Adalar Toshiba Servis

Arnavutköy Toshiba Servis

Arnavutköy Toshiba Servis

Arnavutköy toshiba servis olarak sizlere senelerdir deneyimli, profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti sunarız.

Toshiba marka televizyonunuzda arıza mı oluştu?  Televizyonunuz montajlanacak mı? Her türlü hizmet için bize kısa bir süre içerisinde iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Televizyonunuzda arıza meydana geldiyse alanında uzman olan personellerimiz arızayı tespit eder.

Arızayı tespit etmek için tam donanımlı ekipmanlarımız mevcuttur. Bu sebepten dolayı da arıza tespiti kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa süre içerisinde karşılarız. Sizde iyi bir firma arayışı içerisindeyseniz o zaman daha fazla aramanıza gerek kalmadı. Aradığınız firmayı sonunda buldunuz. Hemen çağrı merkezimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arnavutköy Toshiba Servis
Arnavutköy Toshiba Servis

Arnavutköy Toshiba Servis

Toshiba servis olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizi memnun etmek bizim için bir görevdir. Çünkü onların mutluluğuna şahit olduktan sonra işimizi daha iyi yapmaya özen gösteriyoruz. Başarımızın en büyük nedeni aslında budur.

Bütün personellerimiz ekip halinde titiz bir şekilde çalışma sağlar. Mükemmel kadromuz ile sizlere haftanın 7 günü hizmet vermeye hazırız. Kurulduğumuz günden bu yana sayamayacağımız kadar televizyonun tamir işlemini gerçekleştirdik. Sizde sorunsuz bir şekilde hizmet almak ve kusursuz televizyon tamiri istiyorsanız hemen bize ulaşın. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır. Yani tekrardan bir sorun meydana geldiğinde gelip ücretsiz bir şekilde arızayı gideririz

Arnavutköy Toshiba Servis

Arnavutköy Toshiba Servis  olarak plazma, led ve lcd televizyonların tamirini gerçekleştiririz. Bir firmanın profesyonel olması büyük önem taşır. Müşteriler ise hem profesyonel hem de hızlı bir şekilde hizmet veren bir firma arayışına girer. Bunun için ise firmanın tam donanımlı olması gerekir. Servisimiz tam donanımlıdır ve müşterilerinin taleplerini karşılayacak kapasiteye sahiptir.

Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için firmamızda bulunan pek çok cihaz vardır. Bu cihazlar arızayı kısa bir süre içerisinde tespit eder. Peki, bize hangi gün ulaşabilirsiniz? Haftanın her günü çalışma sağladığınız için istediğin zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük onur duyarız.

Arnavutköy Toshiba Servis

Toshiba marka sahip olduğunuz tüm ürün ve televizyonlarınızın  tamiri için Arnavutköy Toshiba Servis olarak hizmetinizdeyiz. Ürünlerinizin ilk kutu açılımı ve kurulumunu Toshiba olarak ücretsiz sağlamaktayız. Garanti süreci boyunca firma kaynaklı tüm kusur ve hatalarda ücretsiz onarım sağlanır. Kurulumunu kesinlikle sizin yapmamanızı Arnavutköy Toshiba Servis tarafından kurulum talep  etmenizi rica ediyoruz. Aksi takdir de oluşan sorunlarda servisimizden ücretsiz yararlanamayacak var olan sıkıntıları üstlenmeniz gerekecektir i.

Arnavutköy Toshiba Servis ürünlerinizi sizlere en iyi performansı sağlayacak eskisi gibi çalışır vaziyette teslim edecektir. Gerekli eğitim ve donanımlara sahip olan  ekibimizle sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi güvenle emanet edip  memnuniyetle teslim alabileceğiniz Arnavutköy Toshiba Servis tüm parça ve değişen ürünler de orijinalliğe önem vermektedir. Tüm toshiba marka televizyon modellerinizin Curved, Smart, Lcd, Led, Plazma televizyonlarınızın kurulumu tamiri ve bakımı yapılır.

Ev ve işyerlerinde de  yaygın olarak kullanılan televizyon boyut ve özellikleri bakımından ihtiyaca göre çok çeşitlidir. Tamir işleminin özenle yapılması sizlere daha uzun süre  kullanımı sağlayacaktır.  Arnavutköy Toshiba Servis olarak ücrete tabi olan tamir işlemlerinizde en uygun fiyatı sağlamaktayız. Ücret bilgisi verilerek müşterinin onayı sonrasında televizyonunuz evinizden  alınıp tamiri için servisimize  getirilmektedir.

Tamiri sonrası müşteri ile iletişime geçilip televizyon kurulumu yapılır. Müşterinin memnuniyeti alınarak ürün teslimi gerçekleşir. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızla sizlerin her zaman ulaşabileceği Arnavutköy Toshiba Servis olarak hizmetinizdeyiz.

Toshiba Yetkili Servis

Biliyorsunuz ki televizyon bir elektronik cihazdır ve sürekli kullanılır. Elektronik cihazlar ise yapısı gereği hassastır. Bu sebepten dolayı da profesyonel bir kişilere emanet edilmesi gerekir. Firmanız son derece profesyonel olup televizyon tamirini titizlik ile yapar. Bünyemizde çalıştırdığımız personellerimiz ise sertifikaya sahip eğitimli kişilerdir. Sürekli olarak eğitim alan personellerimiz arızayı kısa zamanda tespit eder.

Aynı zamanda televizyon arızalandığında önemli olan arızayı doğru bir şekilde tespit etmektir. Firmamızın bunun için tam donanımlı cihazları mevcuttur. Televizyonunuzda meydana gelen arızayı kısa zamanda tespit ederiz ve onarımını yaparız.  Sizde toshiba yetkili servis arıyorsanız hemen bize ulaşım sağlamalısınız. Arnavutköy’de bulunan her yere gün içerisinde ulaşım sağlayarak hizmet veririz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri