerini dinleriz ve daha sonra hizmetimizi onlara en iyi şekilde sergileriz. Eminiz ki sizde daha önce işini profesyonel ve özverili bir şekilde yapan firmaya rastlamadınız. Sizi tanıdığımıza memnun olacağınızın ve bir sonraki ihtiyaçlarınızda da bizi tercih edeceğiniz in garantisini veriyoruz.

Philips Teknik Servis

Bir teknik servisten beklentileriniz nelerdir? Aslında bu sorunun cevabını hepimiz biliyoruz. Bir teknik servisten genel olarak beklentiler profesyonellik ve iyi bir şekilde çalışmadır. Firmamız profesyonel ve titiz bir şekilde çalışma sağlamaktadır. Sebepten dolayı da siz de bizlere cihazınızda gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Peki, hangi bölgelere hizmet veriyoruz? Şimdi sizlere merak ettiğiniz bu sorunun cevabını vereceğiz.  Philips teknik servis olarak Avcılar’da bulunan bütün mahallelere kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamaktayız. Yani Avcılar’da bulunan bütün bölgeye hizmet verebilme kapasitesine sahip bir firmayız.  Televizyonunuz mu bozuldu? O zaman sakın kendiniz müdahale etmeyin ve hemen bizi arayın. Gün içerisinde adresinize geliriz ve sizlere beklediğiniz hizmeti en iyi şekilde veririz.

Philips Yetkili Servis

Avcılar Philips Servis
Avcılar Philips Servis

Philips marka ürününüzde arıza meydana geldi? Bu arızayı kendiniz halledebileceğinizi düşünüyor musunuz? Eğer böyle bir düşünceniz varsa lütfen buna bir son verin. Elektronik cihazların mutlaka profesyonel kişiler tarafından incelenmesi gerekir. Aksi halde daha ciddi sorunlar meydana gelebilir ve yüksek maliyetler ile bu sorunları çözebilirsiniz. Philips yetkili servis olarak senelerdir bu sektörün içerisindeyiz. İşimizi en iyi şekilde yaparız ve sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözeriz. Servisimizde bulundurduğumuz malzemelerin her biri garantilidir ve aynı zamanda orijinal ürünler olmaktadır. Sizde kusursuz  bir şekilde hizmet arıyorsanız o halde iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlamalısınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri