Arçelik Tuzla Servisi 0216 498 52 32

Süratli ve kaliteli bir Arçelik Tuzla Servisi hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Uygun fiyat politikalarıyla devamlı müşterilerinin yüzünü güldürmeyi gaye edinmiş firmamız, satın alan odaklı bir hizmet verdiğini de böylece kanıtlamış oluyor. Arçelik Tuzla Servisi, sunmuş olduğu hizmetler bununla da sınırı olan değil. Tuzla’nın her bölgesindeki vasıta mensubu size emin ve süratli bir Arçelik servis hizmeti sunmaktadır. Araç personellerimiz ana servisten gelen bilgiler doğrultusunda verilen adreslere anında ulaşım sağlar. Araçlarımız son model araçlar olup her türlü donanıma ve teknik vasıta gereçlere sahiptir.

Arçelik Markası İçin Hızlı Servis

Araçlarımızdaki GPS cihazları adresinizi bulmamızı hızlandırıyor ve size daha acele yetişme imkânı sağlıyor. Araçlarımızda yaşanmış olan herhangi bir anormal durumda, o bölgeye en yakın öteki araçlardan biri o bölgeye sevk edilir. Böylece hizmet aksamamış olur. Arçelik Tuzla Servisi sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına bakım ve tamir olduktan sonra hijyen kurallarına dikkat etmektedir. Öncelikle onarımı ve bakımı yapılacak Arçelik ürününün etrafı anti bakteriyel bir örtü serilir. Onarım sonrası evdeki hanımlara bu konu da yardımcı olunmaktadır

Tuzla ve Çevresine Hizmet Veren Arçelik Servisi

Genel anlam da Tuzla ilçesinin televizyon bakımları ile ilgili Tuzla  Arçelik Servisi elinden gelenin en iyisini yaparak  müşterilerine gereken özeni göstermektedir. Plazma TV, LCD TV, Kırık TV, Ekran Değişimi, Arçelik TV Güncelleme, Kanal Ayarlama, LED Değişimi gibi hizmetlerle Tuzla  Arçelik Servisi müşterisinin her zaman yanındadır.

Günümüzde teknik servisler müşterilere gereken önemi vermemekte onları mağdur edebilmektedir. Bu konuda Arçelik Tuzla Servisi sizlere asla mağdur etmeyecek sizler için gereken hassasiyeti gösterecektir. Günümüz pandemi koşullarında temizlik ve hijyen bizim için en önemli husustur. Bunu da gözeterek müşterilerimizin evlerine maske mesafe kurallarına uyularak girilmekte teknik ekibimiz galoş takmaktadır.

Yılların deneyimi  ile uzun süredir bulundukları Tuzla  Arçelik  Servis  teknik servis sektöründe pek çok arızayla karşılaşmış ve her arızada deneyim kazanarak sizlerin sorununu en kısa zamanda gidermiştir. Bununla birlikte müşterilerin güveni bizler için çok önemlidir.

Tuzla  Arçelik  Teknik Servis

Müşterilerin istekleri bizim için çok önemlidir. Bununla birlikte müşteriye gereken hassasiyet gösterilir. Teknik servisimiz sizler için ellerinden geleni yapar. Sizlere gereken önem gösterilir. Yine servisimiz sizlerden istek talep olduğu zaman sizlere form vererek daha iyi hizmet vermeye çalışır.  Aklınıza gelebilecek her türlü Kırık TV Ekran Değişimi ve TV Ekran değişimi alanında garantili ve orijinal parçalarla değiştirilerek müşteriye gereken destek verilir.

Televizyonların LED  değişimi geldiğinde siz müşterilerimizin evlerinden alarak söküm esnasında televizyonlarınıza zarar vermeden değişimden  sonra tekrar getiriyoruz.  Küçük büyük arıza ya bakım çalışması ayırt etmeden bir telefon kadar yakın olan bizler Arçelik TV Güncelleme ve Kanal Ayarlama yaptırmak isteyenlerinde anında yanlarında yer alıyoruz.

Arçelik Tuzla Servisi
Arçelik Tuzla Servisi 0216 498 52 32 2

Uzman Kadro  İle Arçelik Servisi Tuzla

Tuzla ilçesinde bize olan güven her geçen gün artmaktadır. Müşteri hizmetlerimize ihbar ile evlerinize geliyoruz. Buna bağlı olarak sizlerin evlerde ki televizyonların Kırık TV ekran değişimi ve TV ekran değişimi olan cihazların onarımdan sonra tekrar en kısa zamanda geri getiriyoruz.  Arçelik TV ve Kanal ayarlama anlamında da sizlerin her zaman yanındayız.

Kurumsal bir çatı altında verdiğimiz Plazma TV ve LCD TV gibi pek çok televizyon bakım ve onarımına dair verdiğimiz hizmetler müşterilerimizden bize olumlu dönüş sağlıyor. Kırık TV Ekran Değişimi gibi yüksek fatura çıkaran durumlar genellikle müşterinin istemediği durumlardır. Bizler sizlere öyle bir durum yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizlere olan geri dönüşler bunu göstermektedir. Ayrıca  Arçelik TV güncelleme ve kanal ayarlama gibi basit işler için kendinizi yormayın ve bize ulaşın yeterlidir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri