SERVİS BÖLGELERİ

Adalar Philips Servis

axen servisi

Adalar  Philips Servis 

Adalar philips servis olarak  uzun senelerdir profesyonel, kaliteli ve uygun fiyata hizmet imkânı sağlamaktayız 

Philips marka cihazınızda arıza mı oluştu?  Servisimiz hemen arızalı cihazınızı adresten teslim alır. Garantili hizmet imkânı sağlarız. Müşteri memnuniyetine özen göstererek işimizİ en iyi şekilde yaparız. Philips marka her türlü cihazlarını gideririz. Genel olarak televizyonlarda çok fazla arıza meydana gelir. Bunun sebebi sürekli kullanılan cihaz olmasıdır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda hemen bize ulaşmalısınız. Donanımlı ekipmanlarımız ile arızayı en kısa zamanda tespit ederiz. Daha sonra ise arızalı parçayı orjinal parça ile değiştiririz. 

Philips Servis 

Philips servis firması olarak; bütün philips marka cihazlarda bulunan sorunları gideririz. Servisimiz adalarda bulunan bütün bölgelere hizmet verme kapasitesine sahiptir. Peki, bize hangi günler ulaşabilirsiniz? Haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde kesintisiz hizmet veriyoruz.  Eğer cihazınız garanti kapsamı içerisinde bulunuyor ise o zaman ücretsiz bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz. Cihazınızda meydana gelen sorunu giderdikten sonra tekrardan bir sorun meydana gelirse garanti kapsamında sayılır. Çünkü değiştirmiş olduğumuz parçaların her biri orijinal olup garanti kapsamında bulunur. Sizde işini layığı ile yapan  bir firma mı arıyorsunuz?  Kuşkusuz aradığınız firma biziz. O zaman hemen bizden destek isteyebilirsiniz 

Philips Teknik Servis 

Servisimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak adına çaba gösterir. Kendimizi her geçen gün daha fazla yenilemek ve geliştirmek için uğraşırız. Firmamızda çalışan personeller ise alanında uzman, teknik bilgisi üst düzeyde olan kişilerdir. Profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra hızlı hizmet sunmak da bizim için önemlidir. Çünkü müşterilerimizi fazla bekletmeyi sevmiyoruz ve en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde veriyoruz. Peki, bizden hizmet almak için ne yapmamız gerekir? Bizden hizmet almaya karar verdiğiniz zaman arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Size verdiğimiz tarih ve saatte mutlaka adresinize gelir hizmetinize sağlarız. Philips teknik servis sizlere en iyi hizmeti vereceğinin garantisini verir. Sizde gönül rahatlığı ile bize ulaşım sağlayabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz. 

Philips Yetkili Servis 

Philips yetkili servis  Adalar; içerisinde bulunduğunuz bütün sorunları çözecek ve size destek verecektir. Televizyonunuzda arıza mı meydana geldi?  Daha fazla beklemeyin ve hemen bize ulaşın. Çünkü arıza meydana geldiği zaman kısa zamanda çözüme kavuşturulmasıında ciddi sorunlar meydana gelebilir. Bu riski göze almayın. Bize ulaşım sağlığınızda adresinize kısa zaman içinde geliriz. Televizyonunuzda meydana gelen arızayı buluruz ve daha sonra gideririz. Aynı zamanda yetkili servisimiz bakım hizmeti de vermektedir. Kullandığımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz malzemelerin her biri orjinaldir. Aynı zamanda  1 sene garanti kapsamındadır. Sizde bu sektördeki en iyi firmadan en iyi hizmeti almak istiyor musunuz? O zaman yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmanız olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir