SERVİS BÖLGELERİ

Ataşehir Grundig Servis

GRUNDİK TELEVİZYON SERVİS

Ataşehir Grundig Servis

Ataşehir grundig servis olarak uzun yıllardır bu sektörde bulunmanın ve müşterilerimize hizmet vermenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz.

Grundig marka televizyonunuz mu var? Sürekli olarak çalışan televizyonunuzda arıza mı oluştu? Şimdi ne yapacaksınız bilmiyor musunuz? Televizyonunuzda arıza oluştuğunda yapmanız gereken yetkili ve teknik servis olan bir firmaya cihazı teslim etmektir. İşinde profesyonel olan bir servis kısa bir süre içerisinde sorunu çözerek yazı size teslim eder. Firmamız hem yetkili hem de teknik servisidir. Bir de kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Alanında uzman olan personellerimiz size haftanın her günü hizmet vermeye hazırdır.

Ataşehir Grundig Servistv servisi

Grundig servis arayışı içerisindeyseniz tam da aradığınız yerdesiniz. Ataşehir ilçesinde bulunan bütün mahallelere kısa bir süre içerisinde hizmet sağlarız. Tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmaktır. Bize ulaşım sağladığınız da hemen arıza kaydını oluştururuz. Eğer arıza kaydı gün içerisinde oluştu ise personellerimiz o gün adresinize gelir. Adresinize gelmeden önce mutlaka sizi bilgilendiririz. Daha sonra ise cihazınızı inceleyip sorunu tespit ederiz. Bunun ardından sizlere fiyat çıkarırız. Fiyat konusunda mutlaka anlaşmaya varırız. Çünkü her zaman için amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmeti onlara uygun fiyata vermektir. Sizde bizden profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen bize ulaşım sağlamalısınız.

Grundig Teknik Servis

Grundig teknik servis olarak müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sağlıyoruz. Kapsamlı bir şekilde hizmet verdiğimiz için müşterilerimiz her defasında bizi tercih ediyor. Sizde bizi tercih ettiğiniz zaman bizim farkımızda şahit olacaksınız. Daha sonra ise ihtiyaç duyduğunuz zaman bizimle tekrardan iletişime geçeceksiniz. İşimizi layığı ile gerçekleştiriyoruz ve kendimize güveniyoruz. Yaptığımız işin ise her zaman arkasındayız. Bünyemizde bulundurduğumuz parçalar bile garanti kapsamındadır. Aynı zamanda her biri kaliteli ve orijinal malzemelerdir. Bu sebepten dolayı da herhangi bir sorun meydana gelirse bile tekrardan ücretsiz bir şekilde gelip değiştiririz. Fakat herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız adına elimizden gelenin daha fazlasını yaparız. Bizim kendimize güvenimiz tamdır. Sizin de bize güvenmenizi bekliyor ve cihazınızı bize emanet etmenizi istiyoruz 

Grundig Yetkili Servis

Servisimiz her zaman kendini yenileme ve geliştirme çabasındadır. Çünkü müşterilerimize maksimum düzeyde hizmet verebilmek bizim ilkemizdir.  Bu sebepten dolayı da ekip halinde çalışmalarımızı sürdürürüz. Siz de grundig yetkili servis mi arıyorsunuz? Aradığınız servisin deneyimle kaliteli profesyonel mi olmasını istiyorsunuz? Aynı zamanda bunların yanında uygun fiyat teklifimi arzuluyorsunuz? Evet, aradığınız o firma biziz. Hayal ettiğiniz bütün hizmeti sizlere en kısa süre içerisinde veririz. Şu zamana kadar onlarca televizyonu tamir ettik. Bu sebepten dolayı da bu piyasada profesyonel olarak biliniriz. Sizde güvenebilir ve televizyonunuzda meydana gelen arızanın çözüme  ulaşması için bizi tercih edebilirsiniz. Size hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir