Adalar Philips Servis

Adalar Philips Servis

Adalar  Philips Servis

Adalar philips servis olarak  uzun senelerdir profesyonel, kaliteli ve uygun fiyata hizmet imkânı sağlamaktayız 

Philips marka cihazınızda arıza mı oluştu?  Servisimiz hemen arızalı cihazınızı adresten teslim alır. Garantili hizmet imkânı sağlarız. Müşteri memnuniyetine özen göstererek işimizİ en iyi şekilde yaparız.

Adalar Philips Servis
Adalar Philips Servis

Philips marka her türlü cihazlarını gideririz. Genel olarak televizyonlarda çok fazla arıza meydana gelir. Bunun sebebi sürekli kullanılan cihaz olmasıdır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda hemen bize ulaşmalısınız. Donanımlı ekipmanlarımız ile arızayı en kısa zamanda tespit ederiz. Daha sonra ise arızalı parçayı orjinal parça ile değiştiririz. 

Philips Servis 

Philips servis firması olarak; bütün philips marka cihazlarda bulunan sorunları gideririz. Servisimiz adalarda bulunan bütün bölgelere hizmet verme kapasitesine sahiptir. Peki, bize hangi günler ulaşabilirsiniz? Haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde kesintisiz hizmet veriyoruz. 

Adalar philips servis kapsamında, Eğer cihazınız garanti kapsamı içerisinde bulunuyor ise o zaman ücretsiz bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz. Cihazınızda meydana gelen sorunu giderdikten sonra tekrardan bir sorun meydana gelirse garanti kapsamında sayılır. Çünkü değiştirmiş olduğumuz parçaların her biri orijinal olup garanti kapsamında bulunur. Sizde işini layığı ile yapan  bir firma mı arıyorsunuz?  Kuşkusuz aradığınız firma biziz. O zaman hemen bizden destek isteyebilirsiniz.

Kendi bölgesinde büyük ilgi gören ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olan TV ekran değişimi firmamızın odak noktası kaliteli işçiliktir. Televizyon ekranları en pahalı parçalardan biridir. Bu panellerin mükemmel montajı, daha fazla çaba harcamadan uzun vadede kullanılabilecekleri anlamına gelir. Bu hizmeti kullanan müşterilerimiz, TV marka ve modeli ne olursa olsun uzman tamircilerimize başvurmaya devam etmektedir.

Adalar philips servis kapsamında, Ekran değiştirilirken hassas televizyon panellerinin zarar görmemesi çok önemlidir. Ne yazık ki çatlamış hatta hafif hasar görmüş TV ekranları çok uzun ömürlü olmuyor. Bu gibi durumlarda başlangıçta sorunsuz çalışıyor gibi görünse de uzun vadede TV ekranında sorunlar devam edebilir. Bu nedenle yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmamak ve garantili TV ekranlarından yararlanmak için güvenilir firmamızı tercih etmeniz tavsiye edilir.

Philips Teknik Servis 

Servisimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak adına çaba gösterir. Kendimizi her geçen gün daha fazla yenilemek ve geliştirmek için uğraşırız. Firmamızda çalışan personeller ise alanında uzman, teknik bilgisi üst düzeyde olan kişilerdir. Profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra hızlı hizmet sunmak da bizim için önemlidir. Çünkü müşterilerimizi fazla bekletmeyi sevmiyoruz ve en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde veriyoruz. 

Peki, bizden hizmet almak için ne yapmamız gerekir? Bizden hizmet almaya karar verdiğiniz zaman arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Size verdiğimiz tarih ve saatte mutlaka adresinize gelir hizmetinize sağlarız. Philips teknik servis sizlere en iyi hizmeti vereceğinin garantisini verir. Sizde gönül rahatlığı ile bize ulaşım sağlayabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz. 

En pahalı TV yedek parçaları olan TV panellerinin montajı kusursuz yapılmalıdır. Bu nedenle hangi panelin nasıl monte edileceğini bilen deneyimli ustalara ihtiyaç vardır. Pahalı parçalara sahip TV’nizi de güvenilir ellere teslim ederek zarar görmemesi ve en ucuz maliyetle onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tv ekran değişimi hizmeti olarak hizmet veren firmamızda ustalarımız, en kısa sürede hızlı sonuçlara ulaşmak ile karakterizedir.

Kaliteli işçiliğe önem veren TV tamir ustalarımız ile gönül rahatlığıyla hizmet verebilirsiniz. Tamircilerimiz, TV’nizin tüm arızalarının onarımını ve TV ekranlarının belirtilen teslim süreleri içerisinde yüksek kalitede bir kaplama ile değiştirilmesini sağlar. Bu, TV’nizin ilk gün canlı ve net bir görüntü sağladığı konusunda size gönül rahatlığı sağlar.

Philips Yetkili Servis 

Philips yetkili servis  Adalar; içerisinde bulunduğunuz bütün sorunları çözecek ve size destek verecektir. Televizyonunuzda arıza mı meydana geldi?  Daha fazla beklemeyin ve hemen bize ulaşın. Çünkü arıza meydana geldiği zaman kısa zamanda çözüme kavuşturulmasıında ciddi sorunlar meydana gelebilir. Bu riski göze almayın. Bize ulaşım sağlığınızda adresinize kısa zaman içinde geliriz.

Televizyonunuzda meydana gelen arızayı buluruz ve daha sonra gideririz. Aynı zamanda yetkili servisimiz bakım hizmeti de vermektedir. Kullandığımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz malzemelerin her biri orjinaldir. Aynı zamanda  1 sene garanti kapsamındadır. Sizde bu sektördeki en iyi firmadan en iyi hizmeti almak istiyor musunuz? O zaman yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmanız olacaktır. 

Adalar philips servis olarak; Tüm Philips marka cihazlardaki sorunları gideriyoruz. Servisimiz adalardaki tüm bölgelere hizmet verebilmektedir. Bize hangi günlerde ulaşabilirsiniz? Haftanın 7 günü mesai saatleri içinde kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Cihazınız garanti kapsamındaysa bizden ücretsiz hizmet alırsınız. Cihazınızdaki sorunu giderdikten sonra yine bir sorun oluşursa garanti kapsamındadır. Çünkü değiştirdiğimiz parçaların her biri orijinal ve garanti kapsamındadır. İşini iyi yapan bir şirket mi arıyorsunuz? Şüphesiz aradığınız firma biziz. O zaman hemen bizden destek isteyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri