Arçelik Ümraniye Servisi 0216 498 52 32

Arçelik Ümraniye Servisi olarak müşterimizin her zaman yanında olduğumuzu ve Televizyon konusun teknik servisimizle müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Artık teknoloji çağında yaşadığımız için evde ki televizyonlar genelde LCD ve Plazma TV  olarak yeniçağa ayak uydurmaktadır.

Teknik servisimiz Televizyon anlamında müşterilerimizin bir telefon kadar uzağındayız.  Arçelik Ümraniye Servisi elinden gelenin en iyisini yaparak  müşterilerine gereken özeni göstermektedir. Plazma TV, LCD TV, Kırık TV, Ekran Değişimi, Arçelik TV Güncelleme, Kanal Ayarlama, LED Değişimi gibi hizmetlerle Ümraniye  Arçelik Servisi müşterisinin her zaman yanındadır.

Tam Donanımlı Arçelik Ümraniye Servisi
Arçelik Servisi

Genel anlamda bakıldığında TV servisleri insanlara gereken önemi vermemekte insanları mağdur etmektedir. Bu anlamda teknik kadromuza çok güvenip onların yıllardır servis tecrübelerinde dayanarak müşterimize gereken desteği verebilmektedir. Bizim en büyük prensibimiz müşterimizin mağdur edilmemesi diyerek bu yola çıkmamızdır.

Tam Donanımlı Arçelik Ümraniye Servisi

Teknik servisimizde kullandığımız son model araçlarımız ile Ümraniye ilçesinde çok geç olmadan bulunduğunuz yere ulaşabilmemizdir. Zaten Türkiye genelinde müşterilerimize verdiğimiz güven ile  sorunsuz hizmet verebilmekteyiz.

Yine servis anlamında sizlerin evlerine gelen servis ekibimiz evlerinize galoş giyerek hijyen kurallarını en üst de tutarak sizin de sağlığınızı korumayı hedeflemiştir. Yılların deneyimi  ile uzun süredir bulundukları Ümraniye  Arçelik  Servis  teknik servis sektöründe pek çok arızayla karşılaşmış ve her arızada deneyim kazanarak sizlerin sorununu en kısa zamanda gidermiştir. Bununla birlikte müşterilerin güveni bizler için çok önemlidir.

Ümraniye Arçelik Yetkili Servis

Yıllardır kullandığınız eski ve yıpranmış cihazlar kullanıcı hatası olan ürünler Arçelik Ümraniye Servisi gerekli kılar. Bununla birlikte müşteriye gereken hassasiyet gösterilir. Teknik servisimiz sizler için ellerinden geleni yapar. Sizleri asla mağdur etmeyeceğinden şüpheniz olmasın. Aklınıza gelebilecek her türlü kırık TV ekran değişimi ve TV ekran değişimi alanında garantili ve orijinal parçalarla her zaman müşterimizin yanındayız bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile yeniliğin de öncüsü olan Arçelik, sizlere en küçükten olsun en büyüğüne kadar destek vermeye devam edecektir.  Televizyonlarınızın  LED değişimi konusunda sizlere destek olmaya devam edeceğiz.  Küçük büyük arıza ya bakım çalışması ayırt etmeden bir telefon kadar yakın olan bizler Arçelik TV güncelleme ve kanal ayarlama yaptırmak isteyenlerinde anında yanlarında yer alıyoruz. Bizler için en önemli şey müşterilerimizin memnuniyetidir.

Arçelik Ümraniye Servisi
Arçelik Ümraniye Servisi

Teknik Kadro ile Yetkili Arçelik Servisi Ümraniye

Ümraniye ilçesinin Arçelik marka televizyonlarının verdiği müşteri memnuniyeti ile diğer yandan teknik servis hizmetlerinde yılların deneyimi ile başarımız her geçen gün artmaktadır. Buna bağlı olarak sizlerin evlerde ki televizyonların Kırık TV ekran değişimi ve TV ekran değişimi le bize emanet ettiğiniz televizyonlar evinizden alınır. En kısa zamanda gereken hassasiyet gösterilerek tamir edilip

sizlere teslim edilir. Arçelik TV ve kanal ayarlama anlamında da sizlerin her zaman yanındayız. Gelişen teknoloji ile Ümraniye ilçemiz de teknik ekibimiz sizlerin onlara konum atmanızla en kısa sürede evinizde olacaktır.

Ümraniye Arçelik Kurumsal Servisi

Kurumsal bir çatı altında verdiğimiz Plazma TV ve LCD TV gibi pek çok televizyon bakım ve onarımına dair verdiğimiz hizmetler müşterilerimizden bize olumlu dönüş sağlıyor. Kırık TV ekran değişimi gibi yüksek fatura çıkaran durumlar genellikle müşterinin istemediği durumlardır. Sizde Şile’de oturuyor 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri