Arnavutköy Axen Servis

Adalar Axen Servis

Adalar Axen servis olarak seneler öncesinde kurulmuş olup; kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.

Adalarda axen servis mi arıyorsunuz? Televizyonunuzda meydana gelen arızanın kısa zamanda çözülmesini mi arzuluyorsunuz? Servisin deneyimli ve profesyonel olmasını mı istiyorsunuz? Bunların yanı sıra ekonomik bir fiyat arayışında mısınız?

O zaman servisimiz sizin için en doğru seçenek olacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmanın gayreti içerisindeyiz. Beklentilerinizi her zaman karşılarız ve sizlere hayalinizin üzerinde bir hizmet imkânı tanırız. Siz de bize ulaşım sağlayarak en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz 

Adalar Axen Servis
Adalar Axen Servis

Axen Servis

Axen servis olarak her zaman titiz bir şekilde hizmet veririz. Branşında tecrübeli olan ve birçok sertifikaya sahip olan personellerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin hizmet sonrasında bildirdikleri geri bildirim bizim daha iyi bir firma olmamızı sağlamıştır. Kaliteli, profesyonel ve üst düzey hizmet imkanı sunmak için büyük çabalar sarf ederiz. Kullanmış olduğumuz malzemelerin her biri kaliteli olup garanti içerisindedir.

Bünyemizde bulunan cihazlar ise son teknolojiktir. Bu sebepten dolayı da televizyonunuzda meydana gelen sorunları teknolojik cihazımız sayesinde kısa bir süre içerisinde çözeriz. Arızayı tespit ettikten sonra ne olur?  Arızayı tespit ettikten sonra; hem arıza tespiti hem de fiyat hakkında sizlere bilgi veririz. Siz de kabul ederseniz arızayı onarır ve televizyonunuzun bakımını yaparız

Adalar Axen Servis Hizmeti

 Gün içerisinde en fazla çalışan cihazlar arasında televizyon baş köşede yerini alır. Hatta bazı evlerde hiç kapanmaz bile.  Çok fazla kullanıldığı için bazı zamanlarda arıza meydana getirmesi normaldir. Arıza meydana getirdiği zaman kısa bir süre içerisinde tespitinin gerçekleşmesi gerekir. Eğer televizyonunda meydana gelen arıza doğru ekip tarafından tespit edilmez ise ileride büyük sorunlar meydana gelebilir.

Televizyonunuzun sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız mutlaka profesyonel bir firmaya teslim etmelisiniz. Bize sonuna kadar güvenebilirsiniz ve bizden hizmet alabilirsiniz. Çünkü senelerin vermiş olduğu deneyimimiz mevcuttur. Televizyonunuza meydana gelen sorunları kısa bir süre içerisinde tespit eder ve onarımını gerçekleştiririz.

 Axen Yetkili Servis

Axen yetkili servis olarak sizlere her türlü kolaylığı yapmaya hazırız. Adalarda bulunan bir yetkili servis ara yaşındaysanız, aradığınız firma biziz. Adalarda bulunan bütün semtlere kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlarız. Detaylı bir şekilde televizyonda meydana gelen arızayı bulmaya çalışır ve kısa zaman içerisinde bulduktan sonra tamir ederiz.

Ödemelerimiz ise müşterilerimizin isteğine bağlı olarak kredi kartı banka kartı ve nakit bir şekilde gerçekleşir. Alanında uzman olan personellerimize düzenli bir şekilde eğitime sokarız. Amacımız sizlere daha iyi bir hizmet vermek ve kendimizi geliştirmektir. Sizde bizimle 7/24 saat iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük mutluluk olacaktır.

Adalar Axen Teknik Destek

Hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır. Kendimizi her geçen gün daha fazla yenilemek ve geliştirmek için çalışıyoruz. Şirketimizde çalışan personeller alanlarında uzman ve yüksek düzeyde uzmanlık bilgisine sahiptir. Profesyonel hizmetin yanı sıra hızlı hizmet bizim için önemlidir.

Çünkü müşterilerimizi uzun süre bekletmek ve en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde sunmak istemiyoruz. Şimdi bize hizmet etmek için ne yapacağız? Bizden bir hizmet seçerseniz, arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Size verdiğimiz tarih ve saatte mutlaka adresinize gelip hizmetinize sunacağız. Axen teknik desteği size en iyi hizmeti garanti eder. Siz de gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilir, size hizmet etmemize izin verebilirsiniz.

Axen marka cihazınız arızalandı mı? Servisimiz arızalı cihazınızı anında adresinizden alır. Garantili hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine dikkat ederek işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Her tür axen cihazı tamir ediyoruz. Genel olarak televizyonlarda birçok arıza vardır. Bunun nedeni sürekli kullanımda olan bir cihaz olmasıdır. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Donanımlı ekipmanlarımız ile aksaklığı en kısa sürede tespit ediyoruz. Ardından arızalı parçayı orijinal parça ile değiştiriyoruz.

Yetkili Axen Servis

Yetkili Axen servis adaları; Tüm sorunlarınızı çözecek ve size destek olacaktır. TV’niz mi bozuldu? Daha fazla beklemeyin ve hemen bizimle iletişime geçin. Çünkü bir arıza meydana gelirse, bunu düzeltmek için kısa sürede ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu riski alma.

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda kısa süre içerisinde adresinize geleceğiz. TV’nizdeki sorunu bulup daha sonra düzelteceğiz. Aynı zamanda yetkili servisimiz bakım hizmeti de vermektedir. Kullandığımız ve sattığımız malzemelerin her biri orijinaldir. Ayrıca 1 yıl garanti kapsamındadır. Bu alanda en iyi firmadan en iyi hizmeti mi almak istiyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken telefon numaramızdan bizi aramak.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri