Bağcılar Sony Servis

Adalar Sony Servis

Adalar Sony Servis

Adalar sony servis olarak hız kesmeden hizmetimizi üst seviyede sürdürmeye ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

Adalarda bulunan sony servis mi arayışındasınız? Bu servisin profesyonel ve deneyimli olmasını mı arzuluyorsunuz? Aynı zamanda uygun fiyat olmasını mı istiyorsunuz? O zaman aradığınız bütün özelliklerin bizde olduğunu söyleyebiliriz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimizi için bu sektörde en profesyonel firmayız. Deneyimli yapımız ve kaliteli hizmetimiz ile referanslarımız fazladır. Televizyonunuzda arıza oluşması durumunda kısa zamanda hizmete hazırız. Firmamızda bulunan ekiplerimiz profesyonel ve işini en iyi şekilde gerçekleştiren kişilerdir.

Adalar Sony Servis
Adalar Sony Servis

Sony Servis

Sony servis arıyorsanız ve bu servisin hem yetkili hem de teknik servis olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kurulduğumuz günden bu yana kendimizİ yenileyip geliştirdik. Bu sebepten dolayı da kapsamlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Televizyonunuzda herhangi bir sorun meydana geldiğinde bizi arayabilirsiniz. Adalarda bulunan her bölgeye kısa bir süre içerisinde hizmet verme imkânıMız bulunur. Bize ulaşım sağladığınız zaman gün içerisinde adresinize geliriz.

Alanında uzman olan personelimiz televizyonunuzu inceledikten sonra size televizyonunuzda hangi sorun olduğunu  söyler. Daha sonra ise fiyat ile alakalı sizlere detaylı bilgi verir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise televizyonunuzun tamiri ve aynı zamanda bakımı yapılır. Bize istediğiniz gün içerisinde ulaşım sağlamanız mümkün haldedir. Size hizmet vermek bizim için büyük onur ve mutluluk olacaktır.

Sony Teknik Servis

Televizyon günlük olarak çalışan cihazlar olduğu için zaman zaman arıza oluştururlar. Bazı zamanlarda ise kullanıcı hatalarına bağlı olarak arıza meydana gelir. Televizyonunuz garanti kapsamında ise ücretsiz bir şekilde sizlere hizmet veririz. Garanti kapsamında değilse uygun fiyat garantisi sağlarız. Profesyonel bir şekilde hizmet vermemizin yanı sıra uygun  fiyat veren nadir firmalardan biriyiz.

Siz de hem alanında uzman teknikerleri olan hem de uygun fiyat veren bir teknik servis arıyorsanız hemen bizi arayın. Bize ulaşım sağladığınız da yetkili personelimiz sizlere bu konuda detaylı bilgi aktaracaktır. Siz de merak ettiğiniz bütün soruları bize sorabilir ve bizden bilgi alabilirsiniz.

Sony teknik servisi olarak her türlü televizyon tamiri yapmaktayız. Adalarda teknik servis arıyorsanız; Aradığınız teknik servise ulaştınız. Sizi kısa sürede istediğiniz yere ulaştıracağız ve hemen TV’nizi kontrol edeceğiz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için bünyemizde birçok teknolojik cihaz bulunmaktadır. Teknolojik cihazlarımız ise televizyonda oluşan sorunu kısa sürede buluyor. Sorunu bulduktan sonra size detaylı bilgi vereceğiz.

Fiyatlarımız değiştirilecek parçaya ve TV’deki arızaya göre değişmektedir. Ancak size en iyi fiyatı vereceğimize emin olabilirsiniz. Bu alanda öncü olan, profesyonel hizmet sunan ve aynı zamanda bu hizmeti uygun fiyata sunan tek firma olarak biliniyoruz. Hemen bizimle iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Sony Yetkili Servis

Sony yetkili servis arıyorsanız daha fazla arayışa girmeyin efendim. Çünkü kaliteli bir marka olarak bilinen sony’nin yetkili bayisiyiz. Aradığınız bütün özelliklerin kendimizde bulunduğunu düşünürüz. Çünkü teknolojiyi yakından takip eden bir yapımız vardır. Alanında uzman personellerimiz mevcuttur. Üst düzey bir hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamak için büyük çabalar gösteririz.

Bizim için her zaman müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilerleriz. Televizyonunuzun hızlı bir şekilde tamir olmasını  istiyor musunuz?  O halde hemen bize ulaşın. Aslında önemli olan hızlı bir şekilde tamir etmek değil profesyonel ve aynı zamanda işi zamanında teslim etmektir. Her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veririz ve müşterilerimizi bekletmeyi sevmeyiz. Sizde arıza kaydı oluşturabilir ve en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Sony yetkili servisi olarak kullandığımız tüm parçalar tam 1 yıl garanti kapsamındadır. Onarımdan sonraki bir yıl içinde aynı sorun tekrar ortaya çıkarsa, sizden ücret talep etmeyiz. Servis ağımız çok geniş olup ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılayacağız. Memnuniyetinizi sağlamak ve sorunlarınızı çözmek için hem hafta sonu hem de hafta içi çalışıyoruz. Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

En kısa sürede detaylı bilgi alacaksınız. Peki ödemelerinizi nasıl yapıyorsunuz? Hizmetimiz ayrıca size kolay ödeme imkanı sunar. Nakit ödemelerin yanı sıra mobil mail sayesinde kredi ve banka kartları ile de ödeme yapabilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Kalite, profesyonellik ve uygun fiyatlar sunan bir firma arıyorsanız bu aramayı durdurun. Çünkü artık buradayız ve size hayal ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri