Vestel Maltepe Servisi

Vestel Maltepe Servisi

Vestel Maltepe Servisi çok önemlidir çünkü televizyonun sosyal hayatımızı renklendirmek ve keyifli vakit geçirmek için önemli bir araçtır. Bu hayatımızın önemli parçası olan TV’ler her elektronik alette olduğunu gibi arsızlanabilmektedir. Bozulduğunda ise can sıkıcı olabilir. Servisimiz, televizyonların onarım ve teknik iyileştirme hizmeti vermektedir. TV’de oluşan her türlü sorun en kısa sürede giderilmektedir. Hizmet yelpazesi geniştir. LCD televizyon tamiri, Vestel TV güncelleme, kanal açma ve LED TV tamiri hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Vestel Maltepe servisi uzun süredir piyasada olan, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile öne çıkan bir firmadır.

Vestel Maltepe Servisi ile Alanında Uzman Kadro

Plazma televizyon servisi olan firmamız uzman kadrosu ile birlikte televizyonlardaki sıkıntıları çözer ve TV’lerinizin ömrünü uzatır. Vestel Maltepe servisi yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Vestel, elektronik ürünlerdeki en favori markalardan biridir. TV modelleri de oldukça çeşitlidir. Bazen TV’de beklenmeyen sorunlar meydana gelebilir. Bunun için hizmet veren firmamız LED TV tamiri gibi her türlü bakım ve onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

Vestel Maltepe Servisi
Vestel Maltepe Servisi

Garanti ve süresi dolmuş televizyonlarınız Vestel Maltepe servisi firmamıza güvenle tercih edebilirsiniz. TV tamiri profesyonel hizmet gerektirir. Uzman bir ekipten profesyonel hizmet gereklidir. İşi bilmeyen kişiler tarafından tamir yapılmaya kalkışılırsa daha büyük sorunlara yol açabilir. Alanında uzman olan ekip tarafından güvenli bir şekilde firmamız tarafından onarım ve bakım işlemi yapılır. Parça değişimi gerekir ise orijinal parçalar ile değiştirilir.

Kısa Sürede Etkin Çözüm

Vestel Maltepe servisi uzun yıllardır sektörde olup, eğitimli ve bilgili kadrosu ile hizmet vermektedir. Çoğu firma onarım hizmeti sunsa da hepsinden aynı kalitede performans almanız mümkün değildir. Tecrübe ve bilgi bu konuda önemlidir. Plazma TV tamircisi olarak Vestel marka olan tüm modelleri güven içinde firmamıza teslim edebilirsiniz. Onarımlar genellikle yerinde yapılsa da bazen büyük bir sorun olduğunda televizyonlar arıza sonrası servise götürülüyor. Uzaktan kumanda veya kanal ayarı sorunları gibi durumlarda TV’nin tesise getirilmesine gerek yoktur.

Vestel Maltepe Servisi ile Güvenli ve Güler Yüzlü Hizmet

Eski tüplü ve plaza TV’lerin yerini LED TV’ler, Led, LCD, HD, Fullhd, Qled ve Oled TV’ler aldı.  Onarımlarının teknik donanımı ile arıza yerini tespit edebilecek kalifiye personel tarafından yapılması gerekmektedir. Bir telefon sonrası kapınıza kadar gelen teknik ekibimize televizyonu emanet edebilirsiniz.

Vestel Maltepe Servisi
Vestel Maltepe Servisi

Vestel Maltepe servisi uzmanlarımız, arızayı en kısa sürede tespit ettikten sonra müşterileriyle iletişime geçerek haber verirler. Müşteri verilen bilgi sonrası arıza işlemini onaylarsa Maltepe Vestel servisimiz orijinal yedek parça kullanarak en kısa sürede arıza işlemini gerçekleştirir. Teknik ekip tekrar evinize kadar gelerek TV’nizin kurulumunu gerçekleştirir. Ekstra bir talebiniz olduğunda güler yüzlü ekibimiz talebinizi yerine getirecektir.

Vestel Maltepe Servisi ile Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Çok pahalıya aldığınız televizyonlar ufak bir arıza sonrası yanlış ellere emanet edilirse küçük sorunlar daha da büyüye bilir. Sonradan pişmanlık yaşamamak için garantili hizmet sunan servisimiz ile iletişime geçin. Her sektörde olduğu gibi TV sektöründe de fırsatçılar vardır. Ufak bir sorunu büyük bir sorunmuş gibi gösterip daha fazla masraf çıkarmaya çalışanlar vardır. Yine TV’nizi artık çöp olduğunu onarımının mümkün olmadığını söyleyerek sizden TV’yi ucuza mal etmek isteyen dolandırıcılara dikkat ediniz. Her sektörde olduğu gibi güven esastır. Teknik ekibimiz ile iletişime geçerek tamir sırasında da bilgi alabilirsiniz. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınız olmadan tamir işlemi gerçekleştirilmez. Sonradan ek bir masraf çıkarılmaz. Maltepe Vestel Servisi olarak amacımız daima müşteri memnuniyeti olmuştur.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri