Bağcılar Beko Servis

Arnavutköy Beko Servis

Arnavutköy Beko Servis

Arnavutköy beko servis olarak beklediğiniz hizmet kalitesini sizlere kısa zaman içerisinde profesyonel kadromuz ile veririz.

Beko servisimiz hizmet anlayışında kaliteli bir şekilde hizmet vererek fark yaratır. Peki, gerçekleştirdiğimiz hizmetin garantisi var mıdır? Bu aslında hizmet almak isteyenlerin sormak istediği bir sorudur.  Elbette ki yaptığımız her işin arkasındayız ve garantili hizmet veriyoruz. Bizimle irtibata geçtiğiniz de ne kadar kaliteli bir firma olduğumuzu göreceksiniz. Led, lcd, plazma televizyonların  tamirİ en kısa zamanda yapılır ve size teslim edilir. Cihazda bulunan sorunları tespit etmek için gerekli bütün ekipmanlar mevcuttur. Bu sebepten dolayı da bizi tercih etmeniz sizin için en doğru seçenek olacaktır

Beko Servis

Televizyonunuzda meydana gelen sorunun kısa bir süre içerisinde çözülmesini istiyor musunuz? Biliyorsunuz ki her firmaya elektronik cihaz teslim edilmez. Öncelikle firmanın deneyimli ve uzman teknik bilgisinin yeterli olması gerekir. Çok uzun süredir bu sektörde yerimizi alırız.

İşimizi layığı ile gerçekleştirmek için çaba gösteririz. Bize bildirdiğiniz arızaları kısa zamanda profesyonel bir biçimde çözeriz. Tekrardan değiştirdiğimiz parçada sorun meydana gelmez. Ancak eğer sorun meydana gelecek olur ise ücretsiz bir şekilde değişim sağlarız. Hizmetimizden ve değiştirdiğimiz parçadan herhangi bir şekilde asla ücret talep etmeyiz. Bize bu konuda güvenebilirsiniz ve en kaliteli hizmeti bizde bulabilirsiniz.

Beko Teknik Servis

Beko teknik servis olarak sizlere her daim hizmet vermeye hazırız. Müşterilerimiz bizim için kıymetlidir. Bu sebeple de işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ederiz. İşinde profesyonel olup işini kısa bir süre içinde gerçekleştiren bir firma mı arıyorsunuz? Daha fazla aramayın.

Çünkü biz aradığınız o firmayız. Tek telefonunuz ile gün içerisinde adresinize geliriz. Adresinize geldikten sonra arızası bulunan cihazınız ekibimiz tarafından incelenir. Arıza tespit edildiği zaman ise fiyat ile alakalı siz bilgilendirilirsiniz. Onayınızın ardından televizyonunuzda meydana gelen sorunu çözeriz. Daha sonra ise sizlere sorunsuz ve kusursuz bir şekilde cihazınızı teslim ederiz. Sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyarız.

Beko Yetkili ServisTv Servisi

Senelerdir kaliteli hizmeti müşterilerimize sağladığımız için değerlendirmeler ve yorumlarımız olumludur. Kuruluş tarihimiz den günümüze kadar müşteri memnuniyetini esas aldık.

Bizim için müşterilerimizi memnun etmek her zaman ön  sırada bulunmuştur.  Arnavut köy’de Beko yetkili servis arıyorsanız bizden destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin mutluluğuna şahit olmak işimizi daha iyi bir şekilde yapmamızı sağlar.

Bünyemizde bulundurduğumuz malzemelerin her biri kaliteli ve garanti kapsamındadır. Personellerimiz ise vasıflı sertifikası bulunan kişilerdir. Bilgi düzeyi düşük olan kişilerle hiçbir zaman çalışmadık. Çünkü sizlere kaliteli hizmet sunmayı kendimize görev bildik. Sizde alanında profesyonel, kaliteli iş yapan  bir televizyonunuzu emanet etmek isterseniz iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlamalısınız. Sizlere hayal ettiğinizin üzerinde bir hizmet vereceğimizin garantisini sağlarız.

Beko Televizyon Kanal Ayarları Arızası

Arnavutköy beko servis kapsamında, televizyonunuzu uzun yıllardır kullanıyorsanız ve birden bire kanallarınızın hepsi silindiyse bunun yüksek ihtimal ile iki nedeni olabilir. İhtimallerden birincisi, yanlışlıkla kanal listesini silmiş olabileceğiniz. Diğeri ise antenden kaynaklı problemlerdir. Bu problemler nedeniyle televizyonunuzun sinyali kanalları göstermeye yetmiyordur.

İlk olarak kanal listesini yanlışlıkla silmiş olabileceğinizi düşünelim. Bu durumda televizyonunuzun ayarlar bölümüne girerek görüntü kısmına girmeniz gerekmektedir. Bu kısımda kanal listesini otomatik listeleme bölümünü bulmanız gerekmektedir. Bazı modellere göre listeler farklı bölmelerden açılabilir. Otomatik listele butonuna bastığınızda anteninizin sinyali içerisinde olan kanalların listesi tekrardan bulunacak ve listenize eklenecektir. Bu sayede kanal listeleriniz tekrardan gelmiş olacaktır.

İkinci neden ise anten arızasıdır. Anten arızasını tespit edebilmeniz için ilk olarak televizyon kanal ayarları bölümüne girmeniz gerekmektedir. Bu bölümden bağlandığınız sinyal ağının gücünü kontrol edebilirsiniz. Bazen sinyal zayıf olabilir. Eğer sinyal zayıf ise farklı bir ağa bağlanarak, ayarlarınızı tekrardan düzenleyebilirsiniz. Eğer tekrar sinyal artmazsa antenin çekim gücü zayıflamış olabilir. Diğer bir seçenek ise hiç sinyalin olmamasıdır. Bu da antenden herhangi bir şekilde televizyonunuza sinyal gelmediğidir. Bunun çözülebilmesi için ilk olarak kablolarınızı kontrol edebilirsiniz.

Arnavutköy beko servis  kapsamında, anteninizden televizyonuna gelen bir kablo olması gerekmektedir. Öncelikle anten kablosunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Kabloda herhangi bir sorun yoksa çıkarıp tekrar takabilirsiniz. Eğer kabloda bir sorun yoksa ve tekrar taktığınızda yine sinyal gözükmüyorsa, kabloyu takip ederek (dışarıda kaldığı için) herhangi bir kesilme ya da kopma olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri